Samsung PS58P96FD

lobos

New member
Bez reklam
Witam!
Stoję przed dylematem jaki TV Big Screen kupić? Byłem nastawiony na LCD, ale wczoraj w MM w oko wpadł mi Samsung PS58P96FD.
Stałem przy nim dobrą chwilę i muszę przyznać, że jak dla mnie jest bombowy! Wyświetlał testowy sygnał HD i jakość obrazu była super!
Świetna paleta kolorów, kontrast, płynność, piękny design, bogate wyposażenie i niezła cena. Jednym słowem bomba! :D
Mam tylko pytanie: czy 58'' do salonu 30m2 to nie za dużo???
Obraz będę oglądał z odległości ok.4.5m. Druga sprawa to nasłonecznienie... U mnie jest ono duże, ale zawsze moge w oknach wstawić rolety i w trakcie oglądanie TV zasuwać je robiąc ciemnie :D
A tak w ogóle to co myślicie o tym modelu??? Ma go może ktoś z Was?
Ewentualnie przyglądał się mu bliżej, testował...?
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Mnie też się wydaje, że 58'' byłoby w sam raz :D
A co sądzicie o tym modelu???
Na forum nie ma o nim nic napisane a wg mnie wart jest zainteresowania...
 

autorus

New member
Na drugim forum jest o nim trochę. sam sie na niego zasadzam, byłem nawet u grupkowicza w Poznaniu żeby go spobie sprawdzic, i konkluzja ze biorę. Tylko ze moge dopiero w kwietniu :(


Autorus
 

lobos

New member
Bez reklam
autorus napisał:
Na drugim forum jest o nim trochę. sam sie na niego zasadzam, byłem nawet u grupkowicza w Poznaniu żeby go spobie sprawdzic, i konkluzja ze biorę. Tylko ze moge dopiero w kwietniu :(


Autorus
Autorus, mnie też ten model wpadł w oko i mocno się zastanawiam czy nie zakupię go zamiast planowanego LCD. Jak byś go już wziął to oczywiście prośba, żebyś napisał coś obiektywnego o nim na forum.
Swoją drogą nikt poza nami dwoma nie zainteresował się tym modelem???:hmm:
 

autorus

New member
Odnośnie tego zainteresowania to nie jest tak. Pisałem juz ze na drugim forum jest dyskusja na temat tego tv. Były tez testy tego tv w Video mix chyba 11/2007, mam gdzies skany. Dla mnie sprawa jest prosta, albo ten albo kuro lx6080, no ale na kuro szkoda mi kasy bo to prawie dwa razy tyle :(

Ten tv mozna obejrzec w saturnie w Jankach , cena tam spadła do 14900 :)
Widziałem go też w MM na krakowskiej.

Autorus
 

lobos

New member
Bez reklam
autorus napisał:
Odnośnie tego zainteresowania to nie jest tak. Pisałem juz ze na drugim forum jest dyskusja na temat tego tv. Były tez testy tego tv w Video mix chyba 11/2007, mam gdzies skany. Dla mnie sprawa jest prosta, albo ten albo kuro lx6080, no ale na kuro szkoda mi kasy bo to prawie dwa razy tyle :(

Ten tv mozna obejrzec w saturnie w Jankach , cena tam spadła do 14900 :)
Widziałem go też w MM na krakowskiej.

Autorus
Wiesz co sprawdzałem na innych forach i znalazłem jeden wątek a w nim zaledwie kilka postów (m.in. z Twoim udziałem :) ) Jeśli coś przeoczyłem to podaj mi może linka do tej strony... O skany testów tego TV również bym Cię prosił. Najlepiej na maila: lobos@poczta.onet.pl.
Ja widziałem PS58P96FD w MM w Krakowie. Cena z tego co pamiętam niecałe 16 000zł. Na ceneo sporo taniej.
Pozdrawiam.
 

autorus

New member
Kurczę kilka postów?
58" PDP Full HD na półce postów 64
Samsung 58p96fd - moje wrażenia :) postów 30
PLAZMA FULL-HD SAMSUNG PS-50 P96 FD dodatkowo może być to, to mniejszy brat.

Także nie jest tak źle :) Ale i tak warto sobie go obejrzeć na własne oczy.
No i cena jest zabijająca ( cena/jakość)

Skanów poszukam.

Autorus



lobos napisał:
Wiesz co sprawdzałem na innych forach i znalazłem jeden wątek a w nim zaledwie kilka postów (m.in. z Twoim udziałem :) ) Jeśli coś przeoczyłem to podaj mi może linka do tej strony... O skany testów tego TV również bym Cię prosił. Najlepiej na maila: lobos@poczta.onet.pl.
Ja widziałem PS58P96FD w MM w Krakowie. Cena z tego co pamiętam niecałe 16 000zł. Na ceneo sporo taniej.
Pozdrawiam.
 

lobos

New member
Bez reklam
Dzięki za linki! :eek:k:
Faktycznie jest co poczytać :D
Gdybyś znalazł ten test to prześlij.
P.s. Coraz bardziej podoba mi się ten TV. Chyba z wrażenia jeszcze raz przejadę się do MM i sobie go pooglądam na żywo :cool:
Pozdrawiam!
 

autorus

New member
Tylko jak będziesz w mm to ustaw tv na tryb fiml. On jest najleprzy. Ustawienia ok. Ma najbardziej naturalne kolory, choc pomyslę tez o kalibracji tego tv. AR2 robi kalibrację :)

Pozdrawiam

Autorus
 

lobos

New member
Bez reklam
Byłem ponownie w MM i raz jeszcze plazma Samsunga zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. 58'' robi swoje :D Już sobie ją wyobraziłem w moim saloniku :cool: Z odległości 4.5m oglądało by się zapewne świetnie... Faktycznie w trybie film obraz wygląda najlepiej. Bogata paleta barw i super płynność obrazy, która w LCD dopiero od niedawna poprawia się za sprawą 100Hz. Stał obok LCD Samsunga, który jak dotąd najbardziej mi się podoba LE46F86BD i muszę przyznać, że ma on obraz bardziej nasycony, ale że nie ma opcji większej jak 46'' na chwilę obecną wibrałbym chyba PS58P96F :D (z dużym nasłonecznieniem w pomieszczeniu myślę, że jakoś bym sobie poradził)
 
Ostatnia edycja:

autorus

New member
Fakt wielkośc robi swoje. Naprawde w tej wielkości normalnie nie ma żadnych konkurentów. Oczywiście do 13kzł. Wiadomo ze jest toshiba 57 ale za 21kzł, no ale to LCD. Dlatego jest to tylko kwestia czasu jak zawiśnie u mnie i to raczej tygodni juz :)

Autorus
 

lobos

New member
Bez reklam
Zgadzam się :eek:k: Samsung PS58P96F w stosunku efekt/cena jest bombowy!
Też bym już chciał móc zasiąść wygodnie w fotelu i wpatrywać się w nowy nabytek, ale niestety będę musiał jeszcze chwilę poczekać. Przypuszczam, że w maju bądź czerwcu domek będzie już wykończony i udekoruję salon jakimś sporym ekranem :grin:
 
Do góry