Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

szeryfo

New member
Z tym zlaczem USB to nie jestem pewien. Raczej powinno byc, chociaz na zagranicznych stronach pisza, ze nie ma. Z kolei w francuskiej broszurze przy gniazdach USB widnieje "-", a dalej jest napisane, ze mozna odtwarzach material HD z gniazda USB :grin: I badz tu czlowieku madry.
 

MAdam

New member
No faktycznie jest temat, od wczoraj he he. Za mało czytam he he. Narazie czekam na B750, aż się pojawi, a poźniej pewnie i tak wezme B650. Miałem już tyle przejść z TV LCD, troszkę czasu mnie nie zbawi, ale zgadzam się z przedmówcami, że B650 jest najbardziej atrakcyjnym TV w tej cenie.
 

marsz99

New member
posiadam 32" b650, podpinałem do niego kompa i grałem w rozdzielczości 1920 x 1080 np. w far cry 2, red alert 3 ... nie widziałem żadnych problemów
od dzisiaj mam UPC z HD.. obraz HD rewelacyjny.... SD ładny.. może być :)
 
Ostatnia edycja:

abezus

New member
No far cry jest niezlym testem... na strategiach input laga tak nie widac... jakbys mogl zainstowac jakas scigalke i zobaczyc jak sie bedzie grac byloby super. Pozdrawiam.
 

trilopczyk

New member
marsz99 napisał:
posiadam 32" b650, podpinałem do niego kompa i grałem w rozdzielczości 1920 x 1080 np. w far cry 2, red alert 3 ... nie widziałem żadnych problemów
od dzisiaj mam UPC z HD.. obraz HD rewelacyjny.... SD ładny.. może być :)
no i ok :)
 

klusek1

New member
Witam wszystkich forumowiczów;) Podobnie ja Wy zdecydowałem się na model LE37B650 i mam jeszcze tylko jedno małe pytanie:

- czy filmy mkv z pendriva telewizor odtwarza z napisami?

Na początku watku jeden z forumowiczów pisał, że xvidy czyta z napisami txt. Sprawdził ktoś jak jest z filmami HD?

Z góry dziękuję za odpowiedz;)
 

bzyku760715

New member
witam..dzwoniłem dzisiaj do Samsung Polska, i obiecali że do końca tygodnia zaktualizują swoją stronke i bedzie tam o modelu; B650......
 

szeryfo

New member
Juz nawet zaczeli aktualizowac. Narazie dodali kilka modeli z serii B550.

Co do zakupow, to ja tez niesiony dzisiejsza fala na forum, nie czekalem dluzej, tylko zamowilem 37-ke. W czwartek ma byc u mnie. Cena - 3156zl z dostarczeniem do domu i pobraniem. W sklepie "dla wiadomych" byla po 3499, czyli tez nie tak tragicznie, jakby mozna sie spodziewac. Nawet chcialem kupic u nich, ale "wyszly" blyskawicznie.
 

pablos28

New member
dziwne i zastanawiajace ze Samsung nie podaje danych kontrastu, jasnosci jak przy innych modelach, tylko informuje ze wysoki kontrast tzn jaki ???? czyzby cos ukrywał ??:twisted:
 

Janusz Wilk

New member
Witam wszystkich forumowiczów

Od poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem modelu LE32B650.
Mam pytanie odnośnie dwóch rzeczy...
Po pierwsze to problem z napisami. Pomimo faktu, iż są one w formacie, które rzekomo obsługuje nie wyświetla ich. W opcja jest generalnie wszystko ustawione. U kolegi, który ma ten sam model - czyta. Oprogramowanie nie jest doskonale i pewnie szybko nie wyjdzie aktualizacja, ale czy jest jakaś rzecz, którą mogłem pominąć, bądź nie wiem, żeby wyświetlały się napisy?
Po drugie to problem z siecią. Konfiguracja router - tv, zakładka internet@tv działa (chociaż nie znalazłem tam nic ciekawego), test sieci prawidłowy. Tylko jak odtwarzać pliki po lanie? Zainstalowałem program, który był dołączony. Serwer z udostępnianiem plików działa... Która to opcja, żeby przeglądać zawartość plików z komputera?

Pozdrawiam
 

Tynio

New member
wilkołak napisał:
Witam wszystkich forumowiczów

Od poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem modelu LE32B650.
....
Pozdrawiam


Cieszę się że ten LCD dobrze się spisuję masz może jakąś konsolę ??
Jak tak to napisz jaki obraz.
Ja mam Sharpa który jest prawdopodobnie uszkodzony i będę wymieniał na coś innego
I właśnie myślałem o tym szajsungu

Tynio

Pozdrawiam
 
Do góry