Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

eclipse

New member
Hmm A nie ma jakiś problemów z synchronizacją???? Zresztą co ja mówie. Ja chcę podłączyć te głośniki bezpośrednio i raczej telewizor potrakować jak wzmaczniacz podłaczając do niego wszystko inne co sie da........

Ani ja ani nikt inny z oglądających nie zauważył żadnych przesunięć audio w stosunku do video.

Nie podlączysz głośników do TV w żaden normalny sposób. Owszem możesz podlączyć do TV wszelakie urządzenia i poźniej z TV wyprowadzić sygnał audio, ale po co takie komplikacje ? Po pierwsze i tak będziesz musiał skorzystac z zewnętrzej końcówki mocy dla audio ( ampli lub wzmacniacz) i do niej podpięte kolumny. Jeśli nie masz w wzmacniaczu optycznego wejścia musisz skorzystać z DAC-a.
Po drugie chcąc posłuchać np muzy z CD lub DVD musisz uruchamiać TV - strata energi bez wizji.
Po Trzecie i najważniejsze - muza np z CD zamiast przesłania dobrym kablem bezpośrednio do wzmacniacza będzie przechodzić przez TV a więc po drodze będzie kowersja na cyfrową postać , przejście przez TV i kolejna konwersja na analog i wzmacniacz, co jednym słowem napewno nie poprawi jakości sygnału a tylko go pogorszy
 

sielus

New member
Witam wszystkich na forum
Właśnie zamówiłem ten telewizorek w Euro, niestety dotrze do mnie dopiero na sobotę :( , więc przede mną kilka dni stresu, że dostanę bzykacza :(:(
 

Prof1906

New member
nie stresuj się

sielus nie stresuj się ;];] ja miałem tak samo zamówiłem i cały czas tylko myślałem o tym bzyczeniu i co?? !!! i nic ;];] tak że życzę Ci tego samego mój TV mam już prawie 3 miesiące i powiem że coraz bardziej mi się podoba po prostu rewelka :D
 

sielus

New member
Dzięki za słowa otuchy :) , jednak z tym bzyczeniem jest coś na rzeczy, w salonie, przy mnie odpakowali jeden egzemplarz, z grudnia 2009 i muszę powiedzieć, że bzyczał jak cholera, usatawlili go w takim pokoiku dla kin domowych - stał tam jako jedyny TV i już w wejściu było słychać, może nie bzyczenie ale taki jazgot elektroniki jakby z linii wysokiego napięcia :rolleyes: , koniec końców kobitka zaczęła szukać po stanach magazynowych i z tego co ustaliłem dostanie mi się egzemplarz z października ... ahh ta adrenalina przy wydawaniu cięzko zarobionych pięniążków ;)
 

crex

Klub HDTV.com.pl
vip
Dziś dostałem TV z wymiany (poprzedni padł w Sylwestra, po 6 godzinach pracy). Ten który dziś przyszedł, to model z października 2009, nie bzyczy, za to żeby było śmiesznie, to prawy głośnik szumi jak diabli :cool:
Szykuje się chyba kolejna wymiana...
 

Tivi

New member
Panie i Panowie
Jestem zainteresowany zakupem takiej Plazmy
Wiecie może o jakiejś nadchodzącej akcji promocyjnej czy rabatach na te telewizorki :eek:k:
Interesuje mnie obszar Warszawy i okolic.
 

sielus

New member
Przy tym modelu nie liczyłbym na jakieś spektakularne obniżki, raczej spadną niższe serie. Z takich "namacalnych" sklepów to zadziwiająco niską cenę ma Euro.
 

sielus

New member
Mnie się wydawało, że właśnie z okazji świąt cena spadła do 5699 i tak już została. Chociaż kto wie. Mnie się udało ugrać kilka gadzetów jak kabelek hdmi i pożądna listwa łącznie za 300zł, tak że nie czuję się jakoś pokrzywdzony :D. Tylko trzeba trafić na dobry dzień kierownika :D


Poprawka, cena w Euro wynosi 5490
 
Ostatnia edycja:

ryki67

New member
Witam
Panowie czy może ktoś potwierdzić wymiary kartonu, chodzi mi żeby wziąć metrówkę i zmierzyć,
bo z tym co piszą w internecie nieraz napotkałem na niezgodności.
w Sieci jest napisane
karton: wysokość - 1545mm; szerokość - 868 mm; głębokość/grubość:260mm

I nastepna sprawa czy ktoś z Panów mógłby zgrać to bzyczenie z TV np. nawet tel. komórkowym i umieścić w sieci?
Jak by ktoś z z Okolic Wa-wy był tak uprzejmy to mógłbym podjechać i zobaczyć w realu, ewentualnie wymienić się spostrzeżeniami - to wtedy proszę o kontakt;)
pozdrawiam
 

sielus

New member
Udało się odzyskać moje 209 złociszy :D , grzecznie zapytałem P. Kierownika czy mam odstępować od umowy kupna i ponownie go kupić, czy jakoś mi to zwróci, po chwili konsternacji zapytał czy przelew na poczet spłaty rat może być :D
 

wofel

New member
Dziś u mnie był serwisant, stwierdził, że rzeczywiście bzyczy ale to na pewno jest poniżej 30 dbi i nie wie co z tym dalej zrobić, to ja mu pokazuje rozwiązanie z niemieckiego samsunga to do którego tu był link popatrzył spisał adres strony i sobie poszedł, ma się kontaktować z kimś tam i mają do mnie oddzwonić co dalej. Nie mają ponoć żadnych informacji aby to była usterka produkcyjna, a tej cewki w serwisie nie mogą wylutować bo nie są do tego uprawnieni, serwis może tylko wymienić całe podzespoły. Jak już będę wiedział coś więcej to napisze na forum.
 

zazupol47

New member
witam

przymierzam sie do zakupu b850 ale mam pyt tego typu czy to prawda że modele od listopada w zwyż mają już poprawioną tą elektronikęczy dalej buczą? mam mozliwość zakupu modelu grudniowego
 

crex

Klub HDTV.com.pl
vip
Miałem już w domu 2 modele - jeden z listopada - nie buczał, ale dość szybko padł, a drugi z października - słyszałem lekkie buczenie tylko przy prawie kompletnej ciszy i uzależnione od wyświetlanego obrazu (przy bardzo ciemnym ekranie nieco głośniejsze, przy normalnych scenach jak. np. mecz siatkówki prawie niesłyszalne). Czekam teraz na trzecią sztukę z wymiany i też się zastanawiam, czy w końcu trafię na bzykacza (sic!) :cool:
 
Do góry