Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

hascotrip

New member
Witam

Czy ktoś próbował podłączyć do samsunga z serii B650 zewnętrzny dysk twardy na usb o pojemności 2TB ?
(dokładnie LE37B650 + dysk samsunga z serii EcoGreen HD204UI sformatowany w NTFS)

Czy może się z tym wiązać upgrade oprogramowania w tv?
Czy dysk moze być podzielony na partycje? Czy telewizor zobaczy wszystkie czy tylko pierwszą?
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam

Czy ktoś próbował podłączyć do samsunga z serii B650 zewnętrzny dysk twardy na usb o pojemności 2TB ?
(dokładnie LE37B650 + dysk samsunga z serii EcoGreen HD204UI sformatowany w NTFS)

Czy może się z tym wiązać upgrade oprogramowania w tv?
Czy dysk moze być podzielony na partycje? Czy telewizor zobaczy wszystkie czy tylko pierwszą?
Jak dysk będzie w dobrej obudowie, to na pewno będzie działał. Nie wiem teraz czy w tym temacie, czy w temacie o serii C pisał jeden forumowicz, że nie działa mu dysk w obudowie kupionej na alledrogo i musiał dokupić drugą przejściówkę SATA/USB. O partycjach na dysku już chyba było, spróbuj użyć szukajki forumowej.

EDIT: http://www.hdtv.com.pl/forum/411135-post2541.html tu masz post który cię interesuje.
 
Ostatnia edycja:

JarekFK

New member
Witam
Nie wiem czy dobry dzial, ale niestety nigdzie nie znalazlem dzialu dotyczacego le40b620...
Moj problem polega na tym ze nie moge wlaczyc trybu 100hz... W opcjach jest wlaczony (niby), demo pokazuje ze dziala, ale jak zmieniam source na hdmi1 (Turbodekoder N) to pokazuje mi ze obraz nadawany jest w 1080i 60hz, a jak zmieniam na hdmi2 (PS3) tez pokazuje ze jest 1080 60hz... Czy moglibyscie wytlumaczyc co jest zle.. Czemu nie pokazuje 100hz...? A moze tak ma byc..?
Z gory dziekuje za pomoc...
Pozdrawiam...:)
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam
Nie wiem czy dobry dzial, ale niestety nigdzie nie znalazlem dzialu dotyczacego le40b620...
Moj problem polega na tym ze nie moge wlaczyc trybu 100hz... W opcjach jest wlaczony (niby), demo pokazuje ze dziala, ale jak zmieniam source na hdmi1 (Turbodekoder N) to pokazuje mi ze obraz nadawany jest w 1080i 60hz, a jak zmieniam na hdmi2 (PS3) tez pokazuje ze jest 1080 60hz... Czy moglibyscie wytlumaczyc co jest zle.. Czemu nie pokazuje 100hz...? A moze tak ma byc..?
Z gory dziekuje za pomoc...
Pozdrawiam...:)
Zawsze będzie pokazywał 60Hz, bo taki sygnał jest na wejściu, a to 100 Hz Motion Plus to właśnie takie mydlenie oczu klienta.
 

zapisek

New member
Witam

Czy ktoś próbował podłączyć do samsunga z serii B650 zewnętrzny dysk twardy na usb o pojemności 2TB ?
(dokładnie LE37B650 + dysk samsunga z serii EcoGreen HD204UI sformatowany w NTFS)

Czy może się z tym wiązać upgrade oprogramowania w tv?
Czy dysk moze być podzielony na partycje? Czy telewizor zobaczy wszystkie czy tylko pierwszą?

hallo,
podlaczalem 1,5 TB, dziala bez problemu. Takze podzielony na NTFS lub FAT32. Sam wybierasz z ktorej partycji ma czytac.

pozdrowienia
zapisek
 

blab

New member
Problem z Internet@TV w le37b650

Witam,

od jakiegos czasu jestem szczesliwym posiadaczem tego modelu. ogolnie jest ok ale podlaczylem go dopiero niedawno do sieci i w Internet@TV mam tylko jakies pierdoly (szczerze mowiac jedyne z czego korzystam to you tube). nie mam w widgetach to zainstalowania ani gazeta.pl alni moto.pl ani sport.pl wogole nic polskiego nie ma. "
Dzięki funkcji bezpośredniego i odpowiednio sprofilowanego dostępu do sieci użytkownik może śledzić szereg najnowszych informacji pochodzących m.in. z: Gazeta.pl, Wyborcza.pl, Sport.pl, a także z serwisów rozrywkowych i lokalnych należących do grupy Gazeta.pl."
moje pytanie brzmi co jest nie tak? zaktualizowalem soft ale nic sie nie zmienilo. moze ktos cos doradzi?
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam,

od jakiegos czasu jestem szczesliwym posiadaczem tego modelu. ogolnie jest ok ale podlaczylem go dopiero niedawno do sieci i w Internet@TV mam tylko jakies pierdoly (szczerze mowiac jedyne z czego korzystam to you tube). nie mam w widgetach to zainstalowania ani gazeta.pl alni moto.pl ani sport.pl wogole nic polskiego nie ma. "
Dzięki funkcji bezpośredniego i odpowiednio sprofilowanego dostępu do sieci użytkownik może śledzić szereg najnowszych informacji pochodzących m.in. z: Gazeta.pl, Wyborcza.pl, Sport.pl, a także z serwisów rozrywkowych i lokalnych należących do grupy Gazeta.pl."


moje pytanie brzmi co jest nie tak? zaktualizowalem soft ale nic sie nie zmienilo. moze ktos cos doradzi?
Szczerze to się zastanawiam czy w ogóle są jeszcze dostępne polskie widgety na serię B, bo samsung już teraz tylko serią C się interesuje.
Spróbuj w ustawieniach Internet@TV ustawić kraj Polskę, jak nie ma to inne. Było już o tych ustawieniach w tym wątku, ale nie za bardzo pamiętam jak to było.
 

blab

New member
Sprawa sie rozwiazala sama (?) wlaczylem dzis tv, wcisnalem internet na pilocie i nagle jakies pobeiranie ladowanie itp i patrze i zupelnie inna grafika i same polskie widgety (co prawda niewiele ale notowania, pogode czy tez kino moge juz sobie sprawdzac :) facebook i twitter raczej mnie nei interesuja ale you tube tez lepiej dziala bo przynalmniej nie trzeba pisac klawiszami nawigacyjnymi tylko na numerycznej jak smsa :)

czy ktos moze mi wyjasnic jak to sie stalo ze dopiero po kilku dniach korzystania z internernetu dopiero teraz to sie zaktualizowalo? i wszystko jest teraz po polsku ? mial ktos podobna sytuacje?
 

mnfx

New member
Wielki problem

Kupiłem c630 i pierwszego wieczora media play chwyciło dysk usb i odczytało pliki. pusciłem filmy i zdjecia
Nastepnego dnia juz nie chciało odczytać ani razu dysków usb pisało ze brak urzadzenia zewnetrznego usb

Dlaczego ta opcja przestała nagle działac?
Jak to zdiagnozowac?

prosze o kontakt emenefix małpka Gmail.com
 

mgreta36

New member
Wielki problem

Kupiłem c630 i pierwszego wieczora media play chwyciło dysk usb i odczytało pliki. pusciłem filmy i zdjecia
Nastepnego dnia juz nie chciało odczytać ani razu dysków usb pisało ze brak urzadzenia zewnetrznego usb

Dlaczego ta opcja przestała nagle działac?
Jak to zdiagnozowac?

prosze o kontakt emenefix małpka Gmail.com

Nie w tym temacie.... To temat dotyczacy serii B.
 

C7_4K

New member
samygo Auto

czy warto go użyć ?? i o co biega z tymi danymi do logowania bo nie kojarzę ;/

czy ktoś bawił sie SamyGo Auto ??? ??
 
Ostatnia edycja:

sirtrotyl

New member
osczędzanie energii

Intryguje mnie taka myśl - w naszych modelach TV w dziale oszczędzanie energii (trzeba wejść przez menu) jest opcja wyłącz obraz.
Przydaje się to w różnych sytuacjach, kiedy tylko słuchamy wiadomości będąc np. w kuchni, obraz nam jest wtedy niepotrzebny.
Aby wrócić do oglądania trzeba znów się przebić przez menu i ustawić jak mieliśmy wcześniej w ustawieniach energii - nie wszyscy lubią obraz dynamiczny :).
Jest już lub czy można zrobić jakiś gadget, który by się uruchamiał przez jakiś skrót na pilocie i nam ułatwiał życie ?? SamyGo myślał o czymś takim ??
 
Do góry