SAMSUNG PS51 D6900 3D Pomocy.

krystian252

New member
Witam wszystkich posiadam plazmę SAMSUNG PS51 D6900 3D i pojawił się z ni kąt problem nie wiem sam jak mam go rozwiązać a więc chciałem obejrzeć film w 3D na TV z podłączonego pendrive i doznałem szoku obraz strasznie rozmazany tzn. jak by piksele szalały na nim,załączę do tego zdjęcie to lepiej będzie to widoczne co jest,co jakiś czas na odtwarzanym filmie pokazuje się normalny ekran do połowy a za sekundę znów to samo :-( Sprawdzając film w formacie Divix odbiera normalnie bez zastrzeżeń jak i TV kablowa przełączywszy w 3D jest ok,pomyślałem że może trzeba uaktualnić firmware poprzez sieć,to znów wyświetla mi że nie znaleziono nowszego,a aktualnie jest T-MST5DEUC-1012.0 i się już załamałem nie wiem co mam z tym zrobić pomóżcie mi z tym w jakiś sposób.

769e6799.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podpucha

New member
A inne filmy w 3D działaja ?

Próbowałeś nagrac film na pamiec jeszcze raz ?

Jakie sa parametry tego filmu ?
 

krystian252

New member
Film na pendrive w formacie mkv wcześniej jakieś 3 tyg. temu odtwarzał i było wszystko w początku,a dziś wszedłem i takie coś,ale to tylko zauważyłem jak się włączy 3D włączyłem funkcje SMART HUB i tam jest Explore 3D i są zwiastuny i ta sama sytuacja co tu opisywana.
 

krystian252

New member
Nie wiem czemu nie mogę dodać zdjęcia........


UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi.
 

krystian252

New member
Nie wiem czemu nie mogę dodać zdjęcia........


UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi.

żeby dodać zdjęcie musi być 5 postów :sad:


dodajcie www na początku .fotoszok.pl/upload/769e6799.jpg





 
Ostatnia edycja:

Podpucha

New member
Jeśli na innych zródłach 3D tak samo sie dzieje to poprostu moze to byc awaria sprzetu. Ale może ktoś bardziej doswiadczony sie wypowie.
 

Kokeszko

New member
prawdopodobie piksele występują gdyż pendrive jest zbyt wolny stad pikselizacja musi być szybszy niektóre filmy moga działać szególnie w przeplocie 720p lecz 1080 więcej przesyłanych danych stad problem
 

krystian252

New member
Jakieś 3 tyg. wstecz chodził na tych samych ustawieniach bardzo dobrze nic nie zmieniałem i nie ustawiałem dziś dzwoniąc na info.samsunga facet kazał zrobić próbę z resetem (EXIT 15sek.) i nic to nie dało nawet wgrałem firmware 1019.0 i nic nadal to samo na bluray 3d nie mam filmu konsola ps3 nie czyta plików .mkv więc nie mam jak sprawdzić :(

Kokeszko to ta pixelizacja też by występowała jak wchodzę w SMART HUB i w zakładce EXPLORE 3D są zwiastuny filmów i też to od razu się pojawia. :(
 
Ostatnia edycja:

Podpucha

New member
Jeśli masz możliwość to pozycz od kogoś HDD przenośny nagraj na niego na 100% sprawdzony plik z filmem lub pokazowka 3D i podłacz, jesli masz taka możliwosc to mozesz z Twoja pamiecia podejść do jakiegoś sklepu i sprawdzic tam swoja pamiec jesli pozwola. Jesli tam bedzie wszystko ok to masz problem z TV tym bardziej ze w Samrt HUB sie tak samo sra wszystko w 3D.

Jeśli masz TV na gwarancji naprawia jesli nie to tez naprawia ale odpłatnie.
 
Do góry