Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Pawelck91

New member
puki co z karty grafiki można wysłać HDMI a sygnał dźwięk z kompa na wzmacniacz poprzez tzw mini jack->czincz ale to gmatwanina. ja mam poprostu z karty analogiem do tv i mini jack komp -> mini jack tv i jest ok wtedy używam tv jako monitora nr 2 z sygnałem audio :-D

a nie daloby sie zrobic w ten sposob, ze od karty dzwiekowej (mam w niej wyjscie spdif na jacku) puscic taki kabel spdif(jack-RCA) do TV. A z drugiej strony od karty grafiki d-subem do portu PC w tv. Poszlo by to ?
Pozdro
 

Pawelck91

New member

ryki67

New member
Witam serdecznie

Panowie Ponawiam pytanie
na stronce http://www.demo-world.eu/trailers/high-definition-trailers.php
http://www.demo-world.eu/trailers/redirect-high-definition.php?file=hd_distributor_ems.rar
są świetne DEMA

pobiera się najeżdzając na liczbę 1 w wierszu nazwy DEMA

DEMA mają rozszerzenie .m2ts

nasz TV je odtwarza ale niestety bez dźwięku

CZY KTOŚ WIE DLACZEGO I MA JAKIŚ POMYSŁ

DŹWIĘK W NIEKTÓRYCH POWALA NA ŁOPATKI SPRAWDZAŁEM NA KOMPIE

Aha żeby tv widział plik trzeba mu zmienić rozszerzenie na jakieś które widzi np .avi
pozdrawiam i czekam na info
 
Ostatnia edycja:

kurczak80

New member
Pewnie nie czyta dźwięku bo jest w DTS.
Mam problem ściągłem firmware 2.05 ze strony samsunga i jak próbuję go zainstalowac w tv to pisze że już taki posiadam a mam 2.041. Miał ktoś tak samo?
 

kurczak80

New member
No własnie DEMA nie są w DTS, większość w DD 2.0 lub 5.1
i nie wiem dlaczego ???

http://www.demo-world.eu/trailers/high-definition-trailers.php

Sprawdź jaki jest dżwięk programem media info być może AAC miałem tez problem z takim formatem dźwięku. Popcorn audio converter poradzi sobie z przerobieniem na normalny AC3.
Napisz dokładnie który filmik to ściągnę i się zobaczy.

Edit:Z tego co widzę to jakiś niestandardowy AC3 i tv go nie odtwarza. Ale plik był m2ts po zmianie na avi lub mkv odtwarza łednie bez dźwięku. Kiedyś próbowałem zmiany nazwy pliku m2ts i nawet nie ruszył. Może doczekamy się firmware który pozwoli w końcu odtworzyć bez problemu plik wyciągnięty z filmu bluray.
Ja bym spróbował ściągnąć jakiś film i podłożyć dajmy na to polską ściezkę audio AC3 ciekawe czy by to zaskoczyło. M2ts się muxuje programem tsmuxer.
 
Ostatnia edycja:

Pryk99

New member
sciagasz SamyGO All Extensions v0.03.1.zip
kopiujesz na usb uruchamiasz z z content games i tyle

mozesz tez przekopiowac sobie zna telewizor

Witam, przepraszam, że cię męczę Krisr77 ale wgrałem All Extensions v0.03.1.zip na pena oworzyłem go ale miałem jakieś (tęczowe pasy) po tem TV wrócił do Content Library. Ale nadal jak otwieram jakiś film z USB dalej w obcji / rozmiar obrazu / mam tylko dopasuj i orginał, i w żaden sposób nie nie mogę rozciągnąć obrazu. Będę ci bardzo wdzięczny z dalszą pomoć.:confused::blagam:
 
Ostatnia edycja:

krisr77

New member
Witam, przepraszam, że cię męczę Krisr77 ale wgrałem All Extensions v0.03.1.zip na pena oworzyłem go ale miałem jakieś (tęczowe pasy) po tem TV wrócił do Content Library. Ale nadal jak otwieram jakiś film z USB dalej w obcji / rozmiar obrazu / mam tylko dopasuj i orginał, i w żaden sposób nie nie mogę rozciągnąć obrazu. Będę ci bardzo wdzięczny z dalszą pomoć.:confused::blagam:


All Extensions v0.03.1.zip - odpowiada za odtwarzania po sieci

za rozciaganie obrazu odpowiedzialny jest plik w97.wrzuta.pl/plik/2ZHVolcg3ZH/avrfix-nonci2
 

Idziq

New member
Od miesiąca dość intensywnie używam/testuje tv Samsung LE37B650.

Telewizor ma bardzo rozbudowane ustawienia obrazu. Ma b.fajne i piekne kolory- b. wyrazistą czerń. Jak na TV za tą cene- zerkając na jego parametry to cena fajna.

Chcialem podsumować niektóre kwestie bo widze temat się ciągnie na prawie 400stron.

1-TV obsluguje b.dużo formatów divx, xvid, hd (mkv, avi itp) ale bez DTS (latwo niwelujemy to -konwertujemy: POPCORN AUDIO CONVERTER i umnie ten problem nie istnieje-wiadomo zajmuje to pare min ...mam czas pójść po browar:popcorn:)

2- TV widzi i odtwarza pliki z USB (pendrive) jak równiez dysków różnych pojemności (ja podlaczalem dysk SATA 1TB oraz 250GB).

3- Wifi jak se dokupimy to bedziemy mieli (można podlączyc)

4- Widgety & Internet (Youtube) dziala bez problemu

5- Bardzo latwy i intuicyjny sposób podlaczenie TV z Kompem (od HDMI po VGA),

6- Można bardzo prosto aktualizować oprogramowanie bez UTRATY GWARANCJI (ze strony Samsunga)

Co do tej ostatniej kwestii ...nie testowalem tego jeszcze. Niewiem czy jest to najnowsze oprogramowanie czy nie (mam wersje: 2009/09/30_002005)...

Pozdro. Ot moje male dygresje (ogólne) na temat tego TV. Polecam ten TV ...mialem kupić Sony W5500 (kolega ma) jednak nie ma co przeplacać za marke ...skoro tez jakościowo slabszy.
 

moras86

New member
Witam, Krisr77 wklejam link ***.wrzuta.pl/plik/2ZHVolcg3ZH/avrfix-nonci2 w wyszukaj nie ma w97 co robię żle.:blagam:

Link od Krisr77 jest poprawny (z początkiem w97). Jednak, ale są dwie różne wersje:
avrfix2 - dla tv ze slotem CI+
avrfix-nonci2 - tv ze zwykłym CI
I istnieje spory problem z tym "programem", bowiem musi być on odpalany po każdym restarcie TV, gdyż bez tego pozostaje ostatnie ustawienie proporcji ekranu. Dodatkowo, gdy uruchomimy go z pendriva (dysku pod usb) musi on pozostać w USB, bo skrypt korzysta z jednego z plików.
Więcej info na masz tutaj sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=2&t=23&hilit=arfix&start=30


Przy okazji mam pytanie, czy wie ktoś jak można zapisywać własne strony telegazety (w zasadzie ich numery), aby były dostępne pod czterema kolorowymi przyciskami. Niby jest to napisane w instrukcji, ale chyba robię coś nie tak bo działa to tylko do wyłączenia telegazety :niewiem:
 

Horhe Ortega

New member
Sprawdź jaki jest dżwięk programem media info być może AAC miałem tez problem z takim formatem dźwięku. Popcorn audio converter poradzi sobie z przerobieniem na normalny AC3.
Jak wcześniej pisałem o plikach .mov, przebieram te(z tej stronki) m2ts-y z (A)AC3 na .mkv GDSMux'em-em z Haali Media Splitter-a.Gdy za pierwszym razem dźwięku nie było - pomogło powtórne przepakowanie.Bez żadnego przekodowywania dźwięku i działa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry