Samsung qe65q950r - czy warto?

felx131

New member
Cześć. Nadal jestem w trakcie szukania odpowiedniego TV. Dzisiaj pojawiła się opcja zakupu Samsunga 65q950r za 9500z rozszerzonym ubezpieczeniem do 5lat w cenie. Pytanie czy warto, czy nadal czekać co rynek pokaże w tym roku.
Czekam na podpowiedzi.
Pozdro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale kiedy planujesz zakup ?
Ile masz max kasy ?
Oledy też wchodzą w grę ?
Jaki masz sygnał i jakie warunki ?
 

felx131

New member
Cześć. OLED jednak nie wchodzi w grę. Zastanawiałem się nad micro Led który mi proponiwałeś Ale też to nie to. Chcę pozostać przy dobrym lcd. Trafił się ten od Samsunga. To jest 8K z zeszlego toku. Na konkurencyjnym forum przeczytałem że tak naprawdę jeżeli chodzi o jakość to jest to to samo co 4K serii 90r tylko z większą rozdzielczością. I do wyboru mam 65q950r za 9.5k zł z 5 letnią gwarancją lub czekanie na coś z 2020 w przystępniejszej cenię.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Naprawdę chcesz 8K - przecież nie ma jeszcze nawet specyfikacji ustalonej.
Nie będziesz miał wsparcia.
Masz Samsunga 65Q90T za 8800 zł .
 

felx131

New member
Nie zależy mi na 8k ale ten Tv bez ubezpieczenia będzie mnie kosztował o 200 zł mniej niż 90T. Więc pytanie czy teoretycznie topowy tv z 2019 warto kupić w takiej cenie czy czekać na nowości z 2020...
Dla mnie ważniejsze od 8K będzie np HDMI 2.1
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Moim zdaniem kupowanie TV 8K nie ma obecnie żadnego sensu. Wybrałbym SAMSUNGA Q90T lub tańszą opcję 80T. Ewentualnie SONY 75XH9096
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kolego ten 950r to kastrat. Nikt na infolinii Samsunga nie ma nawet informacji czy będzie wspierał av1 itd. Nawet youtube w 8k nie odpalisz... Bierz od Kikiego Samsunga 95t bo miażdży czernią, hdrem i jakością obrazu :)
 

felx131

New member
Dzieki za odpowiedzi.
Właśnie się mocno zastanawiam, bo nie ma testów tego tv. Tak jak pisałem na 8k mi nie zależy. Bardziej zależy mi na dobrym obrazie i wyposażeniu. Ciekawe jak będzie wyglądał 950r w porównaniu do 95t. Teoretycznie 950r zrobiony na bazie 90r czyli prawie 500 stref, większe pokrycie barw. W testach które znalazłem ludzie piszą że 95t/90t to tak naprawdę da się porównać z zeszłoroczną 80r. z 90R porównują tegoroczne 8K ale to już nie ten pułap cenowy dla mnie. Tak jak pisałem 950r mogę jeszcze mieć w cenie poniżej 90T a o 95T nie wspomnę.
Kiki ty masz te tv w ofercie?
Trochę tez jestem uwiązany tym, że za poprzedni uszkodzony tv dostałem kasę w formie bonu do Media M. - ale to temat do przeskoczenia.
W MM 95T - 11kzł, 90T - 9,3kzł 950r - 8,5kzł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie nowe są dostępne.
O ile zawsze jestem za pogonią technologii to w 8K, jest zdecydowanie za wcześnie.
95T za 10.700 z pakietem
90T za 8.800 z pakietem
 
Do góry