Samsung QE65QN85B plama

PsyhoDad

New member
Witam
Telewizor ma tydzień (jeszcze folii nie zdążyłem odkleić z ekranu), używałem głównie do filmów. Dzisiaj naszło mnie podłączyć komputer i na jasnym tle ukazała się nieładna plama w prawym górnym rogu (nie kojarzę aby była widoczna podczas kalibracji).
Kupiony przez Internet (euro na raty). Pytanie czy lepiej go zwrócić czy reklamować?
20221214_210534.jpg
20221214_211409.jpg
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Z ratami jest troszkę problem bo muszą anulować raty. I potem przy ponownym zakupie na raty podobno bank może nie dać i trzeba odczekać około 2 tygodnie. Przynajmniej tak mnie kiedyś poinformowano w ME. Spróbuj może wymienić...
 

Waldorff

Member
Wymiana w Euro.... jeden z bardziej problematycznych sklepów jakie znam w tym temacie, ale może coś się u nich zmieniło. Wymiana byłaby najlepszym rozwiązaniem jak są raty, bo to mi umknęło.
Druga sprawa to czy nie ma tu właśnie do czynienia ta folia... Chociaż takie coś raczej nie powinno się zrobić przy krótszym użytkowaniu bez jej ściągnięcia.
 

PsyhoDad

New member
Dziękuję za podpowiedzi Panowie.
Folie sprawdzałem jeszcze wczoraj, niestety wada jest na ekranie.
Dzisiaj podjadę do sklepu stacjonarnego dowiedzieć się czegoś konkretnego
 

PsyhoDad

New member
Pani się tak wzbraniała przed jakąkolwiek pomocą, że prawię się czerwona zrobiła. Teraz to tylko reklamacja u producenta, że trzeba było w sklepie stacjonarnym kupić, oni sprawdzają i takie rzeczy się nie dzieją ...nie uważałem za słuszne kłócić się, nie za dobry dzień miałem a jeszcze w nowym bloku przemokła ściana w salonie (jak się już coś... to po całości).
Żeby było śmieszniej plamy na tv już nie ma i nie wiem czy przypadkiem po przełączeniu się na tryb PC i wzmocnionym kontraście coś się tam nie przegrzewa.
Do czwartku mam czas na zwrot, potestuje jeszcze co się da.
 
Do góry