Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Delaney

New member
mecedo napisał:
Zrobiłem dodatkowe pomiary. Wygląda to teraz następująco:
60Hz (No Motion Plus) - 111ms
60Hz (Motion Plus 8 5) - 116ms
60Hz (Motion Plus 10 10) - 119ms
24Hz (Motion Plus 8 5) - 161ms
60Hz PC Mode - 56ms
60Hz Game Mode - 63ms
Monitor HP LP2465 - 36ms
Monitor Eizo S1931 - 25ms

Ale jak to robisz, że możesz włączyć Game Mode przy 60Hz? Mnie ta sztuka udaje się dopiero jak ustawię 50Hz.
 

swojak1

New member
Zlevikk napisał:
Może ktoś wie czemu mam non stop You Tube Data Error? Wszystkie inne widgety działają prawidłowo sieć też skonfigurowana prawidłowo. Może tu o wybrany kraj chodzi? Mam wybraną Holandię. Pomocy!!!!!

[FONT=&quot]Wybierz Anglie? [/FONT]
 

mecedo

New member
Delaney napisał:
Ale jak to robisz, że możesz włączyć Game Mode przy 60Hz? Mnie ta sztuka udaje się dopiero jak ustawię 50Hz.

Odłączam kabel i jak jest czarny ekran który krzyczy by sprawdzic połączenie, to mogę wtedy w menu włączyć opcję "Game mode". Podłączam kabel i mam tryb game mode.

Jak mam sygnał na kablu, to opcja do Game mode jest wyszarzona.
 

Cassius

New member
Szybkie pytanie - dzisiaj wreszcie zgrałem sobie różne rzeczy na dysk i podpiąłem go pod tv . Generalnie wszystko jest ok ale przy kilku filmach 720p wyskakuje mi komunikat "Nieobsługiwana rozdzielczość " . Spotkał się już ktoś z tym i wie jak temu zaradzić ?
 

Delaney

New member
mecedo napisał:
Odłączam kabel i jak jest czarny ekran który krzyczy by sprawdzic połączenie, to mogę wtedy w menu włączyć opcję "Game mode". Podłączam kabel i mam tryb game mode.

Jesteś pewien? Wciśnij wtedy klawisz "info" i powiedz czy pisze game mode czy tylko "[rozdzielczosc] @ 60Hz"
 

Delaney

New member
danielk81 napisał:
a
w którym miejscu ona sie znajduje

Uh. Odbiornik nie ma wyłącznika sieciowego; jeśli chcesz odłączyć od prądu to albo musisz wyciągnąć wtyczkę zasilającą z gniazdka albo kupić sobie listwe zasilającą i wyłączać przyciskiem z listwy.
 

danielk81

New member
Delaney napisał:
Uh. Odbiornik nie ma wyłącznika sieciowego; jeśli chcesz odłączyć od prądu to albo musisz wyciągnąć wtyczkę zasilającą z gniazdka albo kupić sobie listwe zasilającą i wyłączać przyciskiem z listwy.
ok ,dzieki serdeczne za pomoc
 

Zlevikk

New member
swojak1 napisał:
[FONT=&quot]Nie wiem czy już wybrałeś czy nie, ja mam Anglie i You Tube działa? [/FONT]
Wcześniej nie ustawiałem w ustawieniach telewizora opcji kraj dla kanałów cyfrowych i analogowych. Po wybraniu dla cyfrowych - inny (polski nie ma), a dla analogowych - europa wschodnia cały proces logowania do usługi internettv działa zupełnie inaczej. Wszystko jest w języku polskim i nie trzeba wybierać kraju. Małym minusem jest to że wygląda to trochę brzydziej i są tylko 2 czy 3 widgety. Podobno mają być nowe w przyszłości ja osobiście bym chciał taki z wynikami piłki nożnej na żywo (livescore):)
 

magic79

New member
Witam
Zastanawiam się nad zakupem 37B650 ,jego konkurentami są dwa modele LG 37LH5000 I 37LH7000.
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.
 

bobby_69

New member
New FW 37B650

Własnie sobie zapodałem to nowe cudo. Wychodzi że widzety Yahoo i YouTube działają razem. Ale nie moge połaczyć się z YT nie wiem czy to chwilowe czy jakiś większy problem.
I ZONK nie działa dźwięk na analogowych kanałach. Nie wiem czy coś trzeba przestawic bo bawię się tą zabawką drugi dzień. Na starym sofcie działało OK .

Pytanie czy udało się komuś znaleźć opcje backup u dostrojonych i ustawonych z mozołem kanałów ?
Padło takie pytanie pare postów wczesniej i chyba nie znalazło odpowiedzi.

DLNA smiga z moi NAS'em Buffalo LS - CH niestety nie przewija filmów, co nie dziwi, ale napisów niestety nie czyta (w żadnym formacie).

Ups jednak dźwięk działa nie wiem co się przestawiło. Chyba była to wina ustawień językowych bo po przywróceniu nie mam już Yahoo tylko samo YT i to tym razem działa.

Ale takie pytanie z ciekawości przestawiłem wskaznik głosu z takiego okragłego na suwak jak to zmienić ?
 
Ostatnia edycja:

Zlevikk

New member
magic79 napisał:
Witam
Zastanawiam się nad zakupem 37B650 ,jego konkurentami są dwa modele LG 37LH5000 I 37LH7000.
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.
Ja polecam Samsunga sam mam LE37B650 od tygodnia i jestem bardzo zadowolony.Z dnia na dzień coraz lepiej go poznaje i naprawdę zaczyna w 99% procentach spełniać moje oczekiwania.

bobby_69 napisał:
Własnie sobie zapodałem to nowe cudo. Wychodzi że widzety Yahoo i YouTube działają razem. Ale nie moge połaczyć się z YT nie wiem czy to chwilowe czy jakiś większy problem.
I ZONK nie działa dźwięk na analogowych kanałach. Nie wiem czy coś trzeba przestawic bo bawię się tą zabawką drugi dzień. Na starym sofcie działało OK .

Pytanie czy udało się komuś znaleźć opcje backup u dostrojonych i ustawonych z mozołem kanałów ?
Padło takie pytanie pare postów wczesniej i chyba nie znalazło odpowiedzi.

DLNA smiga z moi NAS'em Buffalo LS - CH niestety nie przewija filmów, co nie dziwi, ale napisów niestety nie czyta (w żadnym formacie).
Jeżeli chodzi o YouTube to musisz w ustawieniach telewizora ustawić kraj dla kanałów cyfrowych na "inny", a dla analogowych na "europa wschodnia" wtedy YouTube zadziała i będzie wszystko po polsku.
Nie ma raczej czegoś takiego jak backup dostrojonych kanałów nowy soft równa się strojenie od nowa ale dotyczy to chyba tylko kanałów analogowych.
 
Ostatnia edycja:
Do góry