Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

pigul81

New member
Zapytanie- Czy był by ktoś zainteresowany kupnem TV jak w temacie?? Kupiony w kwietniu 2010roku w MM, czyli jeszcze spokojnie na gwarancji, 0 wad ukrytych, stan oceniam na bdb, zawartość jak ze sklepu, łącznie z kartonem itd.

W poniedziałek okaże się czy w MM będzie dostawa vt20 i jeśli będzie to chyba kupie, dlatego chce się rozeznać za ile owy TV mógłbym sprzedać gdyż ciężko określić jego cenę,
Jeśli dał by mi ktoś 1800zł sprzedam od ręki. kupiony za 2800zł jak już pisałem w kwietniu 2010.
Ewentualnie czekam na jakieś propozycje. (jestem elastyczny :) )
gg 1234010
PW
tel 502744637

Pozdrawiam
 

dragon_2009

New member
Witam!

mam wgrane oprogramowanie T-CHL7DEUC-3001.1. jednak nie mam możliwości korzystania z polskich portali np. gazeta.pl. można to jakoś ustawić?

w opcji internet@tv nie ma kraju polska i korzystam z widżetów yahoo z UK.

telewizor LE40B650.
 

maxis69

New member
Od nie dawna mogę oglądać na swoim TV (LE32B650) naziemne kanały cyfrowe i tu rozczarowanie.
Po przełączeniu kanału czas oczekiwania zanim pojawi się obraz wydaje się być wiecznością prawie 3 sekundy. Czy ktoś ma tak samo czy to może mój TV tak zwalnia.
 

maxis69

New member
mam ustawione na Inne. i nie działa.

jak zmienie inny kraj to będę musiał od nowa ustawiać listę kanałów czy da się jakoś ją zapisać?
Podepnij PENDRIVE i na pilocie naciśnij krótko Vol- i trzymaj Enter aż pojawi się menu i tam TV to USB. Po ponownym wyszukaniu kanałów to samo tylko Ze USB to TV.
 

dragon_2009

New member
Być może że to wina twojego oprogramowania ja mam 2005 ale nie raz musiałem próbować wiele razy za nim mi się udało a więc nie poddawaj się za wcześnie. Napisz czy się udało.

raz się udało zobaczyć to menu ale wybierając opcję TV do USB telewizor nie rozpoznał (?) podłaczonego HDD przez USB (ale przez mediaplay to go widzi).

podpiąłem normalnego pena i próbuję wywołac to menu. co za d...l to wymyślił. ciężkiej k....y można dostać bawiąc się tymi klawiszami.

dobra udało się wywołac menu ale przy wyborze TV to USB pojawia się komunikat Failed to receive. a przecież mam podłaczonego pena i HDD przez USB.
 
Ostatnia edycja:

dragon_2009

New member
miałem zainstalowane widgety z yahoo bez możliwości korzystania z polskiich edycji.

po przeprowadzeniu resetu TV (przycisk EXIT trzymany aż pojawi się menu) TV powrócił do ustawień fabrycznych ale firmware pozostawił w wersji 3001.1.

natomiast widgety instalował ponownie i teraz już nie mam tych z yahoo tylko wszystkie po polsku. (tak jak kiedy go kupowałem 2 lata temu)
 

Korniszon

New member
Witam - czy odtwarzanie filmow z pendrive (Samsung 650 40)daje taki sam dobry obraz jak np.z odtwarzacza stacjonarnego.Znajomy mowi ,ze z USB - pendraiv jest gorszy obraz.Jak to jest naprawde.Dzieki
 

dragon_2009

New member
to zależy od formatu i rozdzielczości danego filmu, np. film w formacie .mkv 720p (albo lepiej w 1080p) z usb będzie lepszej jakości niż .avi w wersji DVDrip z płyty.

Śmiem twierdzić że nawet oryginalna płyta DVD z filmem będzie gorszej jakości niż .mkv 720p ale różnice w jakości są praktycznie nie zauważalne.

chyba że jest ktoś videofilem.
 

Horhe Ortega

New member
Wiesz ,myślę że każdy zobaczy jednak lepszy obraz wersji 720, bo masz na myśli przecież typowy wariant mkv-czyli 1280X(XXX-720)-a to różnica spora wzg. DVD.
 

bartmot

New member
jak to zrobić

Witam mam samsunga le32b650 już z póltora roku, mam też n-ke, do tej pory miałem dekoder podłączony przez eurozłącze i było ok ,a wczoraj podłączyłem przez hdmi i d..a. I tu pojawia się problem, odbieram polsat z tv naziemnej (cyfrowa jeszcze nie działa). Jak mam ustawić telewizor, żebym mógł oglądać polsat z naziemnego in-ke przez hdmi, tzn chodzi o to, że w takim połączeniu jak zrobiłem wczoraj to jak chciałem oglądać n-ke to musiałem w opcjach wybierać źródło sygnału hdmi i dopiero wtedy n-ka działała, a jak przełączyłem na naziemny to znowu to samo wybierać źródło, strasznie to uciąźliwe, jak zapisać ustawienia żeby na jednym kanale np 6 odbierało przez hdmi, a na pozostałych z naziemnego, po normalnym przełączaniu programów, tak jak to było jak przez połączenie euro. Da się tak
 

awkonin

New member
Witam mam samsunga le32b650 już z póltora roku, mam też n-ke, do tej pory miałem dekoder podłączony przez eurozłącze i było ok ,a wczoraj podłączyłem przez hdmi i d..a. I tu pojawia się problem, odbieram polsat z tv naziemnej (cyfrowa jeszcze nie działa). Jak mam ustawić telewizor, żebym mógł oglądać polsat z naziemnego in-ke przez hdmi, tzn chodzi o to, że w takim połączeniu jak zrobiłem wczoraj to jak chciałem oglądać n-ke to musiałem w opcjach wybierać źródło sygnału hdmi i dopiero wtedy n-ka działała, a jak przełączyłem na naziemny to znowu to samo wybierać źródło, strasznie to uciąźliwe, jak zapisać ustawienia żeby na jednym kanale np 6 odbierało przez hdmi, a na pozostałych z naziemnego, po normalnym przełączaniu programów, tak jak to było jak przez połączenie euro. Da się tak
No tak dobrze to nie ma...
Jakimś rozwiązeniem dla Ciebie byłoby zainstalowanie PVR+ i ustawienie dla przycisku SOURCE zródła HDMI, ale po wyłączeniu TV znowu uruchamianie PVR+, ale to jest chyba bardziej uciążliwe niż wybranie źródła sygnału normalnie. Innym rozwiązaniem może być zakup jakiegoś "wypasionego" pilota, który miałby oddzielne przyciski dla różnych źródeł sygnału, i którego można by zaprogramować do tego.
Sam mam dekoder z kablówki i muszę używać dwóch pilotów, bo moja kablówka (INEA) jest mało reformowalna i do głowy by im nie przyszło, że wielu abonentów ma gniazd CI w telewizorze... Ale to już inna bajka :)
Pzdr
Andrzej
 

Ryszard48

Member
Sam mam dekoder z kablówki i muszę używać dwóch pilotów, bo moja kablówka (INEA) jest mało reformowalna i do głowy by im nie przyszło, że wielu abonentów ma gniazd CI w telewizorze... Ale to już inna bajka :)
Pzdr
Andrzej

Więc zapytam bo jakoś nie mogę się doczekać odpowiedzi czy ty nagrywasz z kablówki na USB
 

naweq

New member
patrzeć a widzieć to jest rożnica. i nie każdy zwraca na to aż taką uwagę
ale różnice w jakości są praktycznie nie zauważalne..

zwracac uwage to osobna sprawa, ale roznice pomiedzy mkv a dvd to na pierwszy rzut oka widac i wcale nie trzeba byc zadnym videofilem zeby takie cos widziec ot normalna rzecz.
 

esp

New member
Witam
Mam ogromną prośbę o informację , która pewnie już w tym temacie już się pojawiła ale mam palącą sprawę i musze dać szybką odpowiedz , otóż czy mój TV będzie bez problemu widział dysk zewnętrzny WD Elements 2TB w pełni zapełniony z różna zawartością tzn: film,muzyka,zdjecia? Czy poradzi sobie z tak pojemnym dyskiem? Bedzie mozna wszystko zobaczyć? Mam Samsung 32B650, oprogramowanie 2009/09/30_002005.
Ps. To już nie pilne a może ktoś mi odpisać czy najnowsze oprogramowanie do tego TV w porównaniu do mojego ma wiele usprawnień , poprawek czy tym podobne bo ciężko mi staremu zmieniać oprogramowanie i jakby nie było konieczności to bym wolał zostać przy starym.
Z góry dziekuje.
 
Do góry