Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

interaktiv

New member
Witam, mam pytanie czy Wam zarówno pilotem czy myszą cały czas /pływa/ kursor?w NetSurf

I prośba do moras86 poza podziękowaniem za swietną robotę przeglądarka super, czy byłaby możliwość rozmieszczenia tego na cały ekran albo jak kto woli powiekszenia czcionki, jak dla mnie trochę jest za mała


Przecież to nie on zrobił tą przeglądarkę :p wejdź sobie na stronę SamyGO na forum i tam znajdziesz temat dotyczący przeglądarki i wszystkie informacje jak zmienić stronę główną, zakładki etc. a tak BTW to za mysz i klawiaturę odpowiada odpowiedni inny dodatek SamyGO.
 

misiakrp

New member
moras86
ja zrobiłem sobie (gotowiec ze strony jednej firmy) jako startową ( mam w kompie na starcie)
taką wyszukiwarkę gdyż kompy to moja pasja ;) HomePage: Google, ProLine
żeby nie dublować to albo dodaj ten link jako wyszukiwarka w sklepach komputerowych do twojej startowej albo poproszę o zrobienie działu komputery na twojej stronie i dla paru sklepów komputerowych wyszukiwarkę

niech będzie wszystko na twojej stornie bo bardzo mi się podoba ;)
 

sirtrotyl

New member
Witam,
czy na omawianej przeglądarce udało się komuś uruchomić ipla tv ??
Fajna sprawa a jeszcze fajniej by było mogąc oglądać filmy w dobrej jakośći wprost z neta.
Może jest jakiś program do tego lub może trwają prace ??
 

Pryk99

New member
Przecież to nie on zrobił tą przeglądarkę :p wejdź sobie na stronę SamyGO na forum i tam znajdziesz temat dotyczący przeglądarki i wszystkie informacje jak zmienić stronę główną, zakładki etc. a tak BTW to za mysz i klawiaturę odpowiada odpowiedni inny dodatek SamyGO.

Witam, ja wiem, że nie on zrobił przeglądarkę bo śledzę ten wątek od samego począdku i z SamyGo ściągnąłem inne patachy, ale on zrobił na swojej stronie / gotowiec / który moim zdaniem jest prawie doskonały stąd moje podziękowanie. Oczywiście wiem że za mysz i klawiaturę odpowiada inny dodatek i dlatego napisalem, że zarówno przy pilocie jaki myszy stąd wniosek, że patacha zinstalowałem i podłączyłem mysz po USB stad moje pytanie.
Ale jestem wdzieczny za odpowiedz.:blagam:
 
Ostatnia edycja:

sirtrotyl

New member
Dla osób, które nie mają możliwości podłączenia klawiatury USB pod TV przygotowałem specjalną stronę startową dla przeglądarki NetSurf. :)

Przeglądarkę NetSurf beta 2 z moją stroną startową można pobrać​

___
Jeśli chcecie, abym umieścił jakiś odnośnik do przydatnej/ciekawej/popularnej strony (oczywiście nie opartej w całości na flashu lub JavaScript) piszcie na PM. Najlepiej, gdyby do każdej propozycji odnośnika dodawana była ikona w formacie PNG o wymiarach 16px na 16px.
Postaram się dodać je pod koniec tygodnia.

Miłego przeglądania neta na TV.

Proszę o odświeżenie odnośnika do przeglądarki - nie działa.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
T-chl7deuc 3000.2

Dziś wchodzę na stronę Samsung pl a tu leży firmware T-CHL7DEUC 3000.2
Odwiedziłem tak bez przekonania i konkretnego celu.
I mało się poranną kawą nie poparzyłem.

(size : 49719 KBytes / updated : 2010-02-27 )
Data wydania dzisiejsza czyli jeszcze gorące.

data modyfikacji na plikach wew. firmware to 2010-01-25

Nie wiem co nowe oprogramowanie wnosi.
Jest już temat na niemieckojęzycznym forum ale to nie jest mój ojczysty język.
 
Ostatnia edycja:

darecki_z

New member
Lepsza cyfra w telewizorach Samsunga

Witam.
Dobre wiadomości.

Firma DTS rozpoczęła współpracę z Samsungiem, aby zintegrować technologie dekodowania audio (lub technologia dźwięku kanałowego DTS Digital Surround) ze wszystkimi telewizorami cyfrowymi Samsung dostępnymi na całym świecie.

media2[kropka]pl
 

weteran10

New member
Dziś wchodzę na stronę Samsung pl a tu leży firmware T-CHL7DEUC 3000.2
Odwiedziłem tak bez przekonania i konkretnego celu.
I mało się poranną kawą nie poparzyłem.

(size : 49719 KBytes / updated : 2010-02-27 )
Data wydania dzisiejsza czyli jeszcze gorące.

data modyfikacji na plikach wew. firmware to 2010-01-25

Nie wiem co nowe oprogramowanie wnosi.
Jest już temat na niemieckojęzycznym forum ale to nie jest mój ojczysty język.

Uwaga .Nowe oprogramowanie kasuje stare które jest w tv inie ma możliwości wyboru ani powrotu a poza tym aplikacje od samy go nie działają .
 

arkadiuszdworza

New member
Dziś wchodzę na stronę Samsung pl a tu leży firmware T-CHL7DEUC 3000.2
Odwiedziłem tak bez przekonania i konkretnego celu.
I mało się poranną kawą nie poparzyłem.

(size : 49719 KBytes / updated : 2010-02-27 )
Data wydania dzisiejsza czyli jeszcze gorące.

data modyfikacji na plikach wew. firmware to 2010-01-25

Nie wiem co nowe oprogramowanie wnosi.
Jest już temat na niemieckojęzycznym forum ale to nie jest mój ojczysty język.

Zainstalowałem i widzę, że nic prawie nie wnosi. Kodeki które nie działały, nie działają nadal (nie sprawdzałem DTS). Wygaszacza ekranu przy MP3 nie ma. AAC jak się czasami haczyło, tak się haczy dalej. Jedyna zmiana to brak skoków obrazu na jednym filmie w Full HD (przy ruchu kamery z boku na bok). Jestem rozczarowany, bo to może już ostatnia aktualizacja dla 650-tek (wejdą przecież niedługo nowe modele)
 

weteran10

New member
Zainstalowałem i widzę, że nic prawie nie wnosi. Kodeki które nie działały, nie działają nadal (nie sprawdzałem DTS). Wygaszacza ekranu przy MP3 nie ma. AAC jak się czasami haczyło, tak się haczy dalej. Jedyna zmiana to brak skoków obrazu na jednym filmie w Full HD (przy ruchu kamery z boku na bok). Jestem rozczarowany, bo to może już ostatnia aktualizacja dla 650-tek (wejdą przecież niedługo nowe modele)

A jak samygo działa bo mi nic nie chodzi i nie mogę wrócić do starego oprogramowania bo go nie ma
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Zainstalowałem i widzę, że nic prawie nie wnosi. Kodeki które nie działały, nie działają nadal (nie sprawdzałem DTS). Wygaszacza ekranu przy MP3 nie ma. AAC jak się czasami haczyło, tak się haczy dalej. Jedyna zmiana to brak skoków obrazu na jednym filmie w Full HD (przy ruchu kamery z boku na bok). Jestem rozczarowany, bo to może już ostatnia aktualizacja dla 650-tek (wejdą przecież niedługo nowe modele)

A czy jest jakaś zmiana z napisami kolor/wielkość przy odtwarzaniu z USB??
 

Pryk99

New member
Witam, z tego wniosek jak Samsung potraktował naszą petycję, i swoich klientów i jak wielu przypuszczało na tym forum nasze uwagi wniosą ale w nowych modelach. Nawet usprawnienia SamyGo potraktowali jako zbyteczne.
Wniosek jeden pozostać przy firware, i korzystać z dobrodziejstw SamyGo
 

agatomil

New member
O to chodzi, że nawet oryginalnego 2005 nie łyka z USB (też je mam). Przy normalnym trybie upgradeowania przez USB wyskakuje komunikat, że na penie "brak poprawnej wersji oprogramowania".
O k...a, ale lipa. Czy ktoś próbował zrobić 15sek. EXIT ?
 

Pryk99

New member
No to wniosek jeden jak dasz na serwis TV a oni wczytają jak to zawsze bywa na serwisach najnowsze oprogramowanie jestesmy /załatwieni/ pozostaje nadzieja w SamyGo, że też z tym sobie poradzą
 
Ostatnia edycja:
Do góry