Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

izon

New member
szymuR napisał:
mrdark, a masz może PlayStation3 lub XBOXa 360 i mógłbyś przetestować?

O wlasnie moglby ktos napisac jak telewizorek sie sprawuje jesli chodzi o gry?? Bo sam chce kupic ten model glownie do PS3..
 

reassor

New member
szymur -- mylisz pojecia chlopie imput lag i czas reakcji matrycy to 2 zupelnie rozne rzeczy. imput lag to czas z jakim jest opoznione wyswietlanie obrazu powstajacego w konsoli zanim dotrze do TV. czas reakcji matrycy to juz zupelnie inny parametr chodzi o to w jakim czasie 1 plamka potyrafi przejsc z czarnego na bialy i spowrotem. jak juz pisali na tescie z hdmi imput lag jest ok 30 ms co jest zupelnie nie odczowalne. przez vga(stare pc) do 100ms co juz mozna odczuc jako lekkie opoznienie (ale to przecciez ciebie nie dotyczy) radze jechac do jakiegos mediamarkt i mietolic ich zeby Ci podlaczyli bo chcesz zobaczyc zanim kupisz ;P a potem jedz i kup gdzies taniej. ja sam jestem bardzo zadowolony ale konsoli nie mam wiec bardziej juz ci nie pomoge.
 

Bucek

Banned
szymuR napisał:
PS3 będzie podłączone z TV za pomocą kabla HDMi. Czyli nie ma szans, aby ten TV miał tylko 4ms opóźnienia? Może ktoś zrobi jakiś rzetelny test??????:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

radziłbym nauczyc sie odrozniac czas reakcji matrycy okreslany wlasnie na 4 ms od input laga (30-100ms w zaleznosci od zrodla) ....
 

szymuR

New member
Niestety, ale nie znam się na tym więc mi wybaczcie :) Jutro jadę do Saturna/Media Markt więc spytam czy jest możliwość zobaczenia jak się TV sprawuje z PS3, choć wątpie, aby mi pozwolili. Może jednak jakiś posiadacz testował już PS3?

P.S. Co myślicie o LG 37LG7000?
 

abezus

New member
reassor napisał:
jak juz pisali na tescie z hdmi imput lag jest ok 30 ms co jest zupelnie nie odczowalne. przez vga(stare pc) do 100ms co juz mozna odczuc jako lekkie opoznienie (ale to przecciez ciebie nie dotyczy)

"Input lag (rel. to Samsung F96) 17-33ms in [Game Mode] or over VGA; 85-100ms otherwise"

Odwrotnie niz napisales.
 

szymuR

New member
A ile wynosi input lag Samsunga F86BDX??? Mam takiego w domu i gra mi się na nim świetnie, ale jest on na holu i nie zawsze mogę zagrać....
 

mrdark

New member
Witam
Niestety nie posiadam zadnej konsoli, więc pod tym względem trudno mi cokolwiek powiedziec. Wczoraj ogladalem sporo filmow na dvd i co mnie ujelo to kolory, sa bardzo naturalne, czern niezla, a przy tym zachowuje czytelnosc w ciemnych partiach obrazu.. no jestem pod wrazeniem.
 

reassor

New member
widze ze nie odtwarza audio z mkv ktore maja dzwiek DTS frustrujace bo wiekszosc jakie mam to wlasnie DTS ;( wie ktos moze czym to konwertowac albo da jakis link czy cos zeby noobek poczytal? :)
 

szymuR

New member
Właśnie wróciłem z Media Markt. Panowie oczywiście nie wiedzieli o co chodzi z tym input lagiem :) 37' był podłączony niestety do jakiegoś sygnału o bardzo słabej jakości, ale obraz był lepszy od innych TV firm Sony, Philips, LG. Natomiast 40' podłączony był już do sygnału bardzo dobrego, HD. Poprosiłem o ustawienie trybu Gry i obraz lekko się sciemnił, nic po za tym. Kolory bardzo żywe, naturalne. Czerń dobra. Panowie proszę o jakiś test z konsolą, bo chciałbym już kupić 37'B650! Proszę o kogoś o jakiś test, pożyczcie konsole od kumpla lub coś.... Pomóżcie, bo to nie jest zapiekanka czy hamburger za 5zł, który jak nie zasmakuje to wyrzucimy do kosz, tylko telewizor za 3000zł dlatego proszę kogoś o jakiś test...
 

edrjen

New member
Kurde tez jestem zainteresowany tym tv, niestety za duzo opini o nim znalesc nie moge, tez interesuje mnie glownie jak bedzie sie spisywal z Xboxem 360 oraz kablowka .. a tak w ogole orjetuje sie ktos w jakich cenach stoi 37" np w mm i satrunie w krk ?
 

szymuR

New member
Nikt nie ma PS3 lub XBOXa 360, albo jakiś kolega nie ma? Bardzo zależy mi na tej informacji czy mogę bez problemu kupić tego Sama i będzie dobrze współpracował z moim PS3...
 

szymuR

New member
Na neo24 jest za 3100zł. Podłączył już ktoś tego TV do PS3?

P.S. Czy matryca w 37' jest takiej samej jakości co w 40'?
 
Do góry