Samsung PS64F5000

songok

New member
Witam ja mojego kupiłem 10-2013 w tym czasie wymieniona matryca ,zasilacz i w tej chwili kolejna matryca poszła (pionowe pasy)nie polecam wszystkim .Obraz oczywiście żyleta ,ale co z tego jak ciągle się psuje .Z ciekawości zna może ktoś cenę takiej matrycy .Temat trochę stary ale może komuś się przyda moja opinia.:neutral:
 
Uszkodzona matryca - pionowe pasy. Wyrok od Samsunga - TV nie podlega naprawie. Oficjalny dokument o mozliwości odzyskania kasy lub wymiany na inny towar u sprzedawcy. :x

Przyjechał serwis i zabrał. Jutro przywożą LED, ciekawe jak to będzie. :smile:

Ciekawostka, poprzednia plazma grała u mnie 5 lat a u córki gra kolejne 2 i jest OK.
 

miguel_

New member
Niestety u mnie to samo :(
Matryca pasy, zasilacz, i teraz znów pasy na matrycy...
Najgorsze jest to że serwis powiedział że Samsung wycofał się z plazm i już nie mają takich matryc na stanie... czekam na oficjalną odpowiedz. :(
 

miguel_

New member
Ktoś sprawdzony na takie dolegliwości? (najlepiej z Warszawy)
 

Attachments

  • IMG_20150420_121247.jpg
    IMG_20150420_121247.jpg
    686,3 KB · Wyś: 53
ja mojego Samsunga PS64F5000 kupiłem w MM w M1 w KRK. ponieważ był na gwarancji zgłosiłem pasy na matrycy do serwisu Samsunga telefonicznie. Skontaktował się ze mną pan z serwisu (firma w KRK) przyjechał zrobił fotki TV jak grał, wypełnił dokumentację. Po kilkunastu dniach ten sam pan przyjechał wręczył mi dokument traktujący na temat niemożności naprawy w zamian za ten dokument zabrał Samsunga PS64F5000 na "złom".

Na podstawie tego kwitu poszedłem do MM i tam wybrałem Samsunga LED UE65H6400. Dopłaciłem różnicę i zabrałem TV. Niestety obraz był dla mnie nie do zaakceptowania. Zwróciłem TV do MM oni zwrócili mi kasę. Szczegóły problemu tutaj http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/115860-samsung-ue65h6400-pomocy.html

Kupiłem jedną z ostatnich plazm LG w mall.pl i na razie jest ok:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry