Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

Tara

New member
Oto jaką odpowiedz dostałem od Samsung Polska jeśli chodzi o dostępność 50B850 na rynku:
"W imieniu firmy Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. serdecznie
dziękujemy za kontakt. W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy
poinformować:
Wymieniony przez Pana model telewizora jest dostępny na rynku polskim
,nie został wycofany,powinien być dostępny u dystrybutorów hurtowych.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania."

Przypomina mi to czasy PRL i kolejki po Rubina. Sam szukam tego modelu i w wirtualnych sklepach jest on tylko wirtualnie. Jasne, że można go kupić w Saturnie tylko za ponad 7000zł !!! Napisałem do sprzedawcy z Allegro dlaczego tak drogo. Dostałem odpowiedz, że ten model to rarytas prawie nie dostępny i stąd takie ceny ( przypominam przed Nowym Rokiem ten model kosztował 4500zł).
Szkoda mojego czasu by w obecnych czasach czekać na telewizor dlatego skłaniam się do kupna innego modelu. Czy różnica w obrazie miedzy 850 i 650 jest aż tak powalająca na korzyść 850? Przeczytałem obydwa watki i opinie są skranie różne.
 

sielus

New member
No jasne, że rarytas, jak sklepy nie chcą go sprowadzać, bo im klienci robią zwroty.. Ogólnie nie ma się czym martwić, już samsunga głowa w tym abyśmy jednak jakoś wydali nasze pieniążki na ten TV :cool:.
 

pajper

New member
Super,ze maja, ale nie super, ze maja takie kosmiczne ceny...6499 to prawie 2000zl drozej niz w najtanszych sklepach :/

tak , ale w tym poscie pisząc o cenie 6499 dodałeś link do aukcji allegro samsunga 58 calowego, stąd to małe zamieszanie. Od dzisiaj "czyszczą" magazyny w MM - może tam warto uderzyć ...
 

karolbe

Member
tak , ale w tym poscie pisząc o cenie 6499 dodałeś link do aukcji allegro samsunga 58 calowego, stąd to małe zamieszanie. Od dzisiaj "czyszczą" magazyny w MM - może tam warto uderzyć ...

Gwoli scislosci, link byl w czesci cytowanej. A, ze temat sie odnosi wersji 50 calowej to niejako automatycznie to mialem na mysli...

Pytalem dzisiaj w EuroRTV AGD i sie dowiedzialem, ze maja 4 nowe sztuki w magazynie centralnym w Wawie. Jakby ktos chcial kupic to sie spieszcie :)
 

kapsell

New member
Bez reklam
stop bzzzzz !!!

Nic nie zmienili na rok 2010 i pewnie nie zmienia w tym modelu. Jak znam zycie to wypuszcza model za klika miesiecy np B950 i bedzie ok, tylko cena x 2.

Nie kupujcie w ciemno przez internet!!!
Sa sklepy ktore proponuja sprawdzenie albo prezentacje w domu - to jedyne wyjscie.
A jak masz leb na karku to zaplacisz cene z tych nizszych wyszukiwarkowych :D
 

sielus

New member
Gwoli scislosci, link byl w czesci cytowanej. A, ze temat sie odnosi wersji 50 calowej to niejako automatycznie to mialem na mysli...

Pytalem dzisiaj w EuroRTV AGD i sie dowiedzialem, ze maja 4 nowe sztuki w magazynie centralnym w Wawie. Jakby ktos chcial kupic to sie spieszcie :)


W tych 4 sztukach zapewne jedna, która wyjechała ode mnie 2 dni temu :rolleyes:
 

Tara

New member
Byłem wczoraj w Euro i sprzedawca poinformował mnie, że ludzie są już na tyle zdesperowani, że kupują tv z wystawy za cenę coś ponad 5300zł. Plazma, która chodzi codziennie po 10 h na wystawie od kilku miesięcy na fuul kontraście...
Nie dajmy się zwariować...
 

sielus

New member
Trzeba podejść do tematu na spokojnie, ja już raz gorączkowo się rzuciłem i miałem bzykacza za 5,5k :), na szczęście udało mi się go zwrócić bez żadnych problemów... Teraz wolę na spokojnie zaczekać. Mam nadzieję że te sztuki to już produkcja styczniowa i niebawem ktoś opisze wrażenia.
 
Ostatnia edycja:

fotokrak

New member
No dobra moja Pani przetrawiła zakup :)
i zainteresował ją YouTube plugin, ale kurcze manewrowanie po nim to masakra, poza tym ona ma Konto na YT i czy jest możliwość zalogowania się na swoje konto by puszczać swoja play listę, czy to się da?:rolleyes:
 

fotokrak

New member
tak samsunga, chodzi mi o ten plugin, aplet jawy z Yahoo, zawiera miedzy innymi przeglądarkę YT, pogode, poczte i kilka inny głupotek.
Ale dla gospodyni najważniejszy z tego jest YT :cool:
chodzić nawet to nieźle chodzi, choć trochę wolno, znaczy od kliknięcia uruchom do wygenerowania i odpalenia mija znacznie więcej czasu niż na kompie i nie jest to wina łącza bo mam światłowodowy dostęp 50Mb/s
a TV podpięty jest kablem do rutera.
Oczywiście nie dyskwalifikuje z użycia ...
Ale fajnie by było gdyby dało się właśnie logować i korzystać z własnych playlist
 
Do góry