Samsung seria A8 XX

tato34

New member
Czy nowe Firmware zmienia język w menu ma angielski ???

jak ustawić aby tv chodził w 100hz ??? :( ( teraz po naciśnięciu I pokazuję roździelczość i @50hz a podłączony jest przez hdmi z dekoderem c+ hd)

pozdrawiam
 

ProSiaczek

New member
U mnie niestety też jest problem z N-ką. Dzisiaj dzwoniłem na ifnolinię i zgłosiłem problem. Pani próbowała przekonać mnie, że zresetowanie dekodera pomoże ale nic to nie dało.
Potem przyznała, że są zasypywani informacjami, że telewizory przestały współpracować i dotyczy to wszystkich marek.

Najlepsze jest to ( a raczej powinienem powiedzieć najgorsze ) jest to, że jak zapytałem się o upust w najbliższej opłacie za niepełono wartościowy produkt, otrzymałem odpowiedź ze nic jej na ten temat nie wiadomo ale jeżeli już to może będzie promocja na jakieś usługi. Powiem tak: mam w głebokiej d.. ich promocje. To powinno już być załatwione i powinniśmy mieć rabaty w abonanmencie.
Zapytałem się pani czy jakby kupiła samochód z klimatyzają i ona by nie działała a w salonie odpowiedzieli by że można otworzyć okna to co by zrobiła??
I oczywiście brak odpowiedzi i za chwilę ble ble ble bełkot marketingowca!!

O to info na stronie:
http://technologie.gazeta.pl/techno...__Problemy_z_aktualizacja_oprogramowania.html

DZWONIĆ DZWONIĆ DZWONIĆ i domagać się upustów. Niech to będzie głos zbiorowy!!!!


tato34
Nowy soft nie zmienia menu na angielski
 
Ostatnia edycja:

tokland

New member
Zwracam się z prośbą i zapytaniem, mam problem od pewnego czasu obraz na moim samsungu na ułamek sekundy zostaje zatrzymany problem ten tylko występuje na kanałach HD – czy macie podobnie bo nie wiem czy to problem z n rekorderem czy może z nową aktualizacją z 16 .04
 

duzyinaczej

New member
Witam.
Spróbujcie u siebie, bo u mnie działa.
Włączcie telewizor na sygnał z anteny analogowej i dopiero wtedy uruchomcie dekoder.
Po paru minutach włączcie odbiór sygnału z HDMI.
Jestem ciekaw, czy u Was też to pomoże.
Pozdrawiam
 

ADAM12116

New member
czy u was tez po podłączeniu słuchawek wyłączają się wszystkie opcje dźwiękowe? nie ma dostępu do korektora itp. ?????? ciekawe dlaczego ????
 

Hans Kloss

New member
Kupiłem ;)

Na wstępie mojego pierwszego postu tutaj chciałbym grzecznie się przywitać :) Dzień dobry !

Ale do rzeczy, co chiałem napisać ...

.... KUPIŁEM :) LE46A856 ... w MM bo zobaczyłem dzisiaj gazetkę reklamową z rana , poczytałem to forum, przeglądnałem oferty na necie i ... poszedłem z żoną do MM o 19:30 .. decyzje podjałem po 3 minutach :) 4999,- w 30 nieprocentowanych ratach , przy obecnie najniżeszej cenie w necie 5300, przekonało mnie bardzo szybko.
Kurde, ja to zawsze coś bardzo szybo kupuję ...nie wiem czy to dorby wybór, ale zdam niedługo relacje z moich pierwszych doświadczeń z tym TV. Acha jeszcze wczoraj od rana chcialem kupic plazmę Panasonica TX-P42G10, ale rano zobaczyłem ofertę MM i zmianiłem zdanie ;)

Pozdrawiam
 

ProSiaczek

New member
No i już zainstalowane nowe oprogramowanie.

Mam wrażenie, że obraz oglądany z anteny dachowej stał się wyraźniejszy,ale to moje subiektywna ocena.
 

tokland

New member
Chciałbym jeszcze na krótko powrócić do problemu obudowy tzw- sreberka .

Jak już wcześniej pisałem zdecydowałem się na zareklamowanie tego problemu obudowę wymieniono i jak do tej pory wszystko jest ok. widocznie coś zmieniono w procesie produkcji tego elementu z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to była dobra decyzja
Mam jeszcze pytanie a mianowicie- czy nowy firmware 1013.1 wnosi jakieś istotne zmiany bo nie chce mi się ustawiać wszystkich parametrów od nowa
 

Newion

New member
tokland napisał:
Mam jeszcze pytanie a mianowicie- czy nowy firmware 1013.1 wnosi jakieś istotne zmiany bo nie chce mi się ustawiać wszystkich parametrów od nowa

Ustawienia nie są resetowane przy aktualizacji firmware.
 

tokland

New member
Hmm nie wiem czy dobrze kumam ale w instrukcji jest napisane między innymi –Po wykonaniu aktualizacji przywrócone zostaną fabryczne ustawienia obrazu i dźwięku Zalecamy wcześniejsze zapisanie tych ustawień w innym miejscu-
 

cacumen

Member
Bez reklam
tokland napisał:
Hmm nie wiem czy dobrze kumam ale w instrukcji jest napisane między innymi –Po wykonaniu aktualizacji przywrócone zostaną fabryczne ustawienia obrazu i dźwięku Zalecamy wcześniejsze zapisanie tych ustawień w innym miejscu-

Potwierdzam nic istotnego nie poprawiło się a i ustawienia po wgraniu nowego firmwaru nie zmieniły się w moim przypadku.
W sumie niby nowe oprogramowanie , ale bez zauważalnych zmian...przynajmniej w tej chwili !!!
 

ADAM12116

New member
z tym softem to jakaś ściema , która to już aktualizacja? chyba 3 ? a nic się nie zmieniło , przymajmniej ja nie zauważyłem żadnych różnic w stosunku do wersji wcześniejszych, dodali by napisy do filmów to by było coś a tak co wielka ściema hehehe:-D ciekawe po kiego te aktualizacje jak nic nie wnoszą:hmm:

ja osobiście czekam na dodanie napisów to by załatwiło wszystko jak dla mnie i obsługa NTFS było by super ale chyba sie nie doczekamy, goście z samsunga nie dopuszcza do tego :-D co by nowe TV ludziska kupowały a nie ulepszały wcześniejsze modele:mrgreen:
 

Newion

New member
ADAM12116 napisał:
ciekawe po kiego te aktualizacje jak nic nie wnoszą:hmm:

Co wnoszą, to tego nie wiemy. Być może nic, być może usprawnienie skalera, update dekoderów, a co za tym idzie na przykład zmniejszenie poboru prądu. Możliwości jest wiele.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Newion napisał:
Co wnoszą, to tego nie wiemy. Być może nic, być może usprawnienie skalera, update dekoderów, a co za tym idzie na przykład zmniejszenie poboru prądu. Możliwości jest wiele.

Jeżeli zmiany byłyby istotne to i "Samsung" reklamowałby je "głośno"
w pliku tekstowym do kolejnego firmwaru ...tak robi np. "Philips".
W tym przypadku dla przeciętnego odbiorcy brak ...'zauważalnych"
efektów...a wiadomo czego konsumenci oczekują-wystarczy poczytać
na naszym forum , jakie funkcje i opcje należy dodac lub zmienić.
 
Do góry