Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

pucpuc

New member
EOS kręci 25fps czy 20 w trybie 1080???Próbowałeś tryb 720 30fps?GDSMux(z Haali Media Splittera)+AC3ACM i szybciutko przerabiasz mov na odpowiednie mkv.Chodzi też o format dźwięku-jeżeli nagrywa AAC-to może lepiej zastosować lpcm a póżniej w haali skompresować do np. AC3?Próbowałeś tego typu kombinacji?A metoda .mp4 to opcja gorsza , chociażby ze względu na dźwięk-zob. tabela w instr. obsł. TV.Brak dźwięku wynika z braku obsł. LPCM(i AC3 też) w .mp4.

Masz rację. Canon EOS 500D kręci 1080p w 20 fps a nie w 25. A opisaną konwersję na mov na mkv muszę wypróbować. Dzięki za odpowiedź.
 

vt9st

New member
czy to normalne czy moze nie wiem jak ustawic,ale za ludzmi i cala reszta przy szybkim poruszaniu przemieszcza sie cos jakby obraz nie nadazal ie wiem jak to nazwac-mgielka,cien. wieze,ze wiecie o co chodzi.
drugie pytanie jaka jest minimalna odleglosc od 40" lcd-ka.
mam samsunga 40b650
dzieki
Czy tylko ja z kornelk2007 mamy taki problem? Aż nie chcę mi się wierzyć, że mam takiego pecha...
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Znajac zycie potrzymaja miesiac, porysza obudowe po czym stwierdza, ze wszystko dziala nalezycie.
Z tego co w tym temacie pisali o serwisie, to nie jest tak źle. Przyjadą, wymienią po całości matrycę, albo płytę główną i pojadą. Nie możesz tak pesymistycznie do tego podchodzić.;) Jedyny problem to po wymianie płyty głównej masz nowy soft :???:, który nie za bardzo współpracuje z SamyGO.
 

vt9st

New member
Z tego co w tym temacie pisali o serwisie, to nie jest tak źle. Przyjadą, wymienią po całości matrycę, albo płytę główną i pojadą. Nie możesz tak pesymistycznie do tego podchodzić.;) Jedyny problem to po wymianie płyty głównej masz nowy soft :???:, który nie za bardzo współpracuje z SamyGO.
Czyli to jest tak, że oni przyjeżdżają po mój TV? I jak z czasem oczekiwania? I serwis w Poznaniu to Niku Serwis?
 

pelede

New member
jedno pytanko

bo od 5 dni siedzę nad le40c650 i szukam trybu gry. . . Jak to włączyć ?? Dziękuję z góy użytkowników tego TV . . ..
 

interaktiv

New member
bo od 5 dni siedzę nad le40c650 i szukam trybu gry. . . Jak to włączyć ?? Dziękuję z góy użytkowników tego TV . . ..

To jest wątek o B650, o C650 jest oddzielny na tym forum. Telewizory serii C nie mają trybu gry i nie ma możliwości odpalenia dodatków SamyGo (i prawdopodobnie nie ma na to szans w przyszłości bo firmware jest szyfrowany nieznanym nam kluczem AES).
 

pedro_78

New member
Bez reklam
To jest wątek o B650, o C650 jest oddzielny na tym forum. Telewizory serii C nie mają trybu gry i nie ma możliwości odpalenia dodatków SamyGo (i prawdopodobnie nie ma na to szans w przyszłości bo firmware jest szyfrowany nieznanym nam kluczem AES).
Ciekawe, bo w specyfikacji modelu C650 na stronie samsunga jest napisane, że ma tryb gry. Tak że po podłączeniu przez hdmi, lud dvi tryb gry powinien być dostępny w menu.
 

djsun

New member
mam pytanie.. Mam taki zestaw dreambox 800hd i 55b651. Gdy oglądam kanały HD z dreama to wciskając info w tv mam pokazane iż sygnał jest nadawany 1280x720. Oczywiście ten tunek jest podłączony dvi-hdmi. Tak ma być?? Czemu nie ma 1920 mimo iż kanał jest HD?? Może ktoś zna odpowiedź??

pozdrawiam!
 

moras86

New member
Flac Audio Player v.0.1 || SamyGO PVR v0.8

U mnie ta aplikacja nie działa, ale może u was będzie :???:
----------
Flac Audio Player
Flac - odtwarzacz muzyczny
wersja 0.1

samygo.png
Zastosowanie
Pozwala na odtwarzanie plików muzycznych w formacie bezstratnej kompresji Flac.

Uruchamianie
Standardowo - pobierasz i rozpakowujesz archiwum na pendriva (dysk przenośny) i w TV wchodzisz do:
Content Library -> Zarządzanie treściami -> USB -> (urządzenie) -> Gra i wybierasz tą aplikację.

Znane problemy:
na moim TV aplikacja nie działa


Pobieranie

Więcej informacji

:krol:​
Kolejna aktualizacja aplikacji do nagrywania kanałów cyfrowych:
----------
SamyGO PVR
wersja 0.8.1

pvr.png

Zmiany w wersji 0.8:
  • naprawiono zapis na serwer haneWin NFS
  • teraz do przycisku SOURCE można przypisać każdy port urządzeń, np. HDMI3 (patrz pvr.ini)
  • do konfigu dodano możliwość zrzutu wewnętrznego logu exeDSP
  • nowe logo aplikacji (podziękowania dla niejakiego moras86 :oops:)
  • zredukowano rozmiar wszystkich grafik PNG (dzięki dla moras86)
  • oczyszczono kod źródłowy

Zmiany w wersji 0.8.1:
  • poprawiono błąd przycisku FAV.CH (wada wersji 0.8 )

Moje zmiany:
  • domyślnie wyłączone tworzenie logów

Pobieranie

Więcej informacji
 

Tomek1233

New member
Witam wie ktoś jak dobrze ustawić obraz w samsungu le40c650 tak aby wycisnąć z niego cala moc ?? Kombinuje i muszę powiedzieć ze ciężko jest ;[ proszę o odpowiedz najlepiej instrukcje na pewno ktoś wie i pomorze ;]
 
Do góry