Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

MuCha22

New member
problem z dźwiekiem

Witam,
od 2 tygodni jestem posiadaczem LE40b650, niestety od kilku dni mam z nim problem:-( otóż po włączeniu telewizora przez pierwszych kilka minut głośniki strasznie rzeźnią i "strzelają", i to na cyfrze+ czy na PS3, szczególnie gdy dźwięk jest ustawiony powyżej 20. Miał ktoś podobny problem może? Co radzicie?
Telewizor kupiłem przez internet, z drugiego końca Polski, więc do sprzedawcy raczej nie ma co wysyłać, zostaje serwis chyba tylko : /
 

ryki67

New member
Opera napewno nie pójdzie zbyt rozbudowana,
ale u siebie FIREFOX-a odpaliłem bez problemów :p

CZY JEST TUTAJ JAKIŚ MODERATOR ???
porzednie strony to :spam:
piszecie o CYFRZE, POLSACIE, JEDNEMU HBO chodzi innemu CANAL+
trzeci chwali się co ma na N-ce

potem koleś pyta jaka jest roznica miedzy B650 a B750

PANOWIE CZY TO FORUM JEST DLA PRZEDSZKOLAKÓW
czy na GOOGLE cięzko jest coś wyszukać, BIADOLICIE O PIERDOŁACH

przypominam dla wszystkich temat wątku:
Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii..

KOGO JESZCZE DZIWI ZE TEN WĄTEK MA JUŻ 340 STRON :eek:

Petycja w sprawie poprawek do firmware Tv serii B650

http://www.petycje.pl/petycja/4596/niezbedne_poprawki_w_firmware_dla_telewizorow_serii_b650.html
 
Ostatnia edycja:

zuto

New member
tribon napisał:
ryki67, mam nadzieję, że jesteś świadom tego, że zaraz będzie dziesięć pytań jak uruchomiłeś Firefoxa...

no właśnie... bo od wczoraj próbuje i sam Firefox to nawet i działa, ale mam problem z gestami myszy... nie działają... nie mam gdzie myszy podpiąć.
---
edit.
znalazłem przejściówkę i podpiąłem pod USB... jednak dalej nie działa...
 

Xristof

New member
n TV 16:9

Mam nbox recorder (stary) podlaczony do b650 poprzez hdmi w trybie 1920i.
Zawsze mialem ustawiony obraz na format 16:9. Wczoraj zauwazyłem ze jak przestawie na "dopasuj" to jest jeszcze wiecej szczegółów (obraz w 16:19 jest jakby obcinany z kazdej strony). W trybie 16:9 mam obraz lekko wykadrowany a tryb "dopasuj" pokazuje wszystko. Moze zle cos rozumiem, ale czy kanaly nie sa nadawane w 16:9? A moze to jakis problem z tv lub ustawieniemi tv lub nboxa?
 

Pik$el

New member
zuto napisał:
no właśnie... bo od wczoraj próbuje i sam Firefox to nawet i działa, ale mam problem z gestami myszy... nie działają... nie mam gdzie myszy podpiąć.
---
edit.
znalazłem przejściówkę i podpiąłem pod USB... jednak dalej nie działa...

Bo z przejściówką nie działa. Ja do jednego wejścia USB podpiełem klawiaturkę, a do drugiego myszkę - oba urządzenia w ver. USB bez przejściówek. Wszystko pięknie śmiga. Tylko w takim przypadku mam problem, bo nie mam wolnego portu USB coby odpalać Offica Portable z pendrive. Jeszcze tylko zapodam pakiet nowych codeck'ów - np. K Lite Codeck Mega Pack coby więcej formatów filmów mój TV odtwarzał i jakiegoś klienta poczty. Jak to ruszy to wywalam mojego kompa - po co mi on. A w gerki i tak nie mam czasu grać... :D
 

jinikao

New member
Witam, pod koniec miesiaca mam zamiar kupić jakiś dysk zew. do tv le46b651, dotychczas korzystalem z pendriva kingston 8GB ale mi sie spalil i postanowilem teraz ten dysk kupic, jaki polecacie?? nie musi byc bardzo pojemny 160 GB wystarczy jednak nie ma to znaczenia moze byc takze 500 GB, Chodzi o to zeby tv go czytal bez problemu.
 

lokator25

New member
jinikao napisał:
Witam, pod koniec miesiaca mam zamiar kupić jakiś dysk zew. do tv le46b651, dotychczas korzystalem z pendriva kingston 8GB ale mi sie spalil i postanowilem teraz ten dysk kupic, jaki polecacie?? nie musi byc bardzo pojemny 160 GB wystarczy jednak nie ma to znaczenia moze byc takze 500 GB, Chodzi o to zeby tv go czytal bez problemu.


Adata NH 92 2.5 320gb

Ja od wczoraj mam coś takiego mogę polecić wszystko tv widzi z kompem też nie ma problemu ,prezentuje się całkiem ładnie i jest niewielki
 

jinikao

New member
szczerze myslalem o tym :Samsung S2 Portable 250GB USB2.0 Black (HXMU025DA/G22), Powiedz jeszcze czy juz jakies filmy MKV ogladales, nic nie laguje nic nie przycina? i czy jest wyjmowany kabelek ubs z dysku
 

MuCha22

New member
ja kupiłem seagate'a 500gb i polecam:p
model Seagate External Portable Drive 500 GB USB 2.0 Black, bez problemu B650 go czyta;)

I co nikt nie miał takich problemów z głośnikami w swoim Samsungu:?:
 

sebul

New member
dzieki za odpowiedz :)


a czy oplaca sie doplacic 800 zl z b650 do b750? bo kase mam , tylko czy warto ? bo chce tv do filmow w hd i xbox 360 moze pozniej ps3
 
Do góry