Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Tommy_M

New member
janokl napisał:
do neo.24 nie udalo mi sie wogole dodzwonic:)

Tam się jeszcze nikt w historii nie dodzwonił :grin: - za to da się pogadać poprzez coś w rodzaju komunikatora internetowego z konsultantem..... ja mam ich akurat 3 minuty od pracy i prawdopodobnie tam się skieruję po TV dzisiaj albo jutro.
 

MR1979

New member
UWAGA: Male niedopracowanie w firmware B650

Po podłączeniu do USB zewnętrznego dysku na którym znajdują się wyłącznie pliki *.mkv żaden film nie jest wykrywany w telewizorze. Po kliknieciu ikonki VIDEO w media palyerze pisze ze dysk nie zawiera zadnych filmow.

Rozwiazanie problemu jest proste. Wystarczy nagrac przynajmniej jeden krotki avi lub wmv do glownego katalogu i juz wszystko dziala :)
 

abezus

New member
trilopczyk napisał:
Witajcie, czy inni posiadacze b650 też słyszą lekkie (zależy dla kogo) buczenie wydobywające się zza matrycy lcd?jak ściszę wieczorkiem (jak na zewnątrz jest w miarę cicho) głośność do poziomu około 4 to słyszę to "buczenie" które bardzo mi przeszkadza przy oglądaniu, a oglądam tak często aby nikomu nie przeszkadzać przy spaniu. Jak możecie to sprawdźcie czy to ja mam tylko takiego zonka czy to normalne, bo ponoć normalne że lampa podświtlająca matrycę tak "buczy". Pozdr.

Potwierdzam... Lekko buczy ale naprawde minimalistycznie... musialem dopiero wsadzic glowe za telewizor zeby to uslyszec... Nie ma sie czym przejmowac. Jak mialem A656 to przez pierwsze pol godziny od wlaczenia, gdy sie nagrzewal buczal tak ze bylo go slychac w kazdym miejscu w pokoju ale ten typ tak mial. Tak ze reasumujac nie jest zle :D
 

trilopczyk

New member
abezus napisał:
Potwierdzam... Lekko buczy ale naprawde minimalistycznie... musialem dopiero wsadzic glowe za telewizor zeby to uslyszec... Nie ma sie czym przejmowac. Jak mialem A656 to przez pierwsze pol godziny od wlaczenia, gdy sie nagrzewal buczal tak ze bylo go slychac w kazdym miejscu w pokoju ale ten typ tak mial. Tak ze reasumujac nie jest zle :D
no mi buczy trochę głośniej, bo słyszę go z kilku metrów, nie muszę przystawiac ucha :) wkurza mnie to trochu...w neo24 zgłosiłem reklamację dwa razy już z tym buczeniem i zero odzewu od 2 tyg, masakra, co za sklep, chyba czas narobić rozruby :twisted: U mnie buczy nie ważne jak jest nagrzany, nawet bym powiedzuiał że głośniejszy jest jak rozgrzany jest tv ...a Tobie znika po rozgrzaniu to buczenie Abezus? pozdr
 

abezus

New member
Nie... mi w B650 buczy cicho caly czas... Czy nagrzany czy nie nagrzany ciagle jest to praktycznie nieslyszalne. W A656 niektore egzemplarze caly czas buczaly glosno i z tego co pamietam na gwarancji to naprawiali...
Pozdrawiam.
 

Biegus

New member
Chcialbym się dokladnie dowiedzieć,jak zachowuje się ekran,gdy slońce świeci przez okno wprost na telewizor.Na moim Lg 32Lx2r/chyba matowy/nie ma sladu promieni slonecznych,obraz jest wyrazny.A w b 650?Ma parametry jakich mi potrzeba i chce go kupić.
 

adamjttk

New member
zeby nie bylo, nie pracuje w sklepie (nie) dla idiotow.

torun mm - 40 cali b650 za 3800 pln i do tego dodaja talony na 350 pln do wydania w ich sklepie, czyli ostatecznie wychodzi ponizej 3500 pln.

nic tylko brac, sam jade zaraz mimo ze mam ponad 100 km, ale oszczednosc wymierna (najtaniej w sklepach netowych z przesylka to 3800 pln).

pozdrawiam z gdanska
 

herbi626

New member
dzidziol napisał:
W wersji Platinum Black (czarnej), przyciski dotykowe umieszczone są centralnie z przodu, choć mało widoczne, w wersji Rose Black (czerwonej) z prawej strony. Trzeba sie mocno przyjrzeć, ja też na początku sadziłem, że takowych nie ma. :)

Bylem i ponownie ogladalem,macalem wersji Platinum Black (czarnej)tylko ta wersja byla! ale nie znalazlem przyciskow dotykowych!!Chyba,ze to wersja sklepowa??
MOze to ktos potwierdzic,ze sa takie wersje sklepowe bez przyciskow dotykowych na TV??

Pozdrawiam
 

piwo5

New member
Witam wszystkich. Proszę użytkowników z Krakowa o podanie ceny SAM 46b650 w media markt. Zastanawiam się czy nie warto kupic tego samsunga i skorzystać z obecnej promocji ( bony - za każde 500 zł bon na 50) z góry dzięki za odpowiedz.
 

orionez

New member
piwo5 napisał:
Witam wszystkich. Proszę użytkowników z Krakowa o podanie ceny SAM 46b650 w media markt. Zastanawiam się czy nie warto kupic tego samsunga i skorzystać z obecnej promocji ( bony - za każde 500 zł bon na 50) z góry dzięki za odpowiedz.

W Szczecinie 6999 więc nie za tanio.
 

tresor

New member
Witam , mam takie pytanie , czy ten tv obsługuje jakieś napisy do filmów jezeli tak to w jakim formacie ( oczywiście chodzi mi o ogladanie z pendrive )
 

MiChalSzy

New member
To są promocje tylko w wybranych miastach. Dzięki za info o promocji w Toruniu. Mój ojciec właśnie kupił dla mnie 40B650 za 3799zł (w Poznaniu w MM kosztuje 4499zł) i dostał jeszcze bon na 350zł do wykorzystania we wszystkich MM w Polsce w ciągu 5 lat (dostawa z wniesieniem to koszt 30zł - rodzice mieszkają ok 30km od Torunia).
37B650 w Toruńskim MM kosztuje 2599zł.
Po świętach będę miał się czym bawić. :)
 

zbyhnio

New member
W Krakowie w M1 40B650 za 3899 w innym wątku ktoś pisał. Widzę, że w Toruniu cena jest niezła. Szkoda, że Do Torunia 300km :???:.
Swoją drogą najtańszy B650 w MM w Warszawie to koszt ok 4300 - dziś dzwoniłem- troszkę za dużo :???:. Żeby w Wawie kosztowały 3900 to by się opłaciło z tą świąteczną promocją.
 

herbi626

New member
MiChalSzy napisał:
To są promocje tylko w wybranych miastach. Dzięki za info o promocji w Toruniu. Mój ojciec właśnie kupił dla mnie 40B650 za 3799zł (w Poznaniu w MM kosztuje 4499zł) i dostał jeszcze bon na 350zł do wykorzystania we wszystkich MM w Polsce w ciągu 5 lat (dostawa z wniesieniem to koszt 30zł - rodzice mieszkają ok 30km od Torunia).
37B650 w Toruńskim MM kosztuje 2599zł.
Po świętach będę miał się czym bawić. :)

Jestem w szoku!!Aby w sieci sklepow byly az tak zroznicowane ceny!! w warszawskim MM 32B650 kosztuje prawie 3300!!!!!To chyba mozliwe tylko w polsce!

Pozdrawiam!
 

maxxl

New member
Tommy_M napisał:
Tam się jeszcze nikt w historii nie dodzwonił :grin: - za to da się pogadać poprzez coś w rodzaju komunikatora internetowego z konsultantem..... ja mam ich akurat 3 minuty od pracy i prawdopodobnie tam się skieruję po TV dzisiaj albo jutro.

E tam, ja dodzwaniam się za każdym razem - 2,3 próby i łączę się. Z tym, że nie dzwonie na 0801, a na wrocławski numer podany na tronie "O nas": (071) 326 85 55.

Szukam 40b650 w MM w normalnej cenie czyli ok 3800 do 100km od Wrocławia [bo tu jest po 4499 zł], więc jeżeli ktoś posiada jakieś info to proszę o namiar. Będę dźwięczny ;) Chyba jutro sam obdzwonię okolicę. Tymczasem może zna ktoś cenę w Opolu?
 

markov10

New member
37B650 w Toruńskim MM kosztuje 2599zł.

Co prosze :hmm: !?

a ja sie zdzieram i szukam czegos za 30xx ! :(
Panowie, gdzies w okolicach wroclawia/ zielonej gory idzie dostac w tej cenie ten telewizor?
Cholera.. gdyby tylko Torun byl blizej! 500 zl roznicy jak w internecie to sporo :???:
 

maxxl

New member
Ktoś się pomylił - sprawdź w internetowej gazetce toruńskiego MM, w tej cenie jest 37B530, a nie B650. Istnieje możliwość, że będę jutro jechał z Wrocka do Krakowa po TV, więc daj znać na priv jeżeli jesteś zainteresowany kupnem. Moglibyśmy podzielić się kosztami podróży ;) Gdyby ktoś inny był zainteresowany, to również zapraszam. Po złożeniu siedzeń 1 miejsce wolne ;)
 

Tommy_M

New member
MiChalSzy napisał:
Masz racje. Mój ojciec się pomylił. Całe szczęście, że 40B650 jest za 3799zł i taki właśnie zakupił.

Za 3799pln to w Krakowie jest 37B650 :hmm: - mega goście mają różnice w poszczególnych sklepach.
 
Do góry