Samsung QLED QE65Q90TAT ustawienia obrazu

lilocki

Member
Mam ten model od 3 lat i ciągle mnie zachwyca jakością obrazu ! Uwaga: kilka dni temu jest dostępny ( np. przez OTA ) potężny firmware update ( nr 2200.9 ). Dużo zmian..np. aplikacje

Podeślij link jak możesz

Ok pobrałem i będę instalować wieczorem
 
Ostatnia edycja:

mapo

New member
Cytuję samego siebie -wybrałem Q90T, ma najlepszą powłokę antyrefleksyjną lepszą od Sony HX95.
W moim słonecznym pokoju stoi "czarna tafla" :cool: nie "czarne lustro" jakie mają OLED`y to przeważyło o zakupie LCD.

Brak wypaleń i niski pobór energii mam gratis.

Przy nim nasza planeta będzie bardziej zielona, nie rozumiem Samsunga czemu się nie chwali,
że ten TV ma ogromną rozpiętość poboru prądu w moim przypadku po zrobieniu z niego Plazmy :shock:, mieści się od 51-115W przy czym te najwyższe wartości to oczywiście w słoneczny dzień.

To szok, że można oglądać tylko obraz a nie siebie czy resztę pokoju jednocześnie.
Polecam
Mam ten model, przyznaję zakupiony właśnie po tym wpisie @SDman, mogę się podpisać pod tą wypowiedzią.

Mam ten model od 3 lat i ciągle mnie zachwyca jakością obrazu ! Uwaga: kilka dni temu jest dostępny ( np. przez OTA ) potężny firmware update ( nr 2200.9 ). Dużo zmian..np. aplikacje
Czy jak zwykle wszystko po aktualizacji działa bezbłędnie ?
 
Do góry