Samsung PS51D550 ?

maax89

New member
Witam, zastanawiam się nad zakupem nowego telewizora bo mój 32" LCD jest już trochę wysłużony.

Szukam czegoś w cenie do 4tys.
Przekątna: min 50"
Full HD
LED lub plazma
Telewizor będzie podłączony do dekodera, XBOX360, laptopa
odległość ok.2m

Po przeczytaniu kilku recenzji wstępnie zastanawiam się na kupnem Samsung PS51D550. Miałem kilka TV z tej firmy i zawsze byłem zadowolony.

Co sądzicie o tym wyborze, macie jakieś inne propozycje.
Cena 4000zł, okulary w zestawie nie musi być.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
powiem Ci że odważnie. Po wielkości 32" - przejście na 50" przy zwykłym dekoderze budzi moje najgorsze obawy. Ta odległość wymaga extra płynności przy takich warunkach i wymaga bardzo dobrego sprzętu :
samsung 51E8000, Panasonic 50Gt50 i na te model musisz zaczekać bo dopiero będą wchodzić.
 

maax89

New member
Dekoder niedługo będę zmieniał na HD, a z resztą to nie problem. I tak główne sprzęty pod ten TV to Xbox360 oraz filmy HD z USB. Mam w domu 42" plazmę i stwierdziłem, że jest zbyt mała :)

Nie śpieszę się z kupnem, więc moge zaczekać, ale te modele chyba będą kosztować więcej niż zakłada mój budżet.
 

nanek81

New member
Też zamierzam zmienić tv i poważnie zastanawiam się samsung ps51d6900,a można go dostać już za 3700 PLN
 

maax89

New member
Też zmieniałem zdanie i zastanawiam się nad tym ps51d6900 3700zł i w zestawie 2 okularów. W tym segmencie bardzo dobra propozycja. Na razie jednak się chyba wstrzymam i zaczekam na premierę nowej serii telewizorów samsunga. Specyfikacja już jest, może wkrótce pojawi się data. Mam tylko nadzieje, że po premierze stara seria będzie jeszcze nadal dostępna.
 

nanek81

New member
Ja przyglądam się temu modelowi już 3 miesiące(chodzi o cene) i na początku trzeba było dac za niego więcej o jakieś 200 zł ,ale bez okularów ,czyli w tym momencie cena jest już dobra ,a po premierze nowych modeli mam nadzieje , że jeszcze będzie lepsza.Pozdrawiam.
 

landr

Member
Witam, weź pod uwagę Samsunga PS59D550, rozmiar niezły i cena poniżej 5 tyś. Wiekość przyszłościowa(po pewnym czasie myśli się, że mogłem kupić większy).....do tego Blu ray(tani ) z funkcjami uzupełniającymi, których brak w tv.i zestaw super.
 

maax89

New member
Tylko Samsunga PS59D550 kosztuje ok. 5tys. bez okularów. Z pewnością z 59" byłbym bardziej zadowolony ;D jednak różnica niecałych 2tys. złotych robi swoje ;/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że tak, jak będziesz miał szumy to przy podanej odległości będzie tragedia.
Ogólnie mówić ja bym zaczekał.
 
Do góry