samsung ps50c650

1siedem

New member
chyba c6500. - jeśli tak t ocena kosmiczna, strach pomyśleć ile zaśpiewają za c7000 i 8000
Ale może dali taką cenę bo to nowość i 3D -frajera się zawsze znajdzie :)
 

robinet

New member
Kolega ma rację. Samsung oznacza serię 6 różnie w zależności od rynku, czyli raz jest PS50C650, a innym razem PS50C6500. Oznaczenie modelowe to:
PS50C6500TWXXC
 

fogg

New member
mam pytanie czym się różni PS50C550 od PS50C650? 650 widzaiłem w EuroAGD za ok 4 tys. a nie 9999:)
 

rafpod

New member
wczoraj dotarł do mnie do domu model PS50C6500,
swoją drogą to ciekawe,że takie te oznaczenia modelowe ( sprawdzone na stronie Samsunga):
PS50C430,
PS50C450,
PS50C550,
PS50C6500,
PS50C7000,
Udało mi się go kupić w Euro za 4199PLN,cena z niedzieli,od tego czasu zmieniało się jak w kalejdoskopie,w poniedziałek przed południem na 4299PLN,
pod wieczór brak promocji,czyli 5499PLN,poźniej wróciła promocja,ale na 4699PLN,więc może załapałem się na jakąś cenę testową,albo to była pomyłka,niemniej jednak tyle zapłaciłem ( w zasadzie wziąłem na raty 20 x 0%),TV jest już u mnie,więc ja się już o cenę nie martwię:)
Spytałem miłą Panią z obsługi sklepu internetowego skąd takie zamieszanie cenowe,ale Pani odpowiedziała,że nie ma pojęcia,bo nie zajmuje się promocjami,więc trudno przewidzieć co może być z ceną w najbliższej przyszłości.Podejrzewam,że ponieważ zbliża się mundial,to ceny TV mogą znowu "utracić" promocje,żeby wrócić do nich na mundial,ale to tylko taka luźna hipoteza:)

subiektywny opis zamieściłem w innym wątku:
[jaka-plazma-50-cali]

Co do powłoki antyodblaskowej,to choć nie świeci się jak psu...i ustawiony jest tak,że słońce ma za sobą,to jednak odbija,ale może to takie dzisiejsze poranne wrażenie:) po słabo przespanej nocy,w końcu trzeba się było pobawić zabawką:p
 
Do góry