Samsung PS50B550 po ekspozycji

wojtas3

New member
Witam,
Mój dylemat jest oto taki. Chcę kupić model samsunga plazmę jak w tytule. Jednak w chwili obecnej, w okolicy do 50-60km a mieszkam w Chrzanowie, zostały już same egzemplarze po po ekspozycji. Czy warto kupić taki egzemplarz z dodatkiem uchwytu na ścianę w cenie? Czy moje obawy są uzasadnione? Powiedzmy że taki telewizor był eksponowany 2 miesiące.
 

pionier123

Member
zależy jaki obraz był na nim wyświetlany
jakieś 2 lata temu mój znajomy kupił wystawowego LG na którym było wyświetlane w sklepie cały czas logo firmy SHARP przekonał się o tym dopiero w domu jak odpalił plazmę i oddał ją bo po 4 dniach,włączenie tv z ziarnistym bezobrazem przez te 4 dni nie zlikwidowało powidoku
Na to właśnie musisz zwrócić uwagę ewentualnie sprawdzić ilość przepracowanych godzin tv aby później nie żałować
 

morzin123

New member
Dokładnie tak jak napisał poprzednik. Ale mi sie też wydaje że:

1) cena takiego telewizora powinna byc nacznie niższa niż tylko ceną sklepową pomniejszoną o uchwyt na ścianę Powiedzmy tak ze 35% w dół.

2) jak napisał @pionier123 trzeba uważać na powidoki, bo plazmy maja takową bolączkę niestety(choć niby w tych nowszych modelach takowe nie występuje, ... ale)

3) 2 miesiące to nie jest wogóle tak mało, pomnóż 8 godzin przez 40 dni i wychodzi ładny przebieg. Na szczęście mozna w bardzo łatwy sposób sprawdzic ile godzin grał ten TV.


Nie łatwiej byłoby kupic poprostu nowy w sklepie internetowym? Lub gdzieś gdzie indziej? cena takiego tv pomniejszona (w stosunku do nowego) tylko o wartość uchwytu na ściane to troche za mało.
 

wojtas3

New member
A gdzie w opcjach mogę sprawdzić ilość przepracowanych godzin?


Dokładnie tak jak napisał poprzednik. Ale mi sie też wydaje że:

1) cena takiego telewizora powinna byc nacznie niższa niż tylko ceną sklepową pomniejszoną o uchwyt na ścianę Powiedzmy tak ze 35% w dół.

2) jak napisał @pionier123 trzeba uważać na powidoki, bo plazmy maja takową bolączkę niestety(choć niby w tych nowszych modelach takowe nie występuje, ... ale)

3) 2 miesiące to nie jest wogóle tak mało, pomnóż 8 godzin przez 40 dni i wychodzi ładny przebieg. Na szczęście mozna w bardzo łatwy sposób sprawdzic ile godzin grał ten TV.


Nie łatwiej byłoby kupic poprostu nowy w sklepie internetowym? Lub gdzieś gdzie indziej? cena takiego tv pomniejszona (w stosunku do nowego) tylko o wartość uchwytu na ściane to troche za mało.
 
Do góry