Samsung podaje szczegóły na temat telewizorów w 2012r.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung podaje szczegóły na temat telewizorów w 2012r.

024__MG_1243.jpg


Wiele zmian wprowadza w swoich modelach na rok 2012 firma Samsung.
Zmiany zarówno wyglądu jak i wyposażenia.

Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby podać dokładne wszystkie szczegóły tego co będą miały nowe telewizory Koreańskiego producenta w roku 2012, ale mamy trochę więcej szczegółów.

Seria będzie nosić nazwę E. Numeracja klasyczna E 70000, E 8000- modele najwyższe. Oraz z niższej półki E65000 i E 6000.

012__MG_1110.jpg

Model E8000 ma zupełnie nowy projekt podstawy . Podstawa nie jest mocno błyszcząca , ma łukowe wygięcia, jest prawie na całą szerokość telewizora. Podstawa nie jest obrotowa .
013__MG_1111.jpg
E7000 będzie miała podstawkę z ubiegłego roku . Różnice są prawie nie widoczne pomiędzy serią
E 8000 i E 7000 . Rama jest jeszcze cieńsza.​
010__MG_1107.jpg


Telewizor posiada zamontowaną u góry kamerę z mikrofonem. Kamera może być wykorzystywana do Skype, a z czasem do obsługi telewizora gestami i głosem. Nie trzeba będzie dokupować żadnych akcesoriów.

024__MG_1206.jpg

Z tyłu telewizory są niemal identyczne do tych z ubiegłego roku. Jedynie znajduje się przycisk menu nawigacji - gdy nie używasz pilota zdalnego sterowania .

Z czysto "technicznych" elementów - Samsung dokonał kilku zmian.
Nowy panel zapewnia większą płynność dzięki szybszym procesorom, zwiększa poziom jasności
dla lepszej jakości 3D. Nowe modele będą posiadać mocniejszy dwurdzeniowy procesor, który obiecuje dużo lepszą wydajność wideo.
Zamiast Microdimming z ubiegłego roku, w tym roku dzięki nowym procesorem będzie nowy Microdimming obejmujący obszary pracy w 588 strefach, czyli dwukrotnie więcej niż w ubiegłym roku. No i oczywiście Samsung zapowiada znacznie szersze wykorzystanie możliwości multimedialnych. Nowe systemy mają zapewniać więcej szczegółów na ekranie, lepsze kolory, większą głębię.

W zestawie telewizorów topowych mają być dwa piloty.Jeden pilot klasyczny a jeden dość rewolucyjny bo z panelem dotykowym.
SAM_7616.jpg


Samsung będzie kontynuował produkcję plazm .
020__MG_1232.jpg



017__MG_1128.jpg

Tu prezentuje model 64E 8000

018__MG_1131.jpg

Ramka jest ciut grubsza.

021__MG_1237.jpg

Bo znajduje się tam wbudowana kamera.

Na więcej szczegółów trzeba będzie poczekać do połowu lutego, wtedy odbędzie się Konwent Europejski Samsunga.
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
Tak też myślałem że zabudują kamerkę:D
Pewnie jest to odpowiednik mojej SAMSUNG LED CY-STC1100
Tak czy inaczej w porównaniu do obecnego D7000 nie jest wiele zmian tymbardziej się ciesze bo myślę że wszystkie aktualizację czy to na serię E czy to na E będa kompatybilne i jeszcze napewno nie w przyszłym roku zapomna o użytkownikach serii D:p
 

boncio1

New member
Kolory ramek są chyba takie jak w serii C65xx i C67xx, czyli malowane na czarno aluminium. Tak to przynajmniej wygląda.
Mnie osobiście bardziej podchodzą srebrne, bo tak mam dopasowane pozostałe elementy w salonie od np. oświetlenia.
 
Do góry