Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Riddick1500

New member
Jak nie może zainstalować pliku 3000.2 to zainstalujcie bezpośrednio 3001.1. (tez mi nie wykrywało 3000.2 więc sprawdziłem ten drugi). Zainstalowałem i telewizor pokazuje że ma oprogramowanie 3001.1 - takze żadnego problemu nie ma.
Co do tego co ktoś pisał natemat dlink dwa140 to nie wiem czy działa z seria C ale wiem ze nie działa z serią B - posiadam ten klucz dlinka i sprawdzałem żadnej reakcji na wet się nie świeci dioda na kluczu
 

szuineg

New member
Odpaliłem wczoraj netsurf metodą na trojana (jako że mam fabrycznie soft 3000.2) i za każdym razem po wyłączeniu na ekranie pozostaje mi ostatnio oglądana strona www. Dźwięk jest z kanału TV a na obrazie zawieszona strona, raz pomogło przełączenie kanału, a dziś już tylko reset pomógł. Ktoś się spotkał z takim objawem?
 

krupcio

New member
Witam!
Czy ktoś mógłby mnie oswiecic jak to jest z tymi Hz? Podlaczylem blu-ray C5550 przez kabel HDMI a w telewizorze wyświetla mi 1920x1080 24Hz. To kiedy będzie 100?
Dzięki za odpowiedz
 

norbid

New member
a jakich mozliwosci spodziewasz sie po samygoextension?
Aby dzialal poprawnie ten dodatek to niektore opcje nalezy wlaczyc i wyedytowac pliki (np. podanie hasla, IP komputera itp)
 

tweggy

New member
Witam mam b651 ostatnio troche grzebalem i w wyniku tego zniknelo mi pamiec tv,w ogole chcialem poinstalowac samygo ale cos sie spier..papier.Udalo mi sie zaladowac pliki trojan,alternative fw,telnet enabler,ale dalej juz nic nie idzie,wczesniej przy kopiowaniu komunikat;Nieszyfrowana za pomoca prywatnego UDN(co to?) a teraz to tylko;'Niedostepne'.Przewalilem troche tego forum ale od czego sie tu teraz zabrac to juz nie wiem.FW mam obecna wer.2010/01/25_003000 i mam mozliwosc zmienic na 2010/01/25_003001.Czy to jest dobry fw czy musze zmienic zeby instalowec samygo i inne.Dzieki z gory za sugestie
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam!
Czy ktoś mógłby mnie oswiecic jak to jest z tymi Hz? Podlaczylem blu-ray C5550 przez kabel HDMI a w telewizorze wyświetla mi 1920x1080 24Hz. To kiedy będzie 100?
Dzięki za odpowiedz
Nigdy :D. 100 Hz Motion Plus to tylko programowy wspomagacz obrazu. Sygnał na wejściu nigdy nie będzie miał 100Hz, a to właśnie ci się wyświetla po wciśnięciu przycisku INFO.

Dzięki, pomogło.
Jeszcze jedno, jak próbuje włączyć sammygo alternative firmware nic się nie dzieje, tak samo sammygo extension.
SamyGO działa tylko na sofcie 2004.1 i 205.0

Przewalilem troche tego forum ale od czego sie tu teraz zabrac to juz nie wiem.FW mam obecna wer.2010/01/25_003000 i mam mozliwosc zmienic na 2010/01/25_003001.Czy to jest dobry fw czy musze zmienic zeby instalowec samygo i inne.Dzieki z gory za sugestie
Teraz musisz zainstalować jeden ze starszych fw, w tym wątku na pewno znajdziesz jak to zrobić. Tylko nie wiem co zrobić z ta pamięcią w twoim TV.
 

tweggy

New member
@ Pedro 78
Dzieki za podpowiedz to mi wiele pomaga,ja do niedawna instalowalem wszystkie nowe fw bez zastanowienia bo czlowiek zaklada ze tylko moze sie poprawic az do momentu jak nie moglem odpalic pc share dopiero zaczalem dochodzic o co chodzi,teraz mam pc share znow i chcialbym wycisnac z tego tv ile sie da.Drugi raz bym sie dlugo zastanawial nad kupnem samsunga ze wzgledu na te akcje jakie robia,wiadomo co jeszcze wymysla i w ktorym modelu?
 

tweggy

New member
Udalo mi sie przywrocic soft do ver.002004 a juz przez chwile myslalem ze bedzie po tv,bo nie poszlo tak jak inni opisuja tylko co innego zaczal pokazywac w telnecie,bede walczyl dalej z reszta moze mi sie uda cos z niego zrobic
 

fanatyk1982

New member
dziś samsung wydał poprawiony chyba firmware z data 5 pazdziernika , jest to step 1 3000.2 niestety ale dalej niemożna go zainstalowac zeby przejsc do step 2 3001.1
jakas porada ????????
 

stanior

New member
Witam,

Walczę już chyba z tydzień nad tym, aby uzyskać dźwięk 5.1 z komputera na kinie domowym Samsunga podpiętym do TV Samsunga LE37B651 i niestety cały czas dostaję tylko dźwięk stereo, ale po kolei:

Połączyłem kartę graficzną nVidia GeForce GTX260 kabelkiem do mojej płyty głównej do nablatowej karty dźwiękowej Realtek HD Audio na chipsecie ALC883, następnie kartę graficzną z TV za pomocą kabla HDMI do wejścia HDMI3/DVI. TV jest podłączony do kina domowego Samsung HT-C5550 kablem optycznym.

Z tego co zdążyłem się zorientować w AC3Filter widzę iż dźwięk na wejściu SPDIF jest dźwiękiem przestrzennym 5.1 na wyjściu również, NIESTETY ale kiedy próbuję odtworzyć go już poprzez kino domowe dźwięk dobiega tylko z lewego i prawego głośnika. Jako, że wiem iż mój TV nie dekoduje DTS, próbowałem puszczać filmy z dźwiękiem 5.1 nie tylko w tym formacie, ale również z dźwiękiem AC3 5.1.

Próbowałem również innego podpięcia, tzn. komputer wpinałem bezpośrednio do wejścia HDMI w kinie domowym, oczywiście wyjście z kina domowego jest na stałe podłączone do TV (HDMI1).

Aha, mój system operacyjny to Windows 7

Proszę o pomoc, może ktoś wie co może być nie tak :/
 

Delaney

New member
Proszę o pomoc, może ktoś wie co może być nie tak :/

A skąd niby mamy wiedzieć takie rzeczy??? Możliwe, że coś pisze na ten temat w instrukcji ale żaden prawdziwy facet nie czyta manuali więc sory.
 

Attachments

  • img_0_4_6.jpg
    img_0_4_6.jpg
    114,3 KB · Wyś: 84

stanior

New member
A skąd niby mamy wiedzieć takie rzeczy??? Możliwe, że coś pisze na ten temat w instrukcji ale żaden prawdziwy facet nie czyta manuali więc sory.

zgadzam się z tym w 100 procentach dlatego też podłączyłem kompa pod zestaw 5.1 i następnie TV kablem optycznym z kinem domowym, niestety ale również nic to nie dało, stąd też mój post na tym forum, nie chciałem nikogo urazić moim zapytaniem, ale Twój post Delaney jest troszkę sarkastyczny.

mimo wszystko dziekuję za próbę pomocy.
 

norbid

New member
Ale co ma do tego TV.
Czy masz dzwiek 5.1 jesli polaczysz karte dzwiekowa z kinem domowym?
A po co laczysz TV kablem optycznym z kinem domowym?
W instrukcji napisane jest, ze na optyku pokaze sie dzwiek 5.1, tylko jesli nadawany jest cyfrowy obraz antenowy.
 
Do góry