Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Pioro

New member
witam, mam pytanie jak wygladaja na b650 mecze pilki noznej zarowno w formacie sd jak i np w hd canal+ sport hd itd? sa jakies opoznienia czy 100hz dziala na prawde ok?
 

edrjen

New member
besi napisał:
mam pytanie - czy może mi ktoś powiedzieć co znajduje się na płycie CD dołączonej do samsunga LE32B650 - kupiłem ten lcd lecz w moim zestawie zabrakło płyty a jak podaje instrukcja konfiguracja sieci wymaga płyty -
lub skąd można pobrać zawartość tej płyty
besi.......
SAMSUNG PC Share Manager ktorego mozesz sciagnac ze strony samsunga :)
 

edrjen

New member
Pioro napisał:
witam, mam pytanie jak wygladaja na b650 mecze pilki noznej zarowno w formacie sd jak i np w hd canal+ sport hd itd? sa jakies opoznienia czy 100hz dziala na prawde ok?
U mnie na SD chodzi plynnie i calkiem niezle, ale wiadomo.. sygnal sd nie jest rewelacyjny wiec sylwetki sa rozmazane i nie wyrazne z dalszych ujec kamery.
 

marcino_80

New member
le32b650

siemka jestem posiadaczem samsunga le32b650 super tv obraz super ale mam pytanko możne pomożecie jak oglądam film prze siec tv router po kablu a komp to routera jest połączony bezprzewodowo filmy po jakimś czasie się wyłącza i zaczyna odtwarzać się kolejny plik proszę o pomoc
 

mrdark

New member
Dobrze nagrane mecze i w sd sie super oglada. Na razie spotkałem sie z kiepskim Polska-Irlandia płn. ale sygnał z Irlandii był wątpliwej jakości, no i oczywiscie kilka innych ligowych potyczek ale nie z Polski. Bo Polskie transmisje sa zupelnie ok, nawet ligowe. Ogolnie sd pozytywnie mnie zaskoczylo i wciaz niekiedy zaskakuje bo potrafi ładnie sobie radzic z tym sygnalem. Widzialem wiele samsungów i to jaki postęp przez lata sie dokonał w skalowaniu u tego producenta to wielka różnica na plus oczywiscie. Według mnie lepiej sobie radzi niż tak popularny model w4000 sonego, którego również rozwazalem, ale po porównaniu bezpośrednim właściwie nie było o czym mówić, bo samsung dosłownie zmiażdżył rywala we wielu aspektach.
 

herbi626

New member
Dzien dobry:)
Pytanie do uzytkownikow (wlascicieli) Samsunga LE32B650

Chodze, szukam, bladze po necie w poszukiwaniu formatu obrazu jaki ma w/w TV. Nic nie znalazlem procz 16/9. Czy ten TVik ma jeszcze inne formaty? 14:9 i wazniejszy 4:3 bo niektore programy sa nadawane w takim formacie!

Jesli nie ma formatu obrazu 4:3 to nie bede sie katowal nienaturalnym obrazem 4:3 rozciagnietym do 16:9.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz:)
 

neo2006a

New member
Obraz 4:3 ma chyba KAZDY telewizor takze i ten Samsung. Ot po prostu nie wypelnia on wtedy calego ekranu. Zamiast szukac po necie wystarczy sciagnac instrukcje obslugi ze strony producenta.
 

msmyla

New member
herbi626 napisał:
Dzien dobry:)
Pytanie do uzytkownikow (wlascicieli) Samsunga LE32B650

Chodze, szukam, bladze po necie w poszukiwaniu formatu obrazu jaki ma w/w TV. Nic nie znalazlem procz 16/9. Czy ten TVik ma jeszcze inne formaty? 14:9 i wazniejszy 4:3 bo niektore programy sa nadawane w takim formacie!

Jesli nie ma formatu obrazu 4:3 to nie bede sie katowal nienaturalnym obrazem 4:3 rozciagnietym do 16:9.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz:)

Powinien sam się automatyzcne przestawiać. A nawet jeśli coś, to jest przycisk, służący do zmiany formatu obrazu. Tyle że oczywiście będą czarne pasy po bokach, ale format da się dostroić, z tym nie ma najmniejszego problemu.
 

piwo5

New member
Mam pytanie do użytkowników tego modelu. Jak wygląda obraz po włączeniu opcji tryb oszczędzania energii. Czy jest duża różnica w porównaniu z trybem normalnym i czy pomaga podczas oglądania telewizji w nocy. Dzięki za odp.
 

tomal5

New member
piwo5 napisał:
Mam pytanie do użytkowników tego modelu. Jak wygląda obraz po włączeniu opcji tryb oszczędzania energii. Czy jest duża różnica w porównaniu z trybem normalnym i czy pomaga podczas oglądania telewizji w nocy. Dzięki za odp.

Jest wyraźna różnica pomiędzy trybami oszczędzania. Jest to bardzo przydatna funkcja i według mnie ciężko by było oglądać obraz w nocy redukcji jego intensywności.
 

piwo5

New member
tomal5 napisał:
Jest wyraźna różnica pomiędzy trybami oszczędzania. Jest to bardzo przydatna funkcja i według mnie ciężko by było oglądać obraz w nocy redukcji jego intensywności.
Więc jeśli mam ciemny pokój to optymalnym rozwiązaniem jest oglądanie w trybie oszczędnym?
 

groch20

New member
Na angielskim forum ktos napisal ze mial problemy z podswietleniem w kazdym rogu B650. Poluzowal wkrety tylnej pokrywy o pol obortu i podswietlenie mu sie idalnie wyrownalo.
Mozliwe jest cos takiego ze matryca jest zbyt scisnieta w rogach i stad nierowno podaje swiatlo?
 

tomal5

New member
piwo5 napisał:
Więc jeśli mam ciemny pokój to optymalnym rozwiązaniem jest oglądanie w trybie oszczędnym?

To już wszystko będzie zależało od Ciebie. Telewizor ma tyle przydatnych ustawień (i na prawdę działających) że każdy przystosuje go do swoich potrzeb.
Jest to bardzo dobry model.
 

michal102

New member
groch20 napisał:
Na angielskim forum ktos napisal ze mial problemy z podswietleniem w kazdym rogu B650. Poluzowal wkrety tylnej pokrywy o pol obortu i podswietlenie mu sie idalnie wyrownalo.
Mozliwe jest cos takiego ze matryca jest zbyt scisnieta w rogach i stad nierowno podaje swiatlo?

Ciekawe czy w razie czego serwis się nie obetnie, że były ruszane wkręty.
W moim egzemplarzu jest jaśniejszy lewy górny róg matrycy, szczególnie widoczny w nocy.

Co do funkcji oszczędzania energii na auto, to jest to wręcz kapitalna sprawa! Czerń jest wtedy prawie idealna.
 
Do góry