Samsung PS43D490 vs. Panasonic TX-P42S30

playman_89

New member
Witam,

Spędziłem już kilka dobrych godzin na przeszukiwaniu forum i zdecydowałem się na któryś z w/w modeli.
Telewizor będzie przede wszystkim używany do Cyfry +

Panasonic jest 300zł droższy i wg mnie trochę brzydszy od Samsunga.
Poza tym Samsung obsługuje 3D (chociaż to w sumie chyba zbędny gadżet).

Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi w wyborze :mrgreen:
 

don111

Banned
jeśli 42' to tak, no chyba że jeszcze dołożysz do G30 lub ST30, obydwa mają dobry filtr, różnica w oświetleniu będzie duża
 

Pfk

New member
Jak można rozpatrywać plazmę Samsunga vs Panasonic...damn:) Dla mnie wybór jest prosty, szajsunga Plasma Crystal super wypas bym nie wziął za pół ceny:) Panas S30 w zupełności Ci wystarczy:) Czerń która wypada blado na półce sklepowej przy świecących Ledach Samsunga bardzo dużo zyska, jak zobaczysz ten TV w mieszkaniu wieczorem:)
 

maxan

New member
Bez reklam
Jak można rozpatrywać plazmę Samsunga vs Panasonic...damn:) Dla mnie wybór jest prosty, szajsunga Plasma Crystal super wypas bym nie wziął za pół ceny:) Panas S30 w zupełności Ci wystarczy:) Czerń która wypada blado na półce sklepowej przy świecących Ledach Samsunga bardzo dużo zyska, jak zobaczysz ten TV w mieszkaniu wieczorem:)
Ja powiem tak do 42 cali nie bral bym żadnej z wymienionych plazm wziął bym lcd/led... oczywiście to moja subiektywna opinia. Plazmę kupiłem tylko i wyłącznie dlatego iż w 51 calach nie dostałbym lcd/led'a w podobnej cenie. Radziłbym przed zakupem zobaczyć wybrany tv w akcji.
Co do opinii wyżej widziałem serie S w akcji - dla mnie nic specjalnego!
 
Do góry