Samsung PS 50 C6500 - czy warto?

kopi

New member
Witam,

chcę kupić plazmę do oglądania filmów, telewizji itp., raczej nie będę grał. Zastanawiam się nad PS 50 C6500, jednak niektórzy twierdzą, że ma widoczny Judder. Może jednak inny model albo Panas? Chciałbym się zmieścić w max 5.000zł.

Proszę o rady.

Kopi
 

rcube

New member
Nie kupuj c6500 :sad: Wez c7000 lub g20. Ostatecznie s20.
Jestem bardzo nie zadowolony z c6500: judder plus smużenie zabija przyjemność oglądania.
 

kopi

New member
Nie kupuj c6500 :sad: Wez c7000 lub g20. Ostatecznie s20.
Jestem bardzo nie zadowolony z c6500: judder plus smużenie zabija przyjemność oglądania.


Salon ok. 28 m2, duże przeszklenia. Teraz mam 5-letnią plazmę Panasa 42 cale, podstawowa rozdzielczość - nawet nie jest HD Ready ale obraz ma nadal naprawdę dobry! Odległość ok. 4,5-5 m. Mam podpiętą cyfrę+ PVR HD. Oglądam najczęściej wieczorem, ewentualnie bajki w dzień dla dziecka. Raczej żadnych gier na TV nie planuję.
Chciałbym kupić większy, tzn. min. 50 cali i nie chcę być rozczarowany nowym telewizorem. Widziałem w necie oferty Panasa TXP 50 V20 za 5.200zł. Nie wiem czy jednak warto wydawać aż tyle , dlatego zacząłem przeglądanie ofert od Sama PS 50 C6500 lub C7000. Do LG jakoś nie mam zaufania ale może się mylę (podobno ekran mocno odbija światło i robią się powidoki). Nie akceptuję głośnego brzęczenia.

Proszę o porady, który wybrać? - za komuny nie było problemu z wyborem;).

Kopi
 

kopi

New member
za mało danych
Podaj proszę jakie masz warunki w mieszkaniu ?


Salon ok. 28 m2, duże przeszklenia. Teraz mam 5-letnią plazmę Panasa 42 cale, podstawowa rozdzielczość - nawet nie jest HD Ready ale obraz ma nadal naprawdę dobry! Odległość ok. 4,5-5 m. Mam podpiętą cyfrę+ PVR HD. Oglądam najczęściej wieczorem, ewentualnie bajki w dzień dla dziecka. Raczej żadnych gier na TV nie planuję.
Chciałbym kupić większy, tzn. min. 50 cali i nie chcę być rozczarowany nowym telewizorem. Widziałem w necie oferty Panasa TXP 50 V20 za 5.200zł. Nie wiem czy jednak warto wydawać aż tyle , dlatego zacząłem przeglądanie ofert od Sama PS 50 C6500 lub C7000. Do LG jakoś nie mam zaufania ale może się mylę (podobno ekran mocno odbija światło i robią się powidoki). Nie akceptuję głośnego brzęczenia.

Proszę o porady, który wybrać? - za komuny nie było problemu z wyborem:wink:.

Kopi
 

rcube

New member
Jesli nie akceptujesz buczenia to wszystkie Samsungi odpadaja.
Bierz g20 albo jakis LG z filtrem.
Najwazniejsza jest plynnosc obrazu ( brak lub minimalny judder) , brak smuzenia + wszelkie odmiany ghostingu.... ;-)
 

GrzegorzN

New member
Jesli nie akceptujesz buczenia to wszystkie Samsungi odpadaja.
Bierz g20 albo jakis LG z filtrem.
Najwazniejsza jest plynnosc obrazu ( brak lub minimalny judder) , brak smuzenia + wszelkie odmiany ghostingu.... ;-)

Mój samsung nie buczy, model ps58b680. To była taka opinia w stylu ekspertów z MM.

Przy odległości około 5m to wielkość ekranu ma duże znaczenie.
 

marek_kapsa

New member
Mam ten model i jestem bardzo zadowolony, wczesniej miałem Panasa 50" S20 FullHD, obraz porównywalny, ale bez żadnych bajerów
Jedyny minusik w tym Samsungu to głośniki, ale mam non stop podpiete kino więc nie przeszkadza mi to. Panas miał lepsze głośniki.
Ale multimedialność bez porównania i o jakim smużeniu piszecie( Judder??)
Ogladam z tunera Sat VU+ DUO obraz żyleta nawet SD jest eleganckie, odległość niecałe 3m.
TV wart polecenia, gdybym drugi raz miał kupić to ponownie wybrałbym ten model.
 

gadzik3

New member
Czyli opłaca sie dopłacic te kilkaset zł i zamiast samsunga PS 50c550 wziasc c6500? Coraz blizej swieta i trzeba sobie wybrać prezent na gwiazdkę.




 

gadzik3

New member
Kurcze pióro jak się dowiedziałem w MM, że tytułowy telewizor stoi za 4500 zł . Tak wiec jeżeli cena do połowy grudnia nie spadnie, a telewizor, chce kupić na raty 0% trzeba będzie zebrać kasę i kupić za gotówkę w sklepie z normalnymi cenami, ale niestety zakup zostanie odłożony w czasie.
 
Ostatnia edycja:

jaglu

New member
Kurcze pióro jak się dowiedziałem w MM, że tytułowy telewizor stoi za 4500 zł . Tak wiec jeżeli cena do połowy grudnia nie spadnie, a telewizor, chce kupić na raty 0% trzeba będzie zebrać kasę i kupić za gotówkę w sklepie z normalnymi cenami, ale niestety zakup zostanie odłożony w czasie.

OleOle
3 694 zł plus wysyłka.
Jutro "w godz. 19-21" będę wiedział czy było warto :)
 

jaglu

New member
wymiary pudła po telewizorze
156x85x24cm. Nosić i instalować raczej na pewno we dwóch.
Zanim wydam z siebie dłuższą opinię, chętnie odpowiem na konkretne pytania dot. tego modelu.
Na razie doprowadzałem go przez prawie 3h do temperatury pokojowej, bo stał całą noc w samochodzie kuriera.
Ciekawa sprawa: jak powiedziałem kurierowi (transport firmowy OleOle), że go nie włącze w takim stanie i nie będę mógł go sprawdzić, bo za zimny i tak dalej, to bez protestu wpisał do protokołu odbioru "klient potwierdza odbiór tylko stanu zewnętrznego" i się pod tym podpisał.
 
Do góry