Samsung PS50c550

borocds

New member
Witam, jestem laikiem w tych tematach ale zastanawia mnie jedna rzecz. Telewizor ma niby 600hz, wyczytalem juz na forum ze to jest jedynie przy projekcjach ktore cos takiego wysyłaja do obrazu i ze ten tv moze to przetworzyc ale nie daje mi spokoju to że np jak ogladam kanały w hd z n'ki to widac dosłownie klatkowanie obrazu. Nie jest bardzo zauważalne ale jest, brak płynności, w innym pokoju mam LCD Samsunga rowniez 40 cali z funkcja 100HZ Motion Plus i tam jak ustawie widać znaczną róznice. Czy idzie jakos w tym TV ustawić płynnośc wyswietlania obrazu tak jak w przypadku tego LCD ? W opcjach nic takiego nie znalazłem. Z góry dziekuje Wam za pomoc
 

kryss

New member
sie nie da.... motion juder canceler pojawia się dopiero w psXXc7000 czyli najwyższym modelu plazmy samsunga. niestety musisz zyc z tym klatkowaniem
 

Almix

New member
Mam ten sam tv z telewizja od vectry, wszystkie kanaly hd dzilaja mi bardzo plynnie, zadnego klatkowania nie zauwazylem, tv polaczony z dekoderem przewodem Techlink 690202 HDMI
 

kryss

New member
przywykłeś do tego i dlatego nie widzisz ale jak już będziesz wiedział na co patrzeć będziesz już widział tylko klatkowanie :) włącz jakiś film w 24p :)
 
Do góry