Samsung nu8042 - rekojmia...

abdul0412

New member
Bez reklam
Czesc,

W Sobote zakupiłem Samsunga NU 8042 w MM.
Tak naprawdę to dwa egzemplarze...
Okazało się , że po około godzinie od włączenia pojawiła się mała "rysa" na jednym z tych tv .
Rysa nie na panelu bezpośrednio a pod nim... wygląda jakby ktoś wrzucił grubą bawełnianą nitkę na Panel..

Postanowiłem zareklamować TV z tytułu Rekojmi...
Przyjechał dzisiaj serwis Producenta i twierdzi że to ja uszkodziłem matrycę - mimo iż nie dotknąłem panela a na pewno nie uszkodziłem [otwierałem TV i instalowałem zgodnie z instrukcją producenta] , bo tak jak wspomniałem nie ma zewnętrznego uszkodzenia rysy itp.

Czekam na odpowiedz oficjalną sklepu.

Możecie proszę podpowiedzieć co w takim wypadku zrobić??

Jestem WKU***** ze ...

dzieki z góry za info
 

bielikk

New member
Bez reklam
Abdul - ściemniasz, cytuję "Rysa nie na panelu bezpośrednio a pod nim... wygląda jakby ktoś wrzucił grubą bawełnianą nitkę na Panel." jak pod nim, to znaczy gdzie - na ramce ???? Rysa jak rozumiem to "uszkodzenie" mechaniczne, a nie linia wyświetlana na matrycy. Plątasz się w zeznaniach - zrób zdjęcie i zamieść na forum ...
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Na zdjeciu za duzo nie widac.
Serwisant powiedział ze to uszkodzenie mechaniczne ale nie ma zadnych wad zewnetrznych jak rysa.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Za to powinni karac... Wciskaja kit ludziom, ze to ich wina zeby klient zwatpil w dochodzeniu swoich praw... Bede informowal na biezaco jak temat sie rozwija. Teraz wciskaja wiekszy chlam za wieksze pieniadze, gdzis ten swiat zmierza...
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Czesc,

Zabrali TV i dostalem dokument uprawniajacy do odebrania nowego.
TV odebralem z MM - niesttey ostatnia sztuka ale nie uzywana tylko otwarta w celu zaprezentowania dla niedoszlego kupujacego..

narazie TV chodzi.

Ciekawostka : LCD wedlug informacji mi podanych wygrzewa sie nawet 45 dni podczas ktorych takie dziwne rzeczy jak mi sie przytrafily moga sie zdarzyc.

pzdr
 
Do góry