Samsung qe55q77tat czy philips 58pus8535/12

Wyczan

New member
Witam Mam duży problem z kupnem telewizora który byście wybrali z tych dwóch
SAMSUNG QE55Q77TAT CZY PHILIPS 58PUS8535/12

Samsung 3499zl 100mhz brak dolby vision
philips 3699zl 50mhz z dolby vision

Czy to dobre modele Czy warto je kupić czy może lepiej w cenie do 3500 zł Jest coś lepszego nie gram w PS4 kompa raczej nie podłączam choć czasem się zdarza głównie oglądam telewizję i programy typu Player Ipla Netflix YouTube
Bardzo proszę o pomoc cena za Samsunga aktualna tylko do 17 października potem niby bedzie 4100zl więc jeśli to możliwe proszę o szybką odpowiedź
 

Sierak2012

New member
Jeśli nie interesuje cię sport to bierz Philipsa. Samsung bez DV będzie mocno odstawał w kwestii HDR, ale ma 100hz i tym wygrywa w kwestii płynności obrazu.
 

Petru23

Banned
Za 3700zl w euroagd masz Sony KD-55XG8577, także ja nie wiem o czym tu dyskutować.
Masz na geex recenzje 55XG8596
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Za 3700zl w euroagd masz Sony KD-55XG8577, także ja nie wiem o czym tu dyskutować.
Masz na geex recenzje 55XG8596
Te recenzje na geex to można sobie poczytać ale ... jest ale.
Dla przykładu opisywany w ach i och Samsung Q80T, a całkowicie przemilczano, że tegoroczny model nie ma powłoki antyrefleksyjnej (poprzednik Q80R miał najlepszą na rynku) jak również co się z tym wiąże Q80T ma brak dobrych kątów.
Czyli liczy się kasa :( nie rzetelność.
 

Wyczan

New member
Pisalem o sony xg8577
Od dziś można kupić Philips58pus8535/12 za 2999zl
Czy to dobry tv? Nie bedzie smużył w filmach przy szybkich scenach?
Warto go brac? Czy jednak lepiej 55q70tat? Czy to 100 hercow bardzo? Widoczne w filmach w szybkich scenach? Czy tylko przy sporcie?
 

Mens

Member
Stoje przed podobnym wyborem tylko ze troche mniejszy rozmiar. Samsung QE43Q67 lub Philips 43PUS8535. W Samsungu odstrasza mnie brak Dolby Vision i krawedziowe podswietlenie i brak aplikacji Cda. W Philipsie odstrasza mnie matryca IPS bo nie mam do konca wyobrazenia jak wyglada czern w nocy. A tak naprawde i jednemu i drugiemu modelowi zapewne wiele brakuje do solidnego sprzetu.
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
W dzisiejszych realiach brak Dolby Vision/Atmos dyskwalifikuje walory użytkowe sprzętu, nawet w tak tanim segmencie, także tego się trzymaj i bądź odstraszony :wink:

Przypomnę, że niektórzy oprócz zachwycania się danymi na papierze cenią sobie w TV jakość generowanego obrazu. Poza tym, na co komu hdr czy DV w TV, skoro sobie z tym nie poradzi?

Wg Ciebie TV powo ien mieć androida i DV i nawet jak gowno na ekranie wyświetla a nie orbaz to i tak jest ok.
 

Kurakaodr

Member
na co komu hdr czy DV w TV, skoro sobie z tym nie poradzi?

Dlaczego miałby sobie dany odbiornik telewizyjny "nie poradzić", skoro z definicji takie standardy ma zaimplementowane, z naciskiem na ich pełne użytkowo-funkcjonalne cechy, spłycasz i prymitywizujesz zagadnienie
a080.gif
 

SDman

Banned
Zapominasz do czego danej osobie TV będzie służył, w moim przypadku to 90%
DVB-C więc stawiam na jakość skalowania, brak refleksów -taki urok pokoju w lato.
Faktem jest, że ciężko zrozumieć politykę producentów -chociażby Samsunga.
 

j@j

Member
Te całe dolby vision to może i dobre w filmach 4k na netflix ale w zwykłej tv sat to... Lepiej wziąć jednak jakiś 100hz,wiem co piszę bo miałem 55q77 a teraz mam 58gx810e i jestem zawiedziony obrazem w tym Panasonicu ale przyznam że dźwięk jest b.dobry w przeciwieństwie do samsunga. Dobrze że zamówiłem przez internet jeden a dzisiaj drugi zawsze można zwrócić. Tylko co następnie przetestować aby nie być rozczarowany.
 

Petru23

Banned
Te całe dolby vision to może i dobre w filmach 4k na netflix ale w zwykłej tv sat to... Lepiej wziąć jednak jakiś 100hz,wiem co piszę bo miałem 55q77 a teraz mam 58gx810e i jestem zawiedziony obrazem w tym Panasonicu ale przyznam że dźwięk jest b.dobry w przeciwieństwie do samsunga. Dobrze że zamówiłem przez internet jeden a dzisiaj drugi zawsze można zwrócić. Tylko co następnie przetestować aby nie być rozczarowany.

A ja wręcz odwrotnie. Miałem gx810 i obraz bdb. Ale skalowanie leży tak jak dźwięk. Oddalem
Kupiłem q77t i dźwięk super, skalowanie super ale kolory rozjechane. Oddałem. Zobaczyłem w sklepie hx8096 i q74t. Zamówiłem znów Samsunga, ale Q74t.
120hz Hz to jednak 120 Hz. Sony klatkowal na Król Lew z naziemnej, Samsung ogarnął.
 

rafallo777

New member
Da rade oglądać filmy?
Kurde skoro wypuszczają tv za 3000 zł to powinno grać.
Ludzie kupują i chwala.

Czy te klatkowania sa jakies uczazliwe, widoczne?
One są ciągle, czesto? Czy trzeba być maniakiem tv by to zauwazyc?

Ja rozumiem tv za 1000 zł ale nie za 3k
 
Do góry