Samsung PS51F5570

mentosu

New member
Witam, jestem nowym forumowiczem.
Pytanie: Jestem zainteresowany kupnem PS51F5570, głównie z uwagi, że to plazma i ma tuner DVB-S2 (z którego mam zamiar korzystać przez moduł CAM - Cyfrowy Pol...) + oczywiście 3d i smart.
Z tego co się zorientowałem ten model jest dedykowany na rynek Niemiecki i Austriacki, u nas dostępny jest w dwóch sklepach online. Moje pytanie brzmi - czy z faktu dedykacji na rynek niemiecki mogą wyniknąć jakieś problemy typu: przeglądarka internetowa i menu ustawione na serwisy niemieckie, problemy z odbiorem polskich programów tv z satelity, wtyczki, napięcia sieci itp? Czy telewizor sam zaktualizuje oprogramowanie z uwzględnieniem lokalizacji i nie będzie żadnych problemów.
Nadmieniam, że to mój pierwszy smart TV i nie chciałbym wtopić z zakupem telewizora z niedziałającymi interesującymi mnie funkcjami.
Z góry dziękuje za podpowiedzi.
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
1. Możesz nie mieć kraju polska >> problem przy wyszukiwaniu DVB-T >> można zmienić w menu serwisowym
2. Możesz mieć inny region Smart w SMART HUB >> ale to można zmienić z poziomu pilota

Aktualizacje i softy są takie same... "wtyczki i napięcia sieci" też ;)
 

mentosu

New member
Dzięki :eek:k:,
czyli rozumiem, że wszystko do ustawienia z poziomu domowej kanapy?
..."wtyczki i napięcia w sieci" to formułka (chyba zabezpieczająca sprzedawcę?) z jaką się spotkałem w opisie produktu w jednym ze sklepów sprowadzających sprzęt z Niemiec. Chciałem sprawdzić czy może jest coś o czym nie wiem.
A tak krótko dla podsumowania rozterek kupującego - PS51F5570 wart czy nie wart "zachodu"?:wink:

Pozdrawiam
 
Do góry