Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

saxon_gd

New member
No to kości zostały rzucone.
Zapłaciłem i dziś lub jutro będę miał go w domu.
Wynegocjowałem w EURO, że jeżeli będzie buczał to mogę go oddać w ciągu 2 dni.
Mam nadzieję, ze to będzie jednak ten cichy egzemplarz :)
 

depesz

Member
Ja dziś jadę po swój - odbieram jeśli uda mi się wynegocjować podobną obietnicę, jeśli nie - rezygnuję i zamawiam przez Internet (też w Euro) - wówczas mam 10 dni na zwrot.
 

crocom

New member
Kasper_B napisał:
witam
co do wieszaka do tego tv to polecam cos na wzor takiego:

allegro: aukcja nr 832821075

ten co prawda byl zrobiony do sony 40ex1, tv wygladal jak przyklejony do sciany ale do samsunga niestety nie bedzie pasował!

zalezy mi na bardzo cienkim tv i bardzo powaznie zastanawiam sie nad ps50b850.
po przezyciach z sony mam juz chyba dosc tej firmy i lcd
troszke przeraza mnie ten bzyk o ktrym tu sie rozpisujecie ale wczoraj ogladalem ten tv life i jakis szum wydobywal sie z tego tv ale zeby bylo go slychac z ok 1m to nie powiem.
pozdrawiam
Nie wiem dlaczego tak kombinujecie skoro do tego telewizora jest specjalny wieszak.
Było to już poruszane:
www hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=427985#post427985
^ usuńcie spacje w linku

U mnie tv wisi na tym wieszaku i wygląda jak by był przyklejony do ściany.

saxon_gd napisał:
Czy ktoś próbował już podłączać wifi to niego? mam w domu ruter bezprzewodowy i tak sobie myślę, że byłoby fajnie móc korzystać z sieci bez kabla również w tv.

Pozdro

Tak, kupiłem do tego tv kartę wifi samsunga i działa bardzo dobrze, są tylko 2 problemy. Po pierwsze żeby oglądać filmy hd po wifi router musi być w standardzie N, po drugie (przynajmniej do tej pory) filmów oglądanych po wifi nie da sie przewijać.

Pozdrawiam
crocom
 

roj74

New member
Witam! No niestety kupiłem go w Euro i bzyczy. Jest z octombera z Węgier. Nie zamierzam go oddawać bo o buczeniu wiedziałem. Wolę podjąć walkę z serwisem. No ale mam inne problemy, albo coś źle ustawiam albo mam jakieś nie aktywne opcje. Mam ustawione tryb film i nie mam w opcji obrazu możliwości zastosowania Auto Szeroko (jest nie podświetlone). Chciałem też do meczów użyć opcji przyśpieszenie nie pamiętam jak się nazywa i nie mogą teraz jej znaleźć. Zrobię to później bo muszę chwilowo przerwać.
 

daruddg

New member
cezy napisał:
Jak taka bieda u nas w Polsce to było zostać i wyciągać kraj z biedy w którym się nauczyłeś czytać i pisać a nie dorabiać Niemców czy Angoli Telewizorek jest super nie bzyczy(jedynie jak się przyłoży ucho) brat ma Panasonica TX-P50V10 bzyczy tak samo.


Powiem tak CEZY, miełem nie wdawać się w dyskusje bo pewnie masz 15 lat, bajke o wyciąganiu kraju z biedy zachowaj dla swoich dzieci i niech biedują całe życie, moje dziecko nie będzie!!!
Nie pracuje ani w Niemczech, ani w Angli, tylko w Holandii, za przyzwoite pieniądze, i w kraju gdzie jesteś szanowany za swoją prace!!!(nie wszędzie, ale w pracy gdzie mnie nie szanują jestem dwa dni "pierwszy i ostatni").
Masz racje nauczylem sie w Polsce pisać i czytać i dzięki temu wracam co 1-2m-ce do kraju i wydaje w dwa dni tyle pieniędzy co przeciętny Kowalski zarabia w dwa miesiące, nie chwale się tym, ale zrozum jedno, że to dzięki takim ludziom co wyjeżdzają za granice, zarabiają peniądze i wydają je w kraju, a jest ich około 2 miliony ten kraj jeszcze sie jakoś trzyma!!!.
Dzieki nam PKB kraju jest na minimalnym + a nie - 10%.Dzieki naszym wydanym pieniądzą wydawanym w skalepie, pani Kowalska ma wypłate( oczywiście nie tylko za nasze!!). Pomysl co by sie stalo w kraju jakby wrócilo 2 miliony Polaków z emigracji??, 2 mln bezrobotnych wiecej!!, brak dopływu gotówki z nikąd, tak bo kase jaką wydajemy w kraju, dla kraju jest z nikąd i jest jak błogosławieństwo!!.
Od wyciągania Kraju z biedy jest rząd który nic nie robi aby to zmienić, obecny jak i poprzednie, wierz mi pomagam wyciągnąć kraj z biedy o wiele bardziej niż bym był w tym kraju!!!, a głównie moje i 2 mln Polaków pieniądze!!!.
Prymityw z "Koziej Wulki" nigdy tego nie zrozumie. Przepraszam jeżeli kogoś obraziłem, ale denerwują mnie takie opinie o emigrantach zarobkowych. Wogóle temat rzeka, a to jest forum o Bzykaczu :).

Chciałbym zauważyć jedną rzecz, że tyle mówi sie o listopadowych wersjach TV, a w Polsce ich po prostu nie ma, wysprzedają wcześniejsze bzyczące wersje, dlatego pewnie tak tanio i wszystko leci do krajów takich jak Polska. Nikt jeszcze na forum nie pochwalil sie ze kupil z listopada.

Wracając do tematu jak telewizje sat wybrać, to na dzień dzisiejszy przy rewelacyjnej ofercie N, za 68 zeta chyba najllepsza z 3 proponowanych, nie ma sie co zastanawiać, brać N!!!!!!!!!!, chociazby dla tych 13 darmowych kanałów HD.
Do bzyczenia już sie przyzwyczilem, ale wezwe serwis po nowym roku, beda bardziej chetni do pracy niz w okresie przed i świątecznym, moze pojawia sie juz modele z listopada i uda sie wynegocjowac wymiane :), pozyjemy zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:

jerome

New member
> Chciałbym zauważyć jedną rzecz, że tyle mówi sie o listopadowych
> wersjach TV, a w Polsce ich po prostu nie

Niby troche nie w temacie (bo mam 650 a nie 850), ale moja PS50B650 jest wyprodukowana: November 2009 in Hungary (tak przynajmniej glosi nadruk z tylu).

Niestety bzzzzzyczy. Nie wiem czy tak glosno jak 850 (nie mam porownania), ale np. ja slysze to przez caly czas z odleglosci ok. 2,5m, przy dzwieku ustawionym na poziom cicho-sredni. Wkurzajace. Leci na serwis.

Po testowym przykryciu kocem otworow wentylacyjnych na pare sekund bzyczenie zostalo stlumione do poziomu akceptowalnego (tzn. nadal jestem w stanie je uslyszec, ale da sie spoko z tym zyc). Niestety oczywiscie tak nie moze zostac.

Tak czy inaczej w moim przypadku jest to na 99% elektronika - na zagr. forach znalazlem domowe patenty !NIE TESTOWALEM! grozi utrata gwarancji:
- gruba warstwa lakier do paznokci, ew. do wlosow na kondensatory
- obrocic TV o 20st i sprawdzic czy natezenie dzwieku sie zmienia, byc moze dzwiek odbija sie od sciany za TV, sprobowac wygluszyc czyms miekkim

Wbrew temu co twierdzi serwis w PL, na forach nie znalazlem przypadku, ze ktos slyszal bzyczenie i po wizycie serwisu przestalo. Zdecydowana wiekszosc pisze, ze cos tam wymieniaja, wkladaja gabki, ale jest tak samo jak bylo.


> Nikt jeszcze na forum nie pochwalil sie ze kupil z listopada.

No wlasnie chcialbym sie pochwalic, ale nie ma za bardzo czym..

pozdr. Rodaka
(ludzie please wspierajcie sie, nie walczcie)
 

zinger

New member
daruddg

daruddg: zgadzam się z Tobą.
Państwo może nie ma w dupie obywateli, ale do końca też tak się nie obchodzi z nami dobrze.
Trzeba wszystko zrobić aby dzieci nasze były najedzone i miały jak najlepszy start.
WSZYSTKO.
Nie którzy tego nie rozumieją. Lepiej po prostu pójść na piwko i laska. Jakoś to życie zleci !
 

kravietz007

New member
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie pewien duzy sklep internetowy, w którym dokonałem zakupu 850-tki.
Dostałem właśnie odpowiedź na e-mail, który wysłałem w związku z nie dajaca mi spokoju wadą(bzzz). Zostałem poinformowany, że do końca tygodnia przyjedzie do mnie inny egzemplarz na wymiane.. Mało tego, jeśli w kolejny również będzie wadliwy, to zostanie wysłany następny.:eek:
Godna podziwu dbałość o klienta, czyż nie?
Pozostaje mi teraz tylko mieć nadzieje, że dobrze wylosuję..;)
 

motobartcompany

New member
Generalnie wszystkie plazmy wydają podobny bzyczący dźwięk. Niektóre LCD też. Kiedyś miałem przez kilka dni sharpa RD2 i ten buczał.

Jednak ten nie pożądany dźwięk nie może przeszkadzać w codziennym użytkowaniu TV.

Mój roczny pionek 5080XD też bzyka, ale tylko na drive mode1 i jasnych scenach. Z tym, że bzyczenie jest słyszalne z bardzo bliskiej odległości i to na ściszonym TV.

Dla mnie jest to nie pojęte jak można produkować tak nie dopracowany bubel...
 

andrzej ch63

New member
od godzinki w domu ,co do bzyczenia to ja nic nie słyszę ,przy automatycznym wyszukiwaniu programów w domu była zupełna cisza i tylko jak ucho przystawiłem do ekranu to było coś tam słychać,jedynie co słyszałem to włączony komputer w innym pokoju.
 

nbaraka

New member
daruddg napisał:
bzyczy mu jak diabli z głośników:),proponuje kazdemu nie czytac tego forum bo zrobi sie przewrażliwiony na bzyczenie i bedzie słyszał bzyczenie wszędzie!!!.
Czy ktokolwiek pisał na tym forum o bzyczeniu z głośników??? Czy słyszałeś dźwięk wydawany z tego telewizora?
 

mergerita

New member
Witam wszystkich "napalonych" na ten tele. Jest to mój pierszy post, od czasu rejestracji. Sama zastanawiam się nad zakupem 50" plazmy. Obserwuję ten wątek od początku, traktując go trochę kabaretowo. Kibicuję wszystkim z problemem bzyczenia (może w końcu zniknie, albo serwis naprawi) to zdecyduję się na zakup tego modelu (rozważam także serię V10 Panasa). Wyszukując w necie problemów z bzyczeniem plazm, znalazłam na Wikipedii taki oto wpis odnośnie wad: "na większych wysokościach, zazwyczaj powyżej 1800 metrów n.p.m. wyświetlacze plazmowe wydają z siebie wyraźne brzęczenie". Nie wiem czy to jest to, ale może niektórym bzyczy, bo zawysoko mieszkają:lol:
 

Kasper_B

New member
witam
wlasnie wlaczylem ps50b850, obraz: konfiguracja z flatpanel masakra ( czarne jest w koncu czarne; biel biała) :)
co do bzyczenia delikatnie szumi w lewym gornym rogu, przy poziomie 4 praktycznie nic nie slychac. stwierdzam ze sony 32w4000 jest troszeczke cichszy
pozdrawiam
 

jawrob

New member
Hmm dzis tez mialem okazje posluchac BZZZZZ w 850..zareklamowalem i czekam na wymiane jutro ale zastanawiam sie czy jesli bym nie wiedzial z tego forum ze ten TV wydaje taki dzwiek pewnie bym myslal ze ten typ tak ma ..slychac przy ekranie na srodku najbardziej i z tylu z prawej strony u gory..Teraz jest pytanie czy w ogole istnieja modele ktore "chodza" cicho?Zona przed tym jak jej powiedzialem jaki to dzwiek nic nie slyszala...
Forum nastraja hehe:) do wyciagania wszelkiego dziwnego z tego TV.
Byc moze to dobrze...
 

andrzej ch63

New member
kupiłem w RTV Euro AGD 5190 173 zł rata ,october 2009, hungary, bez naklejek.
Co do odbioru to rewelacja mimo że mam kablówkę ,od piątku będzie cyfrówka z hd,konfiguracja z kompem rewelacja ,divx ,mkv, z napisami bez żadnych problemów na razie mam połączenie na kablu internetowym, do tej pory do odtwarzania divx uzywałem kissa ,moim zdaniem b800 radzi sobie lepiej z divx niż kiss, na razie tyle testyję dalej
Jeszcze raz potwierdzam nie słyczać żadnego bzyczenia ,mam głos na 5 a słychać tylko zmywarkę i komputer w innym pokoju.
POZDROWIENIA
 

daruddg

New member
nbaraka napisał:
Czy ktokolwiek pisał na tym forum o bzyczeniu z głośników??? Czy słyszałeś dźwięk wydawany z tego telewizora?

Majster dzwiek z 850 słysze codziennie :), bo mam go w domu,a o bzyczeniu z głośników pisalem o innych TV w mojej rodzinie, u brata z philipsa 32 calowego, ale nie z LCD bo on ma jakis inny model cięzki jak diabli i wielki jak CTR, ale obraz inny niz w CTR. Poprostu pisalem ze bzyczeie otacza nas z kazdej strony i nie zwracamy na to uwagi, a czytajac to forum wyostrzamy zmysły i jestesmy przewrazliwieni, jak ja nie mysle o bzyczeniu tylko ogladam TV to nie slysze nawet tego bzyczenia, jak sie skupie na bzyczeniu to slysze i to nawet bardzo. Chodzi mi o to ze wiekszosc ludzi nie zwróci na to uagi, albo pomysli ze tak ma być w myśl przysłowia "mądry nie zauważy, a głupi pomysli ze tak ma być".
Ogólnie telewizor zajebisty, N wymiata z kanałami HD, MTV HD koncerty masakra(nie wszystkie) ale niektóre to bym oglądał miesiącami :). Polsat poszedł w niepamięć i leży odłączony, pójdzie do sypialni do starego poczciwego CTR-a :).

Przed wezwaniem serwisu zastosuje jeszcze myk z oklejeniem ściany jakąś gąbką bo napewno odbija mi dzwięk i potęguje go, jak juz pisalem wcześniej u mnie z panela wydobywa sie dzwiek slyszalny max na 1m, reszta idzie z tyłu więc może pomoże.
I nie proponuje zatykać wentylacji kocami itp. wynalazkami bo TV długo nie pochodzi, ale wtedy moze wymienią na nowy :).
 

kosztowiok

New member
daruddg napisał:
Wracając do tematu jak telewizje sat wybrać, to na dzień dzisiejszy przy rewelacyjnej ofercie N, za 68 zeta chyba najllepsza z 3 proponowanych, nie ma sie co zastanawiać, brać N!!!!!!!!!!, chociazby dla tych 13 darmowych kanałów HD.

Co z tego, że jest tyle kanałów jeśli nie ma na nich nic interesującego?
Nie wspomnę już o bitratach polskich HD. Niektóre niemieckie SD prezentują się lepiej.
Ja polecam Cyfrę. W tej chwili również ma kanały HD bezpłatne w ramach abonamentu który wychodzi około 30 złotych miesięcznie a można jeszcze wynegocjować Canal+. Oczywiście to jest oferta dla bardziej ambitnych. Zależy co komu odpowiada, ja mogę zapłacić 10x więcej za Planete SD niż Discovery HD. Ten pierwszy ma w ramówce prawdziwe dokumenty nie przerywane reklamami. O dokumentach w Canal+ HD nie wspominam z litości dla osób które chwalą sobie swoje platformy.
Inne zalety Cyfry+
- splitter rozdziela abonament na kilka tunerów w domu.
- karta nie jest sparowana z tunerem; można uzbroić się w porządny Dreambox HD, albo Azbox HD i być niezależnym.

Żeby nie było, że jestem sprzedawcą C+ jako wadę platformy mogę przedstawić właśnie dzierżawione odbiorniki, które w Nce są lepsze, chociaż tak jak wspomniałem wcześniej karta nie jest sparowana z odbionikiem, więc można zabrać ją na ogródki działkowe gdzie będzie czekał jakiś wysłużony Ferguson za 100 złotych i spokojnie możemy oglądać dalej ulubione kanały...

Pozdrawiam.
 
Do góry