Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

pajper

New member
mam aktualne oprogramowanie wgrane i reset zrobiony.

Po wciśnięciu przycisku Internet wyskakuje komunikat funkcja nieobsługiwana

U mnie po takim zabiegu wszystko ruszyło. Moim zdaniem pozostaje ci jeszcze sprawdzenie kabla na wejściu do TV czy dochodzi sygnał. Przekręć jeszcze na infolinię do Samsunga może tam ci pomogą.
 

BelYaal

New member
A ja sie zastanawiam, jakie to jest to bzyczenie u osob mowiacych, ze bzyczy.
Mam ten telewizor i aby wlasciwie uslyszec to musialem:
- zamknac okno
- wieczor
- sciszyc wszystko
i wtedy faktycznie slychac z 1-1,5 metra bzykanie i u mnie niesie ono z panelu raczej
Poglosnienie do poziomu glosnosci 5 wlasciwie mi skutecznie tlumi ten dzwiek.
Wczesniej mialem LCD i ten byl niby bezglosny, ale czy mi teraz to przeszkadza... nie, gdyby nie forum wlasciwie to moze bym i nawet nie zauwazyl tego.
I teraz pytanie, u Was to jakos glosniej jest i ja mam normalny egzemplarz, czy zwyczajnie gluchota u mnie postepuje, a i zakres tolerancji mam wiekszy?
 
Ostatnia edycja:

wofel

New member
A ja sie zastanawiam, jakie to jest to bzyczenie u osob mowiacych, ze bzyczy.
Mam ten telewizor i aby wlasciwie uslyszec to musialem:
- zamknac okno
- wieczor
- sciszyc wszystko
i wtedy faktycznie slychac z 1-1,5 metra bzykanie i u mnie niesie ono z panelu raczej
Poglosnienie do poziomu glosnosci 5 wlasciwie mi skutecznie tlumi ten dzwiek.
Wczesniej mialem LCD i ten byl niby bezglosny, ale czy mi teraz to przeszkadza... nie, gdyby nie forum wlasciwie to moze bym i nawet nie zauwazyl tego.
I teraz pytanie, u Was to jakos glosniej jest i ja mam normalny egzemplarz, czy zwyczajnie gluchota u mnie postepuje, a i zakres tolerancji mam wiekszy?

U mnie bzyczenia nie słychać dopiero po tym jak głośność mam na 20
a tak na 12 czyli przy normalnym moim oglądaniu z 4 metrów to tak słychać jakby bączek latał koło ucha
 

jgx

New member
Bez reklam
A ja sie zastanawiam, jakie to jest to bzyczenie u osob mowiacych, ze bzyczy.
Mam ten telewizor i aby wlasciwie uslyszec to musialem:
- zamknac okno
- wieczor
- sciszyc wszystko
i wtedy faktycznie slychac z 1-1,5 metra bzykanie i u mnie niesie ono z panelu raczej
Poglosnienie do poziomu glosnosci 5 wlasciwie mi skutecznie tlumi ten dzwiek.
Wczesniej mialem LCD i ten byl niby bezglosny, ale czy mi teraz to przeszkadza... nie, gdyby nie forum wlasciwie to moze bym i nawet nie zauwazyl tego.
I teraz pytanie, u Was to jakos glosniej jest i ja mam normalny egzemplarz, czy zwyczajnie gluchota u mnie postepuje, a i zakres tolerancji mam wiekszy?

chyba to pierwsze :grin:
 

kaukaz

New member
Bez reklam
U mnie bzyczenia nie słychać dopiero po tym jak głośność mam na 20
a tak na 12 czyli przy normalnym moim oglądaniu z 4 metrów to tak słychać jakby bączek latał koło ucha
jak sie nie potrafi wstrzymac to tak juz jest:-D polecam czarna czekolade przeciw zaparcią:eek:k:po takiej diecie bedzie mniej bączków
 

Delta

New member
Eee tam weźcie sobie jeszcze pod uwagę co jest faktycznym źródłem dźwięku i na jakim poziomie dekoder/kablówka itp. Ja też jestem w stanie wysterować dekoder tak, żęby przy poziomie 12 mieć to co mam teraz przy 3
 

sztefan2

New member
jest 850. bzyczec - coz - bzyczy. nie wiem czy mocno czy nie bo nigdy nie slyszalem innego :/ jak podejde na 1m to slychac dosc mocno z 2,5m juz nie przeszkadza.
nie moge odpalic menu serwisowego sekwencja: mute->1->8->2->power on
po 1 pstryka jakby sie wlaczal (ale nie wlacza) i po 8,2,power - po prostu zalacza sie TV.
czy ktos ma jakas rade ? model jest ze stycznia 2010 - moze zmienili sekwencje do uruchomienia albo zablokowali ?
 

sztefan2

New member
zaczynam slyszec bzzzyczek :( i zalowac ze jednak nie wzialem 650-tki.
a wlasciwie to czy jest pewnosc ze 650-tka nie ma tego problemu ?
 

sztefan2

New member
No i stalo sie - nie wytrzymalem bzyczenia (wiercilo mi mozg strasznie) ! :(
850-tka oddana do Electroworld i bede szukal dalej. Generalnie sprzet jest super i zwlaszcza multimedia z USB i dalej go chce (byle nie bzyczal) lub 650 (jesli nie ma tego problemu) -> niech ktos potwierdzi, prosze.
Dobra rada - nie liczylbym ze w sklepie (nawet cichym) bedziemy w stanie stwierdzic jak bzyczenie bedzie sie roznosilo w pokoju domowym. Ja sie juz przekonalem ze to nie to samo.
Teraz szukam mozliwosci nabycia modelu cichego (bardzo cichego:) - wszelkie rady mile widziane.
 

sztefan2

New member
650 tez bzyczy miałem w tym tygodniu 2 dni i oddałem!!!!

:( nie mow ! to jestem w kropce. w takim razie musze szukac jakiegos sklepu gdzie robia prezentacje w domu klienta.
btw. @Kiki: chyba w innym temacie czytalem jakis czas temu ze robicie takie wycieczki ? napisalem na priva.

sztefan
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
odpowiedź dostaniesz , ale 650 też słychać pracę . Na ile Tobie to przeszkadza - najlepiej jak sprawdzisz u siebie.
 

neon1979

New member
No i stalo sie - nie wytrzymalem bzyczenia (wiercilo mi mozg strasznie) ! :(
850-tka oddana do Electroworld i bede szukal dalej. Generalnie sprzet jest super i zwlaszcza multimedia z USB i dalej go chce (byle nie bzyczal) lub 650 (jesli nie ma tego problemu) -> niech ktos potwierdzi, prosze.
Dobra rada - nie liczylbym ze w sklepie (nawet cichym) bedziemy w stanie stwierdzic jak bzyczenie bedzie sie roznosilo w pokoju domowym. Ja sie juz przekonalem ze to nie to samo.
Teraz szukam mozliwosci nabycia modelu cichego (bardzo cichego:) - wszelkie rady mile widziane.
Mój model wydaje się być cichy ale to moje subiektywne zdanie. Bzyczenie słychać przy wyciszonej fonii na poziomie około 3-4 normalnie słucham przy 10 a siedzę od telewizora około 4,5 metra. Sam bzyk wydobywa się jakby z matrycy (górna lewa strona) jest wmiarę jednostajny, zanika pod pewnym kątem i co dziwne na niektórych kanałach wydaje się być słabszy. Byzczenie ukierunkowane jest przynajmniej u mnie do przodu.Pewnie byłby z nim mniejszy problem gdyby głośniki zamiast kierować dzwięk w podłogę usytuowane były normalnie.
 

sztefan2

New member
Bzyczenie słychać przy wyciszonej fonii na poziomie około 3-4 normalnie słucham przy 10 a siedzę od telewizora około 4,5 metra. Sam bzyk wydobywa się jakby z matrycy (górna lewa strona) jest wmiarę jednostajny, zanika pod pewnym kątem i co dziwne na niektórych kanałach wydaje się być słabszy. Byzczenie ukierunkowane jest przynajmniej u mnie do przodu.Pewnie byłby z nim mniejszy problem gdyby głośniki zamiast kierować dzwięk w podłogę usytuowane były normalnie.

Byc moze sa modele bzyczace glosniej i ciszej. U mnie z 3m bylo cos strasznego (ciagle slyszalem ten bzyk w tle). Dochodzi dokladnie z matrycy ale prawie ze srodka (troche prawa-gora) i skierowany centralnie na wprost - czyli tam gdzie zazwyczaj ogladajacy siedzi ! :( jak patrzysz/sluchasz z kata juz tego nie slychac. Nie chodzi o kanaly ale raczej co jest wyswietlane - wedlug mnie przy duzej ilosci czerni jest najgorzej ! Glosniki nie maja tu chyba nic do rzeczy poniewaz na mute nic sie nie zmienia - to bzyczy jakas elektronika (pewnie sterowanie matrycy).

sztefan
 

GRajza

New member
Ja swojego po 80 godzinach pracy, mogę opisać tak samo.
Najbardziej bzyczy na filmie z czarnymi pasami, a na TV7 jakoś mało.

Na początku tak nie bzyczał, tak mi się wydaje.
Inne jakie sprawdzałem bzyczały od samego początku.

Mam wrażenie, że one wszystkie takie już są. Tylko jednemu to przeszkadza, a innemu nie.
Ja słyszę, potrafię o tym zapomnieć, ale słyszę i wtedy krew mnie zalewa. Żona potrafi to olać i nie zwracać uwagi. Dziecko też.
 

sztefan2

New member
Żona potrafi to olać i nie zwracać uwagi. Dziecko też.
wyrozumiala zona :) moja powiedziala po 1 godzinie ze nie bedzie go wlaczac w ogole jak ma tak caly czas bzykac ... co utwierdzilo mnie w przekonaniu ze musze go oddac (a strasznie mi sie podobal i moze nawet bylbym w stanie jakos zniesc to bzyczenie). ale ona przelacza czare goryczy :)
 

GRajza

New member
u mnie odwrotnie :D
gdybym mógł, to każdy bym odwoził w ciągu 10 dni :D

za te pieniądze obraz super!
wygląd TV super!
ceną mnie przekonuje, że nie będzie aż tak szkoda zmienić kiedyś wcześniej niż normalnie ;)
nie ma za bardzo dla niego alternatywy...
 

Tivi

New member
Ps50b850

Wiem że było ale coś mi szukajka nie bardzo działa.
A na ponowne przeczytanie 100 stron nie bardzo mam już czas.
Zostałem dzisiaj zaskoczony info ze sklepu internetowego że mój PS50B850 czeka do odbioru.

Mam dwa szybkie pytania:
1. Jakie są zewnętrzne wymiary kartonu?
2. Co mam kolejno wciskać na pilocie aby sprawdzić czy TV był włączany i ewentualnie ile już świecił ?

Będę wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź.
Tivi
 
Do góry