Samsung seria 9 - test, opinie LN55 A950, LN46A950 46 a956 - wszystko o serii

boncio1

New member
Ciekawe ile osób tak jak ją będzie miało dylemat, czy lepszą 40 (956), czy gorszą 46 (np.856)? Bo pewnie kasa będzie zbliżona.
 

danuta77

New member
Witam!Przed wczoraj dostałam wiadomość od maximedia ,że mogę kupić samsunga le 46a956 za 7000 zł.Ma być dostępny w połowie przyszłego miesiąca

 

Roocky

New member
Kupować czy nie kupować???

Panie i panowie!!! Pytanie jak w tytule zainteresowany jestem modelem le-40a786 i zastanawiam sie czy warto czy nie otoz zdaje sobie sprawe ze z biegiem czasu cena spadnie ale tez pewnie jak spadnie znacznie to pojawi sie kolejny model - lepszy. Tak to jest bo z kupnem tv miotam sie od ponad roku i jak mam stary crt tak mam juz prawie mialem kupic serie m86 poczekalem juz prawie milem miec f 86 ale zaczeto mowic o nowszych i terz jestem w sytuacji ze moge bo mam pieniazki na to ale nie wiem bo bardzo malo jakich kolwiek ocen i opini wiec prosze Tych co cos wiedz na temat tego tv o opinie.
pozdrawiam
 

WaJa

New member
Pewnie znowu dowiesz się (jak już będzie ogólnie dostępny), że jest bardzo dobry ale coś tam mogłoby być lepsze i że wkrótce będzie jeszcze nowszy, w którym wszystko będzie OK.

Reasumując myślę, że jak tak dalej będziesz kupował to módl się żeby twój poczciwy crt nie padł ze starości.

Pozdrawiam :).
 

szumar

New member
Roocky napisał:
Panie i panowie!!! Pytanie jak w tytule zainteresowany jestem modelem le-40a786 i zastanawiam sie czy warto czy nie otoz zdaje sobie sprawe ze z biegiem czasu cena spadnie ale tez pewnie jak spadnie znacznie to pojawi sie kolejny model - lepszy. Tak to jest bo z kupnem tv miotam sie od ponad roku i jak mam stary crt tak mam juz prawie mialem kupic serie m86 poczekalem juz prawie milem miec f 86 ale zaczeto mowic o nowszych i terz jestem w sytuacji ze moge bo mam pieniazki na to ale nie wiem bo bardzo malo jakich kolwiek ocen i opini wiec prosze Tych co cos wiedz na temat tego tv o opinie.
pozdrawiam

To jest mój pierwszy post na tym forum, więc witam towarzystwo :)

Nie TY jeden, Roocky jesteś w takiej sytuacji, ale kiedyś będziemy musieli w końcu siż zdecydować i wsiąść do tego pociągu...

Ja osobiście byłem już zdecydowany na 656 najpierw na wersję 40" a po ostatnich obniżkach brałem już pod uwagę tylko 46" bo ok 4500 PLN to według mnie :eek:k: cena za sprzęcik, który zebrał tak dobre opinie wsród użytkowników... ale teraz logicznie uzasadnione byłoby zwrócenie uwagi na 956... tyle że cena 7000 PLN, jest ciut za duża na mój obecny budżet...

Czekamy na testy, recenzje i opinie szczęśliwców, którzy decyzję o zakupie mają już za sobą :)
 

szumar

New member
Seavolv napisał:
Nie kupujcie 959 ani 786 są informacje o modelu LE1234 ja by poczekał jeszcze ze 3 lata.

to jakiś przejaw flustracji?? żal ściska pewną część ciała?? Jest grupa Klinetów kótrych nie stać na nowy telewizor co roku, jeśli już wydają kilka tysiecy to chcą to zrobić jak najlepiej... więc takie rady zostaw dla siebie ewentualnie swoich dzieci...
 

Seavolv

New member
chyba mnie nie zrozumiałeś sam napisałeś że miałeś już kupować 40' później 46' teraz zastanawiasz się nad 956 więc zanim się zdecydujesz na któryś model zapewne pojawi się nowszy lepszy i znowu będziesz miał dylemat czy czekać czy kupić :p.
Nie ma co czekać tylko kupować coś z serii 6 za dobre pieniądze dobry tv a za sprzętem i tak nie nadążysz za dwa lata i tak zapewne zechcesz wymienić na coś nowszego.
 

szumar

New member
Seavolv napisał:
chyba mnie nie zrozumiałeś sam napisałeś że miałeś już kupować 40' później 46' teraz zastanawiasz się nad 956 więc zanim się zdecydujesz na któryś model zapewne pojawi się nowszy lepszy i znowu będziesz miał dylemat czy czekać czy kupić :p.
Nie ma co czekać tylko kupować coś z serii 6 za dobre pieniądze dobry tv a za sprzętem i tak nie nadążysz za dwa lata i tak zapewne zechcesz wymienić na coś nowszego.

Zrozumiałem, ale dotknęła mnie ta ironia o 3 latach ;-) Jeśli o mnie chodzi to od samego początku wiedziałem, że zakup lcd nastąpi jesienią... ale odpowiednio wcześniej, podobnie jak wszyscy, kombinowałem co kupić, stąd zmienność decyzji w czasie i obecny dylemat... tymbardziej, że chciałbym kupić sprzęt na więcej niż 2 lata, bo nie jestem typem łowcy nowinek...
 

bonzo

New member
Zamiast A956 lepiej kupić A786. Sporo tańsza, a też ma LED i te same parametry. Jeśli chce się zaoszczędzić, to jest to dobry wybór.
 

Roocky

New member
dzięki!!!

Wszystkim za podjecie wątku,wniosek jaki wyniosłem to czas na podjęcie męskiej decyzji, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. Ale w dalszym ciągu czekam na wrażenia użytkowników żeby kasy nie wydać na jakiś badziew. Pozdrawiam.
 

danuta77

New member
Witam! Też czekam na testy serii 9.Ma być dostępna na początku przyszłego miesiąca.Nawet złożyłam zamówienie w jednym ze sklepów na le 46a956. Cena wstępna 7100 zł.Może wcześniej KIKI napisze coś o tym telewizorku.Może jakiś test ...,ale przy moim szczęściu wygląda,że będę go musiała kupić w ciemno.
 
Ostatnia edycja:

Zgrabny

New member
Witam wszystkich!

W sobotę widziałem ten TV w sklepie "Currys" w Anglii.
Cena tego tv to 1699Ł. Największe wrażenie zrobił na mnie design tego telewizora. Podstawka cała zrobiona ze szkła "tak mi się wydaje". Nie przyglądałem się zbyt długo w obraz ale to co na pewno rzuca się w oczy to duży kontrast i czerń, która pobija wszystkie lcd na "łopatki":). Sam posiadam Samsunga f86 i szczerze pisząc nie dołożył bym raczej trochę kasy żeby się zamienić ponieważ różnica widoczna jest tylko przy dwóch postawionych koło siebie telewizorów.
 

piter-07

New member
wszystko się zgadza może jest dużo złącz ale to wszystko już było u konkurencji a ledy wysypią się już niebawem z innych firm choć kiedy ten lcd będzie już dostępny i cena obecnie wystawiona nie zostanie zmieniona to jest to jednak propozycja do przemyślenia .:lol:
 

supergonzo

New member
Dowiadywałem sie o LE55A956. Jeszcze nie jest dostępny. We wrześniu ma być. Cena 10000 jest dużo bardziej przystępna od Sony x4500. A telewizor na lata to jest.
 
Do góry