Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

pedro_78

New member
Bez reklam
Przeglądanie 617 stron tematu nieco mija się z celem. Czy istnieje jakiś poradnik jak wgrać alternatywny soft do 37B650?
Nikt raczej nie udostępnia alternatywnego softu, ze względów prawnych. Jeżeli masz pojęcie o linuksie to tu SourceForge.net: SamyGO Firmware Patcher - samygo jest sposób na przerobienie oryginalnego fw. Forum śledzę od czasu jak było tylko 200 stron i szczerze, to nie przypominam sobie żeby ktoś to łopatologicznie wyłożył.
 

szmeli

New member
właśnie testuję le40b651 , kilka uwag to migotanie obrazu pomimo ustawienia mootion plus 100hz, kilka razy obraz strzelał z karabinu maszynowego ,ale się uspokoił, źródło turbodekoder n-ka, mam pytanie gdzie dokładnie w menu serwisowym jest podane ile godzin chodził , chyba coś spieprzyłem w menu serwisowym bo panel time pokazuje 0h, jaki waszym zdaniem jest najlepszy soft do tv,
 
Ostatnia edycja:

maxis69

New member
Mam taki problem. Podłączyłem komputer pod LEB650 za pomocom kabla DVI-HDMI i nie mam dźwięku. Karta graficzna to Radeon HD4800. Bardzo proszę o pomoc.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam - czy film nagrany w HD mkv odtwarzany z USB (dysk przenosny 2,5) daje taką samą jakosc obrazu jak łącze HDMI?
Dzieki
To zależy co jest źródłem obrazu, jeżeli bluray, to na pewno gorszy. Ten sam film natomiast puszczony z kompa, lub przez usb w TV moim zdaniem będzie lepiej wyglądał przez usb.

Mam taki problem. Podłączyłem komputer pod LEB650 za pomocom kabla DVI-HDMI i nie mam dźwięku. Karta graficzna to Radeon HD4800. Bardzo proszę o pomoc.
Jeżeli nie masz podłączonego dźwięku w kompie do karty graficznej, to musisz podłączyć osobny kabel do TV do złącza DVI IN(audio).
 

maly1981

New member
zlacze DVI z tego co pamietam nie przesyla dzwieku wiec nic nie pomoze podloczenie karty muzycznej do graficznej jedyne wyjscie to osobny kabel audio
 

tatra1111

New member
Gówno prawda, jaki Hd4800 jest seria HD4800, a nie karta. Sam miałem HD4850 i normalnie jest dźwięk, coś masz źle ustawione albo niezainstalowane sterowniki.
 

tatra1111

New member
Pierwsze HD 4850 nie miały hdmi były przejściówki dołączone dvi-hdmi i jak oryginalną przejściówką był podpięty pod hdmi tv to dźwięk był.
 

maly1981

New member
z ta wlasnie roznica ze byla orginalna przejsciowka dvi-hdmi a kabel byl hdmi-hdmi jesli dobrze rozumie z kartami ati roznie bywalo kiedys mialem radeona 9500 z kabel kompozytowy dzialal tylko z orginalna przejsciowka z s-video kazda inna przejsciowka z s-video na kompozyt nie dawala zadnych efektow wiec moze tu jest ta sama sytuacja
 

maxis69

New member
Pierwsze HD 4850 nie miały hdmi były przejściówki dołączone dvi-hdmi i jak oryginalną przejściówką był podpięty pod hdmi tv to dźwięk był.

I tak właśnie jest są dwa wyjścia DVI i do jednego z nich mam podpięty kabel DVI(24 Pin) i z drugiej strony HDMI. W panelu sterowania/dźwięki pojawiło się Realtek Digital Output i po tym sądziłem że dźwięk powinien pójść. Sterowniki zainstalowałem najnowsze. Maże coś w TV trzeba pogrzebać?
 

tatra1111

New member
I tak właśnie jest są dwa wyjścia DVI i do jednego z nich mam podpięty kabel DVI(24 Pin) i z drugiej strony HDMI. W panelu sterowania/dźwięki pojawiło się Realtek Digital Output i po tym sądziłem że dźwięk powinien pójść. Sterowniki zainstalowałem najnowsze. Maże coś w TV trzeba pogrzebać?

Powiedz czy masz przejściówkę? bo s tego co piszesz wnoszę :) ,że masz kabel dvi-hdmi i prawdopodobnie przez to ci to nie działa. Jaki masz system? powinien ci się pojawić dodatkowy kontroler dźwięku Ati HD audio a nie żaden realatek. Masz najnowsze sterowniki?

Się mi przypomniało jeżeli masz xp to dodatkowe sterowniki trzeba zainstalować.
 
Ostatnia edycja:

Polit

New member
Panowie, dlaczego taki film nie chce wystartować?

Kod:
Matroska: 7,94 GB, 2h 58 min.5.993 Kb/s, 1280*544 (2,35:1), przy 23,976 kl/s, AVC (High@L5.1) (CABAC / 8 Ref Frames)Angielski, 384 Kb/s, 48,0 KHz, 16 bitów, 6 kanałów, AC-3Angielski, UTF-8Szwedzki, UTF-8Duński, UTF-8Fiński, UTF-8Norweski, UTF-8

Przez te zintegrowane napisy?
 

interaktiv

New member
Panowie, dlaczego taki film nie chce wystartować?

Kod:
Matroska: 7,94 GB, 2h 58 min.5.993 Kb/s, 1280*544 (2,35:1), przy 23,976 kl/s, AVC (High@L5.1) (CABAC / 8 Ref Frames)Angielski, 384 Kb/s, 48,0 KHz, 16 bitów, 6 kanałów, AC-3Angielski, UTF-8Szwedzki, UTF-8Duński, UTF-8Fiński, UTF-8Norweski, UTF-8
Przez te zintegrowane napisy?

Zintegrowane napisy są przez telewizor ignorowane tak samo jak dodatkowe ścieżki dźwiękowe (odczytuje tylko ścieżkę nr1), problemem jest profil
AVC (High@L5.1) telewizor obsługuje tylko do 4.1, więc musisz przekonwertować film.
 

maxis69

New member
Powiedz czy masz przejściówkę? bo s tego co piszesz wnoszę :) ,że masz kabel dvi-hdmi i prawdopodobnie przez to ci to nie działa. Jaki masz system? powinien ci się pojawić dodatkowy kontroler dźwięku Ati HD audio a nie żaden realatek. Masz najnowsze sterowniki?

Się mi przypomniało jeżeli masz xp to dodatkowe sterowniki trzeba zainstalować.

Mój system to Windows7 , sterowniki najnowsze,przejściówki nie mam kabel DVI->HDMI.
 
Do góry