Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

altop

New member
pliki m2ts

Po zmianie rozszerzenia z m2ts na avi lub mkv odtwarza ale bez dźwięku.
Znalazł już ktoś lekarstwo ? Nagrania z kamery hd , dżwięk dd5.1 oraz
dd2.0 efekt ten sam . Może przekonwertować samo audio tylko jakim programem ? Albo poczekać na nowszy soft? Może będzie obsługa m2ts?
Propozycja do moderatorów tego działu, można by stworzyć nowy wątek
pt. softy i można wpisywać swoje spostrzeżenia i oceny skoro Samsung nie informuje o zmianach w sofcie.
 
Ostatnia edycja:

unre

New member
No i znów problem. W menu 'Ustawienia' powinny być opcje w takiej kolejności:
..
Tryb gry
BD Wise
Typ Sieci
Konfiguracja Sieci
Blokada rodzicielska
..

Tak mówi manual. U mnie wygląda to tak:
..
Tryb Gry
BD Wise
Blokada rodzicielska
..

Ostatnio chciałem obejrzeć film udostępniony na kompie i okazało się, że nie da rady, bo mój TV zastrajkował :) Jak włączam Media Player dostaje komunikat: 'Nie znaleziono zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Sprawdź stan połączenia'. Pytanie, czy możliwe, że problem wystąpił dlatego, że coś zadziało się z kablem? Łączę TV z kompem za pomocą skrętki i do tej pory wszystko było git, aż do dziś. Aktualizacja oprogramowania nie pomogła, opcje konfiguracji sieci w menu ciągle są niedostępne. Ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dzięki.
 

tajtuss

New member
Koledzy mam zamiar kupic Samsunga Le 32650 bądź Le 37650 , obecnie mam tuner cyfrowy ferguson fx 7600 uci i w nim telewizję na karte , niestety tuner ten nie posiada wyjścia hdmi , jaki będe miał obraz? , który wybrać telewizor 32 czy 37 cali obraz będe oglądał z ok 2,20-2,5 m , oraz czy przy zmianie tunera z wyjsciem hdmi (nie hd) będzie dużo lepszy obraz?
 

bczajka

New member
tajtuss napisał:
Koledzy mam zamiar kupic Samsunga Le 32650 bądź Le 37650 , obecnie mam tuner cyfrowy ferguson fx 7600 uci i w nim telewizję na karte , niestety tuner ten nie posiada wyjścia hdmi , jaki będe miał obraz? , który wybrać telewizor 32 czy 37 cali obraz będe oglądał z ok 2,20-2,5 m , oraz czy przy zmianie tunera z wyjsciem hdmi (nie hd) będzie dużo lepszy obraz?

ten ferguson ma chyba złącze Component? jeśli tak to najlepszy obraz powinieneś uzyskać przy takim połączeniu. ja mam 40cali oglądam z 3 metrów i jest ok, więc Tobie polecam 37 cali.
 

kret2222

New member
Witam wszystkich własnie dzisiaj stalem sie posiadaczem le32b650 i niestety mam mały problem, mianowicie nie moge podłączyć mojego laptopa (aspire 6935) do tv przez kabel hdmi. Wyświetla mi sie napis nie poprawny sygnał lub format. Moja karta graficzna to gf 9600m gt. Zainstalowałem nowe sterowniki i dalej nic. prosze o pomoc moze ktos wie o co chodzi. A tak wogóle to tv super obraz super. Dlna dziala bez zastrzeżeń. Pozdrawiam i licze na pomoc.
 

TheHX

New member
I ja mam Freda 7600. Kupiłem za 59 zeta pozłacanego Arkassa komponentowego. Obraz....prawie jak HD, przy czym zauważyć należy SD oczywiście :) Nie ma mazania na belkach i napisach, logo nie pływa. Na ustawieniach ze słowackiej fabryki. Tylko go podłączyłem polując na wypalone pixele ( muszę przemeblować jeszcze ) - obraz sat sd taki, jaki sobie wyobrażałem - na pewno nie jest to jak w oszukującym telewizorze tubowym, ale ogląda się doskonale. Za 2 dni zacznę zabawę na maxa
 

Wormsik

New member
Panowie Błagam.
Chcę kupić Samsunga LE40B w serii 6. Który z 620,651,652,653,654 ma matową matrycę? Jeśli wogóle... A moze inny model w tej serri o którym nie wiem. Proszę o odpowiedź..
 

MP3

New member
marsz99 napisał:
cyfrowo nadawane są chyba tylko kanały tvp...

oto wykaz programów nadawanych cyfrowo:
WARSZAWA/PKiN KANAŁ 48, 690 MHz, ERP = 2,5 kW, Polaryzacja H Kompresja: MPEG-4
Operator: DVB-T Warszawa
Lista kanałów telewizyjnych: TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Sport, TVP HD Radio: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 2 KANAŁ 55, 746 MHz, ERP = 1,3 kW, Polaryzacja H Kompresja: MPEG-4
Operator: POT
Lista kanałów telewizyjnych: TVN, POLSAT, TVN Warszawa, TVN7
 

TheHX

New member
obawiałem się matrycy odblaskowej...i zupełnie niepotrzebnie, nie wspominając już o jakości odwzorowywania barw.
 

Wormsik

New member
No właśnie..... dylemat :( No i szukam informacji między różnicami w modelach le40B 650 651 652 653 (orpócz wyglądu).. bo wiem ze kiedys znalazlem .... :(
 

kowal801

New member
Bez reklam
Wormsik napisał:
No właśnie..... dylemat :( No i szukam informacji między różnicami w modelach le40B 650 651 652 653 (orpócz wyglądu).. bo wiem ze kiedys znalazlem .... :(
Kolega , jesli by ten wątek ,choć w częsci przeczytal wiedzial by ,ze wyzej wymienione modele roznia sie kolorem obudowy oraz przednim panalem sterowania odbiornika.
 

Wormsik

New member
Jesli Kolega wybierze modele 650 651 653 na:

RTV EURO AGD

to tam w pprównaj pokażą się różnice.
Rozumiem iż Euro AGD nie jest tu wyznacznikiem ale....

na stronie austriackiej samsunga rowniez pokazuja roznice (np. 650 ma 150 wat, 651 i 653 juz 220)

.... :)
 

Grzegorz82

New member
Wormsik napisał:
na stronie austriackiej samsunga rowniez pokazuja roznice (np. 650 ma 150 wat, 651 i 653 juz 220)

.... :)

Skoro sa takie roznice w poborze pradu to znaczy ze musza byc rownierz roznice w funkcjach.


Czy ktos wie skad mozna sciagnac serwisówke do tych modeli ?
 

MP3

New member
MP3 napisał:
oto wykaz programów nadawanych cyfrowo:
WARSZAWA/PKiN KANAŁ 48, 690 MHz, ERP = 2,5 kW, Polaryzacja H Kompresja: MPEG-4
Operator: DVB-T Warszawa
Lista kanałów telewizyjnych: TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Sport, TVP HD Radio: Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 2 KANAŁ 55, 746 MHz, ERP = 1,3 kW, Polaryzacja H Kompresja: MPEG-4
Operator: POT
Lista kanałów telewizyjnych: TVN, POLSAT, TVN Warszawa, TVN7
Kupiłem 32B650 i mam problem z DVB-T MPEG-4 antena na bloku w Otwocku, odbieram tylko kanały nadawane przez tvp. skanuje całe pasmo, kanał 55 i nic tam nie znajduję. Może macie jakieś sugestie co do rozwiązania żeby odbierać tvn i polsat?
 

AS33

New member
Witam,
po 7 dniach działania mój LE37B650 zaczął "brzęczeć". Brzęczy "elektrycznie" z tyłu, na 99% w górnym, prawym rogu - patrząc od tyłu. Utrzymuje się to cały czas, jednak nawet jak mam głośność na 3 i siedzę 1.5m to nie słyszę tego. Dopiero jak podejdę i przyłożę ucho do górnej kratki.
Czy coś takiego też obserwujecie? Proszę o odp., bo nie wiem, czy mam zgłaszać problem do serwisu.
Z mojego punktu widzenia do tej pory tego nie było lub nie zauważyłem tego brzęczenia.

Piszcie proszę.
 

markov10

New member
AS33 napisał:
Witam,
po 7 dniach działania mój LE37B650 zaczął "brzęczeć". Brzęczy "elektrycznie" z tyłu, na 99% w górnym, prawym rogu - patrząc od tyłu. Utrzymuje się to cały czas, jednak nawet jak mam głośność na 3 i siedzę 1.5m to nie słyszę tego. Dopiero jak podejdę i przyłożę ucho do górnej kratki.
Czy coś takiego też obserwujecie? Proszę o odp., bo nie wiem, czy mam zgłaszać problem do serwisu.
Z mojego punktu widzenia do tej pory tego nie było lub nie zauważyłem tego brzęczenia.

Piszcie proszę.
u mnie jest niestety to samo, jak przyloze ucho z tylu to slychac ewidentne 'bzeczenie'.
(b651)
 

misiak44

New member
Mam pytanko, nosze sie z zamiarem kupna tego tv le37b650, czy można podpiac pod niego dysk twardy 2,5 cala 320 gb i bedzie on cały widoczyny, czy ktoś to probował zrobić ? Obsłuzy ten telewizor wieksze dyski oraz jak wyglada sprawa z 3,5 calowymi (oddzielne zasilanie). Wiadomo ze 2,5 zasilane sa z USB, ale czy bedzie widział np 320 gb - 0,5 TB ? oraz wieksze ?
Prosze o informacje bo bede kupował, a nie wiem jak to wyglada, jesli ktos testował to prosze dać znac. Zalezy mi na jednoznacznych opiniach i testach a nie sugestiach czy przypuszczeniach
 

raqtimer

New member
Witam.
Kupiłem i podłączyłem router do komputera i do TV, wszystko ładnie z automatyczną instalacją, konfiguracja sieci w TV na ustawieniach AUTO przechodzi pomyślnie wszystkie 4 testy, internet@tv działa z informacjami o pogodzie,sporcie i tak dalej ale po zainstalowaniu na komputerze programu "Samsung PC Shere Menager" aby udostępnić pliki z komputera do TV w oplcji "udostępnij" w podopcji "Ustaw zabezpieczenia dla urządzeń" nie wyskakuje mi żadna opcja, jakby komputer nie widział telewizora. Pomocy, może ktoś wie jak ten problem rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc.
 

MAdam

New member
markov10 napisał:
u mnie jest niestety to samo, jak przyloze ucho z tylu to slychac ewidentne 'bzeczenie'.
(b651)
Trzeba być zadowolonym, że z 1,5 metra nie słychać przy 3 głośności, w A856 było słychać z 3 metrów przy 7 głośności.. :)
 

maciej_maj

New member
raqtimer napisał:
Witam.
Kupiłem i podłączyłem router do komputera i do TV, wszystko ładnie z automatyczną instalacją, konfiguracja sieci w TV na ustawieniach AUTO przechodzi pomyślnie wszystkie 4 testy, internet@tv działa z informacjami o pogodzie,sporcie i tak dalej ale po zainstalowaniu na komputerze programu "Samsung PC Shere Menager" aby udostępnić pliki z komputera do TV w oplcji "udostępnij" w podopcji "Ustaw zabezpieczenia dla urządzeń" nie wyskakuje mi żadna opcja, jakby komputer nie widział telewizora. Pomocy, może ktoś wie jak ten problem rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc.

komputer nie ma nic widzieć :p to telewizor sam wykrywa usługę WiseLinkPRO
Przeczytaj dobrze istrukcje konfiguracji programu a napewno za działa
 
Do góry