Samsung prezentuje Flagowy model TV LED - F 8000 z Quad-Core i super cienką ramką ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung prezentuje Flagowy model TV LED - F 8000 z Quad-Core procesorem i super cienką ramką na targach CES 2013.
samsung_F8000_CES_2013.jpeg
[CES 2013] Ponieważ OLDE TV mogą być zbyt drogim produktem, Samasung prezentuje godną alternatywę - czyli LCD LED F8000 . Samsung F8000 LED TV będzie miał czterordzeniowy procesor, co czyni go pierwszym takim modelem w Samsungu. I miejmy nadzieję że Smart TV będzie nieco bardziej elastyczny. W rzeczywistości Samsung obiecuje że F8000 LED TV będzie 3x szybszy niż modele z 2012 roku. TV będzie miał również najlepszą jakość video streamingu. Samsung mówi też, że będzie wspierać HDVC - kodek wideo.
F8000 LED TV ma super-cienką ramkę, która wg pomiaru ma poniżej 0,25 cala.
Równie imponująca jest podstawa tego telewizora.

Niezależnie od wyglądu F8000 będzie także posiadać obsługę poleceń głosowych. Tym razem
pozwolą użytkownikowi mówić pełnymi zdaniami i naturalnym językiem, aby znaleźć treści lub uruchomić aplikacje. Mowy "rekomendowany" interfejs użytkownika wyświetla zawartość w zupełnie inny sposób niż w poprzednich modelach Samsunga.
ubergizmo.
 

farba

New member
Czy musisz wypowiadać się w każdym temacie odnośnie Samsunga?
to już jest nudne
Musi, bo nie tylko fanboy'ami forum stoi. Jako jeden z nielicznych pisze prawdę, potrafiąc wytknąć wady sprzętowi który posiada. Reszta "szczęśliwych posiadaczy" zaklina rzeczywistość, a jak ich przygwoździsz faktami odnoście wad, to walną kultowe hasełko; "wszystkie tak mają...". Przez takich klakierów mnóstwo ludzi daje ciała wybierając sprzęt, bo na forum przeczytali, że cud, miód i orzeszki ziemne...

Wracając do tematu. U Samsunga, tradycyjnie wszytko się kręci wokół Smarta itp wodotrysków, a o poprawie jakości obrazu nawet się nie zająkną. Mam ich TV i obraz pozostawia wiele do życzenia - szczególnie podświetlenie matrycy.
 
Ostatnia edycja:

octopus1975

New member
Generalnie przyznam, ze dosyc ladny ale teraz prawie wszystkie sa ladne. Z tym, ze ta podstawka to chyba wygieta jak miecz. Wg mnie nie pasuje do siebie wygieta podstawka i prosty jak drut telewizor. To tak jakby wziasc VW garbusa i wstawic do niego lampy z Fiata 125p. Poza tym tv z tak mala ramka wyglada jakby byl czarny a podstawa srebrna. Zapewne ta dysproporcja bedzie sie bardziej rzucala w oczy przy OLEDach ( 4mm grubosci i 3,5 kg wagi przy 55").
 

Ruter19

New member
Ja bylem fanem SAMSUNGA dopuki robili LCD z podswietlaniem CCFLL. Jak zaczeli robic te LCD LED z podsseitlaniem krawedziowym to zlapalem sie za glowe jaka porazka, ZERO szczegolow na czerni !!! porownujac Samsunga 55"8005 Vs sharp Aquos LC-60LE840E to to smiech na sali. I tak ci co podniecaj sie czernia w SAmsungach nie wiediedza o co chodzi bo mysla ze maja super kolory xD
 

rogal3

Member
I nadal edge led ..szkoda kasy.

Szkoda to jak krowa w mleko nasra, a Ty idź płakać gdzie indziej, bo w każdym temacie o Samsung piszesz to samo. Każdy już wie że nie lubisz tej firmy. Walnij sobie w stopce że Samsung to kaszanka i skończ zaśmiecać tematy.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Samsung

Firma jest taka jaka jest obserwuje ją, to ona rozruszała ten cały rynek TV napędzając go...kolorowe obudowy..granat,bordo,biel jako pierwsza także prowadziła krawędziowe podświetlenie..błyszczące matryce.Telewizory które najwięcej czytały przez USB.Konkurencja do dziś się uczy.No i te eksperymenty z Wyglądem do dziś co roku wprowadza nowy trend DESIGN.Gesty.kamery,sterowanie głosem i opakowane w piękną obudowę i to się sprzeda bo się ludziom podoba...
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Firma jest taka jaka jest obserwuje ją, to ona rozruszała ten cały rynek TV napędzając go...kolorowe obudowy..granat,bordo,biel jako pierwsza także prowadziła krawędziowe podświetlenie..błyszczące matryce.Telewizory które najwięcej czytały przez USB.Konkurencja do dziś się uczy.No i te eksperymenty z Wyglądem do dziś co roku wprowadza nowy trend DESIGN.Gesty.kamery,sterowanie głosem i opakowane w piękną obudowę i to się sprzeda bo się ludziom podoba...
 

RafMat

New member
Mam prawo pisać .Nikogo nie obrazam .Pisalem w innym temacie jestem antyfanem tej firmy bo ta firma to totalna kaszanka.Pozdrawiam.
Kaszane to ty masz ze swoim Sony.Jak ktoś nie szanuje sprzętu to żaden nie będzie mu pasował.Proponuje wróć do Tv lampowych tam odnajdziesz swój ideał.pozdrawiam



Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Super cieńka ramka, ale na takiej samej zasadzie jak LG np. 660 lub Toshiba VL963, czy raczej coś jak LG lm960?
 

locutus23

New member
osobiście wydałem 5400 zł na samsunga d8000 i jestem nie zadowolony z stutter efekt,potem chciałem kupić e8000 ale po przetestowaniu w sklepie wyszło ze jest bez zmian mam nadzieje ze f będzie poprawiony niby flagowy modele a ma niedociągnięcia
 
Do góry