Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

bila

New member
Panowie, mam pytanie.
Czy rozmywanie krawędzi obiektów w trakcie ich ruchu to sprawa normalna, czy kwalifikuje się na wizytę w serwisie?
Sytuacja taka zdarza się czasami i nie mogę jej zlikwidować poprzez ustawienia tv. Troche to denerwuje.
Proszę o wskazówki.
 

Xyhu

New member
bila napisał:
Panowie, mam pytanie.
Czy rozmywanie krawędzi obiektów w trakcie ich ruchu to sprawa normalna, czy kwalifikuje się na wizytę w serwisie?
Sytuacja taka zdarza się czasami i nie mogę jej zlikwidować poprzez ustawienia tv. Troche to denerwuje.
Proszę o wskazówki.

W moim przypadku nic takiego nie występuje.

A w trakcie czego powstaje te rozmycie - tzn. kablówka, satelita, konsola, PC? A może problem z kablem którego używasz. Ja mam dwa kable HDMI i widze między nimi różnice w jakości - ten zły kwalifikuje się w najbliższym czasie do wymiany.
 

luchuma

New member
bila napisał:
Panowie, mam pytanie.
Czy rozmywanie krawędzi obiektów w trakcie ich ruchu to sprawa normalna, czy kwalifikuje się na wizytę w serwisie?
Sytuacja taka zdarza się czasami i nie mogę jej zlikwidować poprzez ustawienia tv. Troche to denerwuje.
Proszę o wskazówki.

wgraj najnowszy soft ze strony samsunga :) jesli nie pomoze to nic z tym nie zrobisz...
 

Pryk99

New member
ryki67 napisał:
Opera napewno nie pójdzie zbyt rozbudowana,
ale u siebie FIREFOX-a odpaliłem bez problemów :p

piszecie o CYFRZE, POLSACIE, JEDNEMU HBO chodzi innemu CANAL+
trzeci chwali się co ma na N-ce

Witam, tu masz racię sorry! no ale pochwal się i ty jak odpaliłeś FIREFOX-a no chyba po jest to forum aby również z TV Samsung mieć jak najwięcej przyjemności, ale może się mylę i tylko do chwalenia się. No podobno jeden z uczestników tego forum odpalił Operę, ale prawdopodobnie pomylił forum. Ja też mogę napisać, np. odpaliłem IE. Outlook :p i tym podobne i co tym wnoszę nowego na to forum?:?: NIC. Bo jak narazie to się tylko pochwaliłeś. No chyba, że jest to słodką twoja tajemnicą.;) a ja według Ciebie biadolę o pierdołach! bo po to są Google. No może ponownie się mylę i już zamieściłeś na Google opis albo ja żle szukam w takim przypadku ponownie sorry.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Angus

New member
Witam. Wyczytalem iz mozna polaczyc komputer z TV przez kabel sieciowy , probowalem to zrobic zgodnie z paroma opisami w tym watku ale mi sie nie udalo ustawilem w TV Adres IP, Maske, Brame, i Serwer DNS wlaczam test sieci i przy "Pakiet dla bramy" wywala brak polaczenia z brama... Jeszcze jedno czy wejscie do menu serwisowego wiaze sie z utrata gwarancji ? Prosze o pomoc i z gory dziekuje za rady
 
Ostatnia edycja:

zuto

New member
Pryk99 napisał:
Witam, tu masz racię sorry! no ale pochwal się i ty jak odpaliłeś FIREFOX-a no chyba po jest to forum aby również z TV Samsung mieć jak najwięcej przyjemności, ale może się mylę i tylko do chwalenia się. No podobno jeden z uczestników tego forum odpalił Operę, ale prawdopodobnie pomylił forum. Ja też mogę napisać, np. odpaliłem IE. Outlook :p i tym podobne i co tym wnoszę nowego na to forum?:?: NIC. Bo jak narazie to się tylko pochwaliłeś. No chyba, że jest to słodką twoja tajemnicą.;) a ja według Ciebie biadolę o pierdołach! bo po to są Google. No może ponownie się mylę i już zamieściłeś na Google opis albo ja żle szukam w takim przypadku ponownie sorry.
Pozdrawiam

:hihi:

:blagam:
 

sam650

New member
Pik$el napisał:
Bo z przejściówką nie działa. Ja do jednego wejścia USB podpiełem klawiaturkę, a do drugiego myszkę - oba urządzenia w ver. USB bez przejściówek. Wszystko pięknie śmiga. Tylko w takim przypadku mam problem, bo nie mam wolnego portu USB coby odpalać Offica Portable z pendrive. Jeszcze tylko zapodam pakiet nowych codeck'ów - np. K Lite Codeck Mega Pack coby więcej formatów filmów mój TV odtwarzał i jakiegoś klienta poczty. Jak to ruszy to wywalam mojego kompa - po co mi on. A w gerki i tak nie mam czasu grać... :D

Śmiejcie się, śmiejcie. Aż w pewnej chwili okaże się, że to wszystko stanie się możliwe. Ci, którzy wgryźli się w system naszego odbiornika zapewne już wiedzą, że uruchomienie przeglądarki prędzej czy później się uda. Może niekoniecznie będzie to Opera, raczej nie Firefox, a już na pewno nie MSIE, ale na tych 3 przeglądarkach świat się nie kończy. Z kodekami jestem bardziej sceptyczny, ale kto wie.

A co do braku gniazd USB, to rozwiązanie jest banalne: hub USB. Sprawdzone, że działa.
:rolleyes:
 

reaper7

New member
sam650 napisał:
Śmiejcie się, śmiejcie. Aż w pewnej chwili okaże się, że to wszystko stanie się możliwe. Ci, którzy wgryźli się w system naszego odbiornika zapewne już wiedzą, że uruchomienie przeglądarki prędzej czy później się uda. Może niekoniecznie będzie to Opera, raczej nie Firefox, a już na pewno nie MSIE, ale na tych 3 przeglądarkach świat się nie kończy. Z kodekami jestem bardziej sceptyczny, ale kto wie.

....
:rolleyes:
pewnie to będzie "Origyn web browser"
 

Nomadczyk

New member
Witam,mam pewien problem: po podlaczeniu pendriva do telewizora nie moge go potem bezpiecznie odlaczyc, wyskakuje komunikat ze bezpieczne usuwanie urz nie powiodlo sie. Spotkal sie ktos z Was z takim problemem?
 

asd1

New member
Nomadczyk napisał:
Witam,mam pewien problem: po podlaczeniu pendriva do telewizora nie moge go potem bezpiecznie odlaczyc, wyskakuje komunikat ze bezpieczne usuwanie urz nie powiodlo sie. Spotkal sie ktos z Was z takim problemem?

Tak, odpowiedź jest w tym wątku :D
 

sam650

New member
asd1 napisał:
TAK, jak zmienisz język na Ang powinno być OK

W najnowszej wersji firmware dalej tak jest? Hehe. Chyba trzeba zgłosić do SamyGO, żeby patcha zrobili ;) Mogliby też te słynne Wyspy Kanaryjskie poprawić (ja u siebie poprawiłem eksperymentalnie ten tekst, ale na starszej wersji).

@reaper7: tej przeglądarki akurat nie miałem na myśli; OS telewizora można właściwie traktować jak współczesny telefon komórkowy z troszkę większym ekranem ;) A na komórki przeglądarek jest wiele - moja ulubiona to Ozone. Ja jednak jestem zdania, że pełna przeglądarka www w TV to bezsens. W końcu od tego jest komputer (no chyba, żeby z TV zrobić kompa, co też chyba jest całkiem realne). Chciałbym raczej coś pomiędzy widgetami a przeglądarką.
 

adwolf

New member
W sprawie odłączania USB -ja zmieniałem na angielski i po angielsku też była informacja o tym że odłączenie nie powiodło się
 

Daniok

New member
witam zastanawiam się nad kupnem tego telewizora ale niepokoi mnie w nim jedna rzecz Input lag. Czy naprawdę jest tak dokuczliwy ??
 

Angus

New member
Angus napisał:
Witam. Wyczytalem iz mozna polaczyc komputer z TV przez kabel sieciowy , probowalem to zrobic zgodnie z paroma opisami w tym watku ale mi sie nie udalo ustawilem w TV Adres IP, Maske, Brame, i Serwer DNS wlaczam test sieci i przy "Pakiet dla bramy" wywala brak polaczenia z brama... Jeszcze jedno czy wejscie do menu serwisowego wiaze sie z utrata gwarancji ? Prosze o pomoc i z gory dziekuje za rady

Odswi3zam sw0je pytani3 mogl by ktos pomoc...?
 
Do góry