samsung NU7102 czy nu7172

piterrrxd

New member
W modelach NU7400 siedzi taka sama matryca co w NU7100? W sklepie obraz wyglądał podobnie, równomierność podświetlenia też prawie identyczna, nie wiem jak z czernią. Różnica w cenie to jednak 600zł i nie wiem gdzie jest ulokowana. Może procesor jest lepszy w 7400? Za inny pilot na pewno nie chciałbym tyle dopłacać :p
 
Ostatnia edycja:

piterrrxd

New member
To jak Panowie - warto dopłacić do UE50NU7402 czy nie ma różnicy w obrazie względem UE49NU7172? Głównie zależy mi na wysokim kontraście i ładnej czerni.
 
Inny pilot, lepsze upłynniacze, bluetooth, tuner satelitarny, paskudna plastikowa udająca aluminium obudowa. To cechy nu74
Puszczałem na obu sample 4k i żadnej różnicy niema. Ostatecznie zrezygnowałem z nu74 ze względu na ultra paskudną ramkę. Już lepiej żeby była czarna... Plecy niestety też pogorszyły się (jakość plastiku) w porównaniu z zeszłorocznym modelem mu64
 

piterrrxd

New member
Inny pilot, lepsze upłynniacze, bluetooth, tuner satelitarny, paskudna plastikowa udająca aluminium obudowa. To cechy nu74
Puszczałem na obu sample 4k i żadnej różnicy niema. Ostatecznie zrezygnowałem z nu74 ze względu na ultra paskudną ramkę. Już lepiej żeby była czarna... Plecy niestety też pogorszyły się (jakość plastiku) w porównaniu z zeszłorocznym modelem mu64

Kupiłem 50NU7402, ramka jest czarna i wygląda dobrze. Z tego co czytałem jest trochę jaśniejszy od 7100 i ma szerszą paletę barw.
 
Do góry