Samsung prezentuje nowe dzieło sztuki - czyli plazmę F8500. Ces 2013

exekutor

New member
Ile miałeś telewizorów firmy Samsung? Czy oglądasz sobie nowe modele w MM co sobotę ? .Tv Samsunga maja ładne opakowanie ale w domu wychodzi szyldlo z worka..

Może trzeba było zobaczyć w "domu" modele z serii PS B850 i B650 które w swoim czasie były bardzo udanymi modelami za rozsądne pieniądze, miałem w domu jeden i drugi ale wybrałem B650 który do dzisiaj dobrze sobie radzi a jeśli dalej będę uchodził za niedzielnego oglądacza w MM to jest parę testów w necie może one będą bardziej wiarygodne niż moja opinia posiadacza tego modelu w "domu".
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Design piękny :p
Spodziewam się że świecić też będzie bardzo dobrze. Bo do tegorocznej plazmy e8000 zastrzeżeń nie miałem - trochę gorzej niż vt50 / gt50, na poziomie st50, ale bardziej multimedialnie :)

O i tak zawsze słyszę piękny!!! I oglądanie TV z boku!!!! szczególnie kobiety....
 
****************** Nikt nikomu nie broni wydawać grubych pieniędzy na VT50 , ale nie każdy oczekuje od tv tego co niektórzy tutaj. Jak nie każdy potrzebuje audiofilskiego sprzętu za 20k do odsłuchu muzyki.. i tyle. Powiem szczerze, że trzeba mieć wielkie wymagania, żeby wydać 6k na VT50. Ja takich nie mam.
Sam mam E550. Nie powiem, czuję delikatny niedosyt, jak patrzę na 50ST, ale delikatny. W porównaniu do LEDA i tak bajka... Poza tym są przyjemniejsze rzeczy do robienia niż gapienie się w tv za 6-7k :) Wolna wola każdego. Ale krzyki Panasonic, Panasonic, nic tylko Panasonic to jakaś przesada delikatna...
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Sratytaty gacie w kraty... znawco:eek:k:

Obserwator emocji ludzi (klientów) kolorowe obudowy bordo,granat,biel, i różnie odmiany podstaw do TV jakie widzimy w TV samsunga, super cienkie ramki ta firma lubi wyznaczać trendy i eksperymentować...Ja i tak gustuje w prostocie czyli VT 30/50 Panasonica ehhh to jest Design a nie te ramki powyginane, nie ważne , ważne że działa na klienta....
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Hehe obrońcy Panasoniców się wyłonili :) Nikt nikomu nie broni wydawać grubych pieniędzy na VT50 , ale nie każdy oczekuje od tv tego co niektórzy tutaj. Jak nie każdy potrzebuje audiofilskiego sprzętu za 20k do odsłuchu muzyki.. i tyle. Powiem szczerze, że trzeba mieć wielkie wymagania, żeby wydać 6k na VT50. Ja takich nie mam.
Sam mam E550. Nie powiem, czuję delikatny niedosyt, jak patrzę na 50ST, ale delikatny. W porównaniu do LEDA i tak bajka... Poza tym są przyjemniejsze rzeczy do robienia niż gapienie się w tv za 6-7k :) Wolna wola każdego. Ale krzyki Panasonic, Panasonic, nic tylko Panasonic to jakaś przesada delikatna...


Bo TV Panasonic przygarnął klientów Pioneera (król plazm) i w Panasonicu dopatrują się i czekają na idealną czerń "KURO" bo tylko panasonic może to zaoferować....dlatego płacą po 6 i 7 tys.To i tak grosze...bo Pioneer kosztował razy 3 hehe
 

exekutor

New member
Nikt nie ma zastrzeżeń co do jakości Panasonica, przynajmniej tych wyższych modeli ale nie wszystko co zrobił Samsung to bee.
 

fluid

Banned
namemartin - tu nie chodzi o to aby za wszelka cene bronic wspierac Panasonica - kaman o to ze na chwile obecna produkuje jakosciowo najlepsze ekrany Pdp a Samsungowi i Lg daleko do "niego "! robertuss napisal - ..... bo dla ludzi jest ważny wygląd a nie obraz. - To sie zgadza z malym dodatkiem - dla "wiekszosci " ludzi zaliczajacych sie do grupy "kowalskich" haha - znam mase przypadkow zakupu na pods visualnej oceny z zew. - w kwietniu 2011 zakupilem g30 - w list wpadl do mnie na baze wujek z wawy(warszawy ) fafarafa , mega madrala itp (nie przepadam za nim ) - pod moja niestety nieobecnosc tak skomentowal tv - co ? taki gruby ?! teraz juz sa 2 x ciensze telewizory , takiego jak ten nie dostaniesz juz nawet w warszawie (a wiadomo .dop w kwietniu pojawil sie na polskim rynku )- nawet go nie odpalil na sekunde , nie zwrocil uwagi na to jaki obraz emanuje ,z gory "go" skreslil bo liczyl sie wyglad ' przy okazji zachwalajac swoj super plaski lcd ' juz nie pamietam nawet co to bylo ' :) pojawil sie rok pozniej z ta tylko roznica ze trafil na mnie i nowsza wersje pdp vt50 - reasumujac sprowadzilem typa na ziemie co do kwestii g30 - od tej chwili kieruje sie juz zupelnie inna miara pfffff , tak ze nooooo Panowie i Panie ;)
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Hehe obrońcy Panasoniców się wyłonili :) Nikt nikomu nie broni wydawać grubych pieniędzy na VT50 , ale nie każdy oczekuje od tv tego co niektórzy tutaj. Jak nie każdy potrzebuje audiofilskiego sprzętu za 20k do odsłuchu muzyki.. i tyle. Powiem szczerze, że trzeba mieć wielkie wymagania, żeby wydać 6k na VT50. Ja takich nie mam.
Sam mam E550. Nie powiem, czuję delikatny niedosyt, jak patrzę na 50ST, ale delikatny. W porównaniu do LEDA i tak bajka... Poza tym są przyjemniejsze rzeczy do robienia niż gapienie się w tv za 6-7k :) Wolna wola każdego. Ale krzyki Panasonic, Panasonic, nic tylko Panasonic to jakaś przesada delikatna...
****************************.Panasonic dba o to od dawna i seria ZT pewnie dogania stare KURO. W Samsunga nie wierze , szczególnie o tej jasności jak w LED.To jest nie wykonalne, grzał by się jak piec od centralnego.Pewnie znowu zrobili NIE wyłączalną redukcje szumów a to już parodia bo na zaszumionym sygnale zmiękcza obraz fatalnie.:twisted:
 

kini0

New member
Bez reklam
A tak naprawdę jeżeli weźmiemy pod lupę tylko jakość obrazu, a nie internetowe pierdoły i miliard formatów z USB, to pięcioletnia plazma Pioneera zamiata wszystkie Panasy łącznie z vt50. Pilot jest cegła, design spartański, brak głośników ''out of the box'', 3D nieistnieje, ale.... świeci pięknie.
 

fluid

Banned
Dla mnie osobiscie multimedia w tv sa zbedne' internetowe pierdoły i miliard formatów z USB nie potrzebne ani troszke ! Tv ma generowac jak najlepszy obraz i to wszystko ! Chce skorzystac z internetu - mam inne gadzety . Te żale ze co niektore tv nie czytaja jakisch tam plikow , ze youtube nie teges , przycina itp , ze to tamto haha ..... - Konkretny tv (oczy z 3d) + konkretny zestaw kina domowego = wyczes wypas :d

ROMAN38 - jezeli seria ZT dogania tylko stare KURO to kicha max Philips 60PFL9607 juz osiagnal ten poziom tak ze gdyby zt tylko "doganiala " to zwyczajnie deklasuje to Panasonica ogólem ! Flagowy model tego roku ma przebijac tego philipsa :d
 
To po co się tu wypowiadasz ????:spam:idź pograć w kosza czy co innego.Tu piszą ci którym zależy na jakości obrazu.Panasonic dba o to od dawna i seria ZT pewnie dogania stare KURO. W Samsunga nie wierze , szczególnie o tej jasności jak w LED.To jest nie wykonalne, grzał by się jak piec od centralnego.Pewnie znowu zrobili NIE wyłączalną redukcje szumów a to już parodia bo na zaszumionym sygnale zmiękcza obraz fatalnie.:twisted:

Wypowiadam się, bo od to jest FORUM. Każdy może wyrazić swoje zdanie.
I chwała temu, że piszą tu tacy, co im zależy i tacy, co im mniej zależy.
W co Ty wierzysz to nie ma dla nikogo najmniejszego znaczenia. Twoja wiara nic tu nie zdziała (całe szczęście).
A w kosza chętnie pójdę pograć, bo nie należę do pokolenia, które gapi się całymi dniami w jedno szkiełko po czym przechodzi do drugiego, trzecie i czwarte wyciąga z kieszeni jak nie ma dostępu do pierwszego i drugiego... :???:
Za Twą krytykę niekonstruktywną dziękujemy.
Get the picture?
 

troolek1986

New member
juz wiem na co zmienie mojego wysluzonego ps50b850.. na panasa mnie nie stac..na samusnga owszem a obraz w nim jak bedzie taki jak w b850 lub lepszy to i tak go lykne.. samsung robi naprawde dobre plazmy serii 8 za rozsadne pieniadze.. moze panas lepsze ale i tak wole sama..:eek:k:
 

RHJG

New member
Bez reklam
Rasmus Larsen z FlatpanelsHD ma wątpliwości co do przyszłości plazm; CYT: Pytanie brzmi, czy można trzymać plazmy jeśli rynek przenosi się do rozdzielczości 4K? Telewizory plazmowe można łatwo przenieść się do wyższej rozdzielczości, ale również oznacza to wzrost zużycia energii, które mogłyby być problemem. UE wprowadziła rygorystyczne wymogi dotyczące zużycia energii dla producentów telewizyjnych, które będą jeszcze bardziej rygorystyczne w nadchodzących latach. -
 

RHJG

New member
Bez reklam
A widzisz różnice między SD a HD? Za 3lata będzie 8K,dla przypomnienia to jest HDforum.
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Trochę jednak Panasonic robi klientów w balona. Fakt trzyma jakość ale ciągle w kolejnych modelach od sławetnych purpurowych węży jest niedopracowany. Wykupił swego czasu technologię od Pioneer'a na doskonałą plazmę i sprzedaje jakby ją po kawałku. Każdy rok to masa zachwytu i zaraz po niedosyt. Jak z bielą i jasnością czy (kompletna porażka) gradientem, coś tutaj ma mieć wiecej do powiedzenia tegoroczny ZT60.

Chociaż sam osobiści kupuje Panasy (od modelu pv40, pv7, pv70, v20), firma mając ciągly zbyt i wiernych klientów, nie stara się w mojej ocenie wystarczająco. Stosunek ceny do jakości w dalszym ciągu jest na pierwszym miejscu.
 

exekutor

New member
I znaleźli się "specjaliści" i "fachowcy" którzy na podstawie zdjęcia telewizora stwierdzili od razu że ten telewizor nie będzie miał dobrego obrazu a poza tym ogólnie już jest do niczego,(jeszcze nic nie widział ale już wszystko o tym wie) jak ja kocham takie idiotyczne wypowiedzi. Bez urazy ale jak inaczej można takie wypowiedzi skomentować?
 
Ostatnia edycja:
Do góry