Samsung PS42C91H vs LG 42PC51 vs Panasonic TH42PV7

soberpl

New member
Witam,
od kilku dni czytam różne tematy na forum dotyczące telewizorów plazmowych. Przyznam szczerze, że czym więcej czytam tym mniej wiem, który telewizor jest lepszy. Jako, że nastał czas wyprzedaży telewizory te są w bardzo przystępnych cenach. Od lewej 3113,93 zł, 3288 zł. i 2999 zł. ale sam nie wiem, na który się zdecydować. Główne zastosowanie telewizja kablowa (jakiś dekoder; cyfrowa jakość) i sporadycznie filmy DVD/Divix. Odległość od tv to 2-2,5 metra. Byłbym wdzięczny za pomoc w wyborze.

Pozdrawiam.

SoberPL
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Trudno jednoznacznie ocenić. Każdy ma nieco inne preferencje i wybór nie jest łatwy. Żeby trochę Ci jeszcze utrudnić, proponuję dodać do tego zestawienia Philipsa 42PFP5332.

ArtS :)
 

lech64

New member
Polecam Samsunga PS42C91H. Kupilem go ponad pol roku temu i jestem bardzo zadowolony. Jest lepszy od tych modeli Panasonica i LG.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Moja wypowiedź miała za cel uświadomić Ci, że wyboru najlepiej dokonać samemu na podstawie wizualnej oceny. Dobre rady użytkowników są cenne, ale z reguły decyzja o zakupie jest wynikiem subiektywnej oceny. Wszystkie te telewizory prezentują zbliżony poziom. Dlatego sam musisz pochodzić po sklepach i ocenić.

ArtS :)
 

soberpl

New member
To nie jest tak, że sam nie wybrałem się na spacer po sklepach żeby porównać. Panasonic vs LG to zdecydowanie wygrana LG (stały obok siebie). Teraz problem z Samsungiem, bo pojawił się nagle, niespodziewanie :p A tego nie mam jak sprawdzić.
 

aron69

New member
Niezdecydowany

Witam wszystkich fanów TV.
To mój pierwszy wpis więc serdecznie pozdrawiam.
Nie bede zanudzał, ale mam ten sam problem co kolega- nie wiem co nabyć.
Napewno jestem zdecydowany na plazme -tylko jaką?
Sygnał który posiadam to C+(antena naziemna tez jest ,ale rzadko korzystam) oraz odtwarzacz DvD Onkyo SP303.
Odległość od tv ok. 3-3,5m. Pokój raczej mało nasłoneczniony.
Mam przymiarki do Panasa PV80. Czy to dobry wybór?
Pozdr.:)
 
Do góry