Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

SATAn_

New member
Bez reklam
Witam wszystkie koleżanki i kolegów.Od wczoraj jestem posiadaczem Samsung WIS09ABGN i oczywiście mam problemy z DLNA i jego konfiguracją,chciałbym aby mój samsung PS b650 łączył się z netem poprzez router Huawei B260 (IPLUS) tylko przez WIFI,przewartowałem to forum i dalej nic nie wiem,wszyscy łączą TV z routerem przez kabel ja nie mam takiej opcji bo komp stoi na pietrze a TV jest na parterze i WIFI to jedyne wyjście.Tv widzi moją się sieć i prosi o klucz bezpieczeństwa( jaki klucz???) nic mu nie podając próbuje przejść dalej ,pojawia się informacja,że próbuje się łączyć ,ale po jakiś 2 min wyskakuje plansza o nieudanym łączeniu.Ludziska kochane,podpowiedzcie 50 latkowi jak to ustawić,nie jestem za bardzo pojętny w tych sprawach ,ale bardzo Was proszę o pomoc,bo z Wami musi mi się udać

Twoja siec jest zabezpieczona kluczem szyfrujacym WPA, WPE cos takiego, szukaj w ustawieniach routera
 

norbid

New member
samygo i B650

Nadszedl czas zeby wgrac samygo na stale do b650.
Znalazlem opis po angielsku, ale wolalbym cos w naszym jezyku.
linki na wiki samygo dotyczace mojego firmware sa nieczynne.
 

lesio7

New member
czy jest może jakiś program do odtwarzania mp3 do serii b od samygo taki w którym dałoby się przewijać utwory i w czasie odtwarzania przeglądać następne pliki muzyczne bo możliwości odtwarzacza mp3 są ubogie
 

dzidek60

New member
Zapytanie

Witam Wszystkich
Aby nie zakładać nowego postu, podepnę się do Waszych wypowiedzi, a więc mam jedno pytanko, czy samsung LE37B651 obsługuje funkcję ARC, kupiłem właśnie amplituner Denon 1911 i podobno jest możliwość podłączenia go z TV tylko przez HDMI, dotychczas uzyskanie dźwięku surround z telewizora wymagało użycia dodatkowego optycznego lub koaksjalnego kabla cyfrowego, który przesyłał sygnał z telewizora do amplitunera AV. Teraz tę funkcję przejmie właśnie kabel HDMI, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Proszę więc o wyjaśnienie mi czy naprawdę starczy HDMI, bo u mnie jakoś nie idzie po HDMI, może źle podłączam.
 

macdor

New member
Witajcie:) Czy ktoś z Was korzysta z facebooka w TV? Cały czas mam problem,gdyż nie wiem gdzie w ustawieniach wpisać login i hasło:( jednym słowem, proszę o podpowiedź
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam Wszystkich
Aby nie zakładać nowego postu, podepnę się do Waszych wypowiedzi, a więc mam jedno pytanko, czy samsung LE37B651 obsługuje funkcję ARC, kupiłem właśnie amplituner Denon 1911 i podobno jest możliwość podłączenia go z TV tylko przez HDMI, dotychczas uzyskanie dźwięku surround z telewizora wymagało użycia dodatkowego optycznego lub koaksjalnego kabla cyfrowego, który przesyłał sygnał z telewizora do amplitunera AV. Teraz tę funkcję przejmie właśnie kabel HDMI, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Proszę więc o wyjaśnienie mi czy naprawdę starczy HDMI, bo u mnie jakoś nie idzie po HDMI, może źle podłączam.
Tv ma hdmi 1.3 które nie obsługuje zwrotnego kanału audio, musisz użyć kabla optycznego.
 

Rambo72

New member
Dzień dobry wszystkim .Wiem,że jest to gdzieś na forum ale nie chcę spędzić pół dnia na szukaniu.Chciałbym prosić o instrukcję,jak wgrać flac player do le46b650
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Flac Player

Kiedyś próbowałem ale nie przypominam sobie tego ważnego dopisku:

"Obecna wersja pozwala na odsłuch jednego pliku, który musi znajdować się w katalogu aplikacji i posiadać nazwę ttt.flac"

Tak czy inaczej użyteczność jest minimalna :( Czysto eksperymentalna operacja. Do odsłuchu Flac czy APE wybrałem inne urządzenie. (HD Player)
 

Bartek_M

New member
witam mam pytanie odnośnie zmiany ścieżki dźwiękowej dla DVB-T.
Z menu Tools nie ma możliwości przełączenia ścieżki dźwiękowej, trzeba wejść w Menu>Dźwięk i tam zmienić ścieżkę - czy jest możliwość np. w menu serwisowym uaktywnienie przełączania ścieżki tak jak to jest w modelach z serii "C"

Dzięki za odpowiedz
 
Do góry