Samsung ps51d6900 vs ue40d6750

Lettner123

New member
Witam jestem nowy na tym forum ale wybralem je poniewaz czytajac posty mysle ze jest tu wielu fachowcow jesli chodzi o tv .Ok do rzeczy , planuje kupic ktorys z tych dwoch telewizorow lecz nie bardzo jestem wstanie ocenic na plazmie czy na led lepiej sie bedzie ogladało kanały sportowe oraz filmy z dobrymi efektami specjalnymi. interesuje mnie tylko i wylacznie jakos obrazu oraz płynnosc .A moze polecicie jakis inne telewizor godny uwagi w cenie 3700 max ?
 

don111

Banned
w tym budżecie
sport = remis z mocnym wskazaniem na plazmę
filmy = plazma

w wyższym
remis
remis ze wskazaniem na plazmę

tv lepiej dopasuj sobie pod względem wielkości ekranu, bo cóż to za wybór między 51' i 40' ?
generalnie plazma wypada zdecydowanie lepiej od podobnego cenowo LED, w podobnym rozmiarze ekranu, tylko musi mieć do tego odpowiednie warunku bo nie sprawdza się za dobrze w zbyt jasnym pomieszczeniu, dopiero w zaciemnieniu obraz pokazuje swoje zalety
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co to są dla Ciebie dobre efekty specjalne ?
Jaką masz odległość od ekranu ?
Jak słońce świeci w pokoju ?
Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?
Siedzisz na wprost telewizora?
 

Lettner123

New member
Co to są dla Ciebie dobre efekty specjalne ?
Jaką masz odległość od ekranu ?
Jak słońce świeci w pokoju ?
Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?
Siedzisz na wprost telewizora?

Przedewszystkim chodzi mi o filmy typu black hawk down ale i tez gwiezden wojny itp itp
Ogległosc od tv okolo 3 max 3.5 metra
Słońce to akurat nie problem Tv ogladam wieczorami a i mam rolete w pokoju:D
Oczywisice siedze ne wprost tv inaczej sobie tego niewyobrazam

Przegladalem sobie recenzje tego Panasonica co proponowaliscie gt30 naprawde ciekawy tv troch mnie przerazil pobor mocy bo az 375 wat przy ustawieniach urzyetkownika wowww sporo
 

Lettner123

New member
Przedewszystkim chodzi mi o filmy typu black hawk down ale i tez gwiezden wojny itp itp
Ogległosc od tv okolo 3 max 3.5 metra
Słońce to akurat nie problem Tv ogladam wieczorami a i mam rolete w pokoju:D
Oczywisice siedze ne wprost tv inaczej sobie tego niewyobrazam

Przegladalem sobie recenzje tego Panasonica co proponowaliscie gt30 naprawde ciekawy tv troch mnie przerazil pobor mocy bo az 375 wat przy ustawieniach urzyetkownika wowww sporo[/QUOTE]
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Przegladalem sobie recenzje tego Panasonica co proponowaliscie gt30 naprawde ciekawy tv troch mnie przerazil pobor mocy bo az 375 wat przy ustawieniach urzyetkownika wowww sporo

No tak,ale jest to pobór nominalny,a średni wyjdzie trochę powyżej 200W.Wszystko kwestia ustawień jasność/kontrast na jakich oglądasz.Mój 50G30 ma średni pobór 160W.
 
Do góry