Samsung PS50C7000 i odtwarzanie filmów 3d

violinka

New member
Hej. To samo ludzie z Samsunga twierdzą. Skoro filmiki 3d z pendriva podłączonego to tv przez usb i konwersja nki z 2d na 3d i nadal to samo - padło coś w tv związane z 3d. Sorki, że tak się rozkleiłam ale szlag mnie trafia, kompletna niemoc i brak konkretnych terminów robi swoje.

ps. Dowolny kanał nki, włączam w tv konwersję z 2d do 3d, oczywiście włączone okulary, obraz jest w 3d ale jego część ma białe plamy, nie w tych samych miejscach non stop. Zależnie od scen, zamiast wyświetlać poprawne kolory - "wyrwy" białych plam. Pomijając 3d tv odtwarza pięknie wszystkie barwy, ostrość, nasycenia, full hd ze wszystkich źródeł (nka, pendrive, ps3) itp. itd szkoda tylko, że to wszystko w....2d.
 

violinka

New member
Dramatu ciąg dalszy. Bo nie mieszkam w wielkim mieście, to dopiero w piątek ktoś przyjedzie na oględziny. Chcą zabrać tv i nawet miesiąc trzymać (optymistyczna wersja 2 tygodnie). Słuchają mnie jak idiotki, starają się wmówić, że tak ma być albo, że ja mam urojenia. Skoro w sklepie oglądam na tym samym tv, w tych samych okularach ten sam film w 3d, odtwarzany z tej samej konsoli i jest OK, a u mnie kicha ze wszystkich źródeł i jakieś pieprzone plamy i wyrwy...
 

violinka

New member
Zrobiłam foto:
IMG_1099.JPG | tomi915 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl
IMG_1103.JPG | tomi915 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl
IMG_1102.JPG | tomi915 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl
IMG_1101.JPG | tomi915 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl
IMG_1100.JPG | tomi915 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

Dokładnie TAKIE SAME plamy widzę w okularach włączonych, bez różnicy czy oglądam filmiki z neta w 3d na pendrive podłączonym bezpośrednio do usb w tv, czy oglądam film BD 3d "straszny dom" z PS3 czy daję konwersję z 2d DO 3d oglądając kanały n-ki.
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Violinka,
nie daj sobie wmówić, ewidentnie jest coś nie tak !
U mnie nawet bez okularów można oglądać materiał 3D z pełnią barw a tu jakieś plamy bez koloru na tych fotach są.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,Violinke z tych Twoich fotek wyraznie teraz widac,ze jest do d...
Nie jestem pewien,ale tak mi sie wydaje,ze ten efekt nazywa SOLARYZACJA,czy jakos tak podobnie.W kazdym razie jest to walniety TV i z powrotem do sklepu na wymiane na nowy lub serwis.pozdr.
 

violinka

New member
Dziękuję Wam wszystkim! ta usterka fabryczna to solaryzacja. Oddaję do sprzedawcy (sprzedał wadliwy towar), niech on sobie wyjaśnia, ja na jego kosz wysyłam i domagam się nowego (nie jestem zainteresowana zwrotem $). Swoją drogą : Ja rozumiem, że nie można sprawdzać wszystkich funkcji tv przed sprzedaniem ale, żeby TAKA wada przeszła u producenta podczas testów, potem sklep itp. Ech, na radość muszę jeszcze poczekać, teraz cierpliwość i oby bez "walki" ze Sprzedawcą. Pozdrawiam.
 

ok0nek

New member
witam

mialem to samo albo cos podobnego - problem wystepowal nie zawsze przy ogladaniu 3D.
zadzownilem do serwisu. nastepnego dnia przyjechal pan. ucieszyl sie ze molg zobaczyc ten TV bo jak sam stwierdzil widzial go tlyko na szkoleniu i stwierdzil ze jakas tam plytka jest do wymiany. za 3 dni przyjechal z plytka i teraz dziala juz wszystko pieknie.Co do kabla to przypominam aby poprawnie 3D bylo wyswietlane kabel musi byc w standardzie HDMI 1.4a


PzdRo
 
Do góry