Samsung PDP PS51E550-problem

chmielik

New member
No dobra , krótko mówiąc przyjechal technik, przywiózł nową płytę sterujaca telewizora. Wymienil na miejscu , odpalamy tv i shit, nic się nie zmienilo, nadal skokowe rozjaśnianie. Gdy nie odzywal się tydzień zadzwonilem sam. Gość stwierdził że sprawdzał na innych tv z tego i jakiegoś tam innego modelu i że jest to normalne w tych modelach i że to taka " specyfika pracy" . Trochę mnie zirytowal swoją niewiedzą i brakiem profesjonalności , bo jeśli te panele tak mają to tylko po podaniu modelu i objawów powinien wiedzieć że to "specyfika pracy " tego tv a nie bawić się ustawieniami , resetować wszystkie , wchodzić w ukryte menu i wkońcu wymieniać podzespoły telewizora zeby dumnie stwierdzić że tak ma być . Gówno prawdz , po prostu nie wie jak naprawić tv a przede wszystkim nie wie co naprawiać. Niezłe co ? W takim przypadku zażadałem pisemnego potwierdzenia z "serwisu " samsunga że skokowe rozjasnianie panelu jest normalną specyfika techniczną tego modelu.Nigdzie w specyfikacji nie znalazłem wzmianki o tej " funkcji , jest natomiast wielkimi literami napisane :FULL HD , 3D , TV SMART etc.Gość nie wie teraz jak to ugryść , mówi mi że cały czas pisze do samsunga w tej sprawie , a to że czeka na odpowiedż, zaczyna mnie już śmieszyć groteskowość i miotanie się samsunga w tej sytuacji. Powiedziałem wprost że orzeczenie o poprawnym dzialaniu tv jest mi potrzebne do prawnego dochodzenia swoich roszczeń i bardzo jestem ciekawy jak będą formułować opis usterki. Teraz zadzwonię do nich po weekendzie majowym z ponagleniem, jeśli nadal nie będzie odpowiedzi do do centrali , ja mam czas i jestem cholernie uparty , tak łatwo to nie ma jak się buble sprzedaje...
 

MarcinGD

New member
Gnarls Barkley - Crazy , można z sieci ściągnąć teledysk , nagrać na pendriv-a. Tutaj widać jak telewizor rozjaśnia obraz.
To poglądowy link do clipu.

Gnarls Barkley - Crazy (mp4 video) | (Free File Download, File Backup, File Sharing and Publishing) fliiby.com

Mam to samo. W momencie jak czarna plama przybliza sie (zwieksza objetosc na ekranie) biale tlo sie rozjasnia. Jestem ciekawy jak sprawa sie zakonczy, bo ogolnie gdyby nie ten post to bym tego nie zauwazyl.
 
Do góry