Samsung PS60E530,a Sharp 60 LE 635

colololo11

New member
Poszukuje telewizora 60 calowego do 5000 tys(dosyc maly budzet) i wpadly mi w oko dwa tak jak w temacie Samsung PS60E530 i Sharp 60 Le635, ale jako ze temat jest w plazmach to prosilbym o podanie jakis opinii na temat samsunga, czy jest warty swojej ceny(moge go kupic za ok 4000tys)jakie ma wady i zalety. Z gory wielkie dzieki, nie wiem ktory wybrac i bardzo prosze was o pomoc w wyborze, moze macie jeszcze jakies inne telewizory warte ceny
 

maxan

New member
Bez reklam
Dzieki za odpowiedz a cos oprocz tego ze jest lustrem? Posiada jeszcze jakies inne wady. Ostatnio tez zaciekawil mnie e 550
Oprócz lustra to słaba jasnośc w dzień - słaby filtr antyodblaskowy zarówno odpowiada za tą cechę, oglądanie w naslonecznionym pomieszczeniu to żadna przyjemność( ujmę to tak gó.wno widać ;)... co do E550 to dużo bardziej multimedialny tv smart/ 3D/ wiecej złącz... najlepszym wyborem był by E6500(całkiem niezły filtr-lepszy jak w panas ST/GT50) ale cena już troszkę większa. Jeśli odbicia Ci nie przeszkadzaja to E550 to całkiem niezły wybór (e530 już mniej ze względu na mniej bajerów... nie wiem nawet czy odtwarza filmy z dysku zewnętrznego...E550 odtwarza wszystkie formaty )
 

krait

New member
Zdecydowanie Sharp 60 LE 635.....

A jak ten model wypada w porównaniu do SAMSUNG PS60E6500, SHARP LC-60LE740E lub LG 60PM670S?
Co byś Cie wybrali do oglądania kanałów z cyfry+ (głównie HD) oraz filmów Blu-ray przy budżecie ok 5 tyś. - Telewizję oglądam najczęściej jak jest ciemno.
 
Do góry