Samsung PS50C430 va LG 50PJ550

laziale87

New member
Witam! Muszę wybrać między tymi dwoma telewizorami. Wybrałem HD Ready, bo i tak odległość od telewizora będzie wynosiła ~3m, a główne przeznaczenie to konsola Xbox 360 i filmy z USB. Samsung ma 2 HDMI, LG 4 HDMI. Pierwszy jest jednak lżejszy o 30%. To nie są jednak najistotniejsze sprawy.

Proszę o pomoc Was, bo się lepiej znacie. Który ma zastosowane lepsze technologie i który lepiej czyta filmy z USB z napisami polskimi (.mkv włącznie). Dzięki!
 

kowal_and

New member
Po pierwsze LG 50PJ550 ma 2 HDMI, a nie 4 jak napisałeś.
Moim zdaniem LG, chyba, że lubisz bzyczenie lub piszczenie TV, a przy wiele egzemplarzy Samsunga dotyczy ten problem. Chyba, że masz możliwość zwrotu tudzież przetestowania u siebie w domu tego konkretnego egzemplarza Samsunga.
Ja bym bral LG.
 

laziale87

New member
Full HD? Nawet jeśli będę siedział zazwyczaj 3m od ekranu? Akurat taką mam odległość od ściany do ściany, a nie za bardzo jest jak w inny sposób TV ustawić.
 

TheArt

New member
FullHD nie będzie ci potrzebne, już było o tym mowa i każdy kto jest maniakiem RTV powie Ci że FullHD to slot marketingowy dla tłumu. Podziel się wrażeniami gdyż przymierzam się do plazmy pięćdziesiątki, a miałem dotychczas czterdziestkedwojke i moja mi marudzi że będzie za duży.
 
Do góry