Samsung modele 2014

adamo_

New member
Bez reklam
ces-14-tv-led-samsung-h8000-40-48-55-et-60-annonces_010036.jpg





ces-14-tv-led-samsung-h7000-mise-a-jour-photo_013236.jpg



engadgetSamsung-tv-2014.jpg


Samsung H6500


  • Edge LED Rozdzielczość: 1920x1080 pikseli TV [Full HD]
  • Aktywne 3D
  • Quad Core SoC
  • Panel 100 Hz
  • 600 Hz CMR
  • Konwersja 2D/3D
  • Tunery Twin Freeview, kablowa, satelitarna
  • HbbTV
  • PVR i TimeShift
  • Bezpośredni WiFi i WiFi
  • Tryb football (zaawansowane)
  • Czytnik kart i USB
  • Smart Hub 2014
  • Czytnik kart i USB
  • Przeglądarka internetowa
  • Pilot zdalnego sterowania Smart Touch
  • Smart View 2.0
  • Modele: Samsung


Samsung H6400


  • Edge LED Rozdzielczość: 1920x1080 pikseli TV [Full HD]
  • Aktywne 3D
  • Quad Core SoC
  • Panel 100 Hz
  • 400 Hz CMR
  • Konwersja 2D/3D
  • Tunery DTT, kablowa, satelitarna
  • HbbTV
  • PVR i TimeShift
  • Bezpośredni WiFi i WiFi
  • Tryb football (zaawansowane)
  • Czytnik kart i USB
  • Smart Hub 2014
  • Czytnik kart i USB
  • Przeglądarka internetowa
  • Pilot zdalnego sterowania Smart Touch
  • Smart View 2.0
  • Modele: Samsung


samsung_48_pouces.jpg




504481439.png


001_small.jpg


P1000404-samsung-smart-hub-.jpg



Znalezione w sieci.



Telewizory Samsung są coraz bardziej inteligentne z wykorzystaniem nowej funkcji Multi-link ekranu, który prowadzi do wielozadaniowości kontekstowego wielkim ekranem, a także przeprojektowany Smart Hub. Samsung Smart Hub na 2014 rok obejmuje okna gry, która pozwala użytkownikom cieszyć się grami z Electronic Arts (EA) lub Gameloft m.in. duży ekran i wysokiej jakości. Dodatkowo, nowe telewizory Samsung pochodzą z poprawą wydajności i bardziej wydajny procesor, Quad Core Plus podwaja prędkość swojego poprzednika.

Wraz z interakcji głosowej, kontrola ruchu została wzbogacona dodatkiem charakterystycznego 'gestów' Smart TV w 2014 roku, znacznej poprawy kontroli. Z uznania "ruchy palca", użytkownicy mogą zmienić kanał TV, regulować głośność, sprawdzić i wybrać to, co chcesz zobaczyć. Mogą również powrócić do poprzedniego ekranu i zatrzymać film porusza palcami przeciwko zegara-bardziej intuicyjny sposób kontrolować telewizor.

Smart Home będzie początkowo oferować trzy główne usługi: Kontrola urządzeń, które pozwala użytkownikom korzystać z ustawień niestandardowych na ich telefony i inteligentnych urządzeń telewizyjnych urządzeń do monitorowania lub sterowania, Start widzenia, funkcję, która pozwala użytkownikom monitorować swoje domy w czasie rzeczywistym poprzez swoich smartfonów przez zastosowanie kamer wbudowanych w urządzenia i Smart Obsługi Klienta, który zapewnia usługi oraz informacje dotyczące wsparcia w zakresie usług rynku wtórnego.
Samsung zamierza dalej rozszerzać swoje inteligentne mieszkania, w tym aplikacji zdrowia, krajowego zużycia energii oraz bezpieczny dostęp do domu, dzięki współpracy z firmami ekspertów w tych sektorach.


Samsung HU8500


  • Edge LED Rozdzielczość: 3840x2160 pikseli TV Ultra HD] [
  • Zakrzywiony ekran
  • Precision Czarny
  • Auto Depth Enhancer
  • PurColor
  • Plus Quad Core SoC
  • Quadmatic zdjęcia silnika
  • Czteroosobowy wielowahaczowe
  • Panel 200 Hz
  • WRC 1200 Hz Motion Compensation
  • Twin Tuner DVB-T, Satelita Câble
  • Kompatybilny HbbTV
  • PVR i TimeShift
  • Bezpośredni WiFi i WiFi
  • AllShare AllShare Play &
  • Smart Hub 2014
  • Sterowanie głosowe i gesty
  • Instant On
  • Piłka nożna Tryb zaawansowany
  • Zestaw Jednym Połącz ewolucja
  • Connectique: HDMI 2.0, MHL 3.0 ...
  • Pilot zdalnego sterowania Smart Touch


Rozmiary: 55, 65 i 78

Samsung-TVs-2014-3.jpg


Samsung-TVs-2014-1.jpg


Samsung HU7500


  • Edge LED Rozdzielczość: 3840x2160 pikseli TV Ultra HD] [
  • Precision Czarny
  • PurColor
  • Plus Quad Core SoC
  • Quadmatic zdjęcia silnika
  • Podwójny wielokrotne
  • Panel 200 Hz
  • Motion Compensation WRC 1200 Hz
  • Twin Tuner DVB-T, Satelita Câble
  • Kompatybilny HbbTV
  • PVR i TimeShift
  • Bezpośredni WiFi i WiFi
  • AllShare AllShare Play &
  • Smart Hub 2014
  • Sterowanie głosowe i gesty
  • Instant On
  • Piłka nożna Tryb zaawansowany
  • Zestaw Jednym Połącz ewolucja
  • Connectique: HDMI 2.0, MHL 3.0 ...
  • Pilot zdalnego sterowania Smart Touch
  • Modčles: Samsung UE50HU7500, UE55HU7500, UE65HU7500
Rozmiary: 50, 55, 65
qwno.jpg



2014-Samsung-Smart-TVs-get-Easier-and-More-Convenient-to-Use.jpg


Samsung wydała nową wersję 5.0 oprogramowania (SDK) dla programistów do ich TV Smart TV. Wśród nowych funkcji jest możliwość kontrolowania światła automatyki domu, lodówki, klimatyzatory i inne urządzenia z naszego telewizora Smart TV. Będzie to również możliwe tworzenie multi-aplikacji, aplikacji opartych na przeglądarce i obowiązuje tylko do różnych modeli telewizorów.

Samsung-Releases-Smart-TV-SDK-51.jpg



Samsung zaprezentował nowy kontroler dla serii 2014: znacznie bardziej ergonomiczny, bardziej kompletne (26 przyciski) i wreszcie z funkcją wskaźnika, co czyni go niemal idealnym kontroli, brak klawiatury alfanumerycznej z powrotem tak samo jak Philips.

Samsung-Smart-Control.jpg


Evolution-of-Samsung-TV-Remote-Controls.jpg



Tabla-Samsung-TV-2014.jpg

 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Mało rozmiarów, a serie dziwnie uboższe niż zeszłoroczne? H7000 bez evolutiona?
Coś mi tu nie gra :>
 

damian1711

New member
no to pozostaje tylko czekac na ceny, ale widac ze prawie wszystkie zmiany to software wiec chyba warto kupic f7000 obecne i w przyszlosci kupic evolution kit niz teraz wydawac podobna gotowke na h6400/6500 (tak sie mniej wiecej spodziewam..)
Duze wrazenie robi quad core od prawie najnizszej serii, w porownaniu np z tym co proponuje philips na 2014 to wrecz go miazdzy :)
http://58pfl9955.files.wordpress.com/2014/03/2014-03-18_philips-tv_2k14-overview.png
 

radier

Member
Bez reklam
Łał ta strona wisi od miesiąca. Jak nie mają na stanie to dają abstrakcyjną cenę.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Irokez99

New member
jest też UE50H6400, czyli będzie konkurencja dla Sony 50W829. Mam nadzieję że będzie obraz przynajmniej porównywalny bo nie kupiłem sonego na razie ze względu na kolosalną grubość od ściany, brak uchwytu do ściany innego niż ten dziwny pałąk, brak pilota touch, strasznie drogą kamerę do Skype (coś o 450zł w salonie wspomniano).
 

Grendel

New member
jest też UE50H6400, czyli będzie konkurencja dla Sony 50W829. Mam nadzieję że będzie obraz przynajmniej porównywalny bo nie kupiłem sonego na razie ze względu na kolosalną grubość od ściany, brak uchwytu do ściany innego niż ten dziwny pałąk, brak pilota touch, strasznie drogą kamerę do Skype (coś o 450zł w salonie wspomniano).

A ja myślałem, że telewizor kupuje się dla obrazu....
 

Irokez99

New member
A wiesz jaki ma obraz seria H?
Napisałem, że jak nie zobaczę różnicy w obrazie to wolę Samsunga.
TV nie będzie stał, ma wisieć, w dodatku na środku pomieszczenia na słupku/ściance oddzielającej salon od aneksu. 10 centymetrowa dziura pomiędzy TV a ścianą z walającym się zewnętrznym zasilaczem od laptopa i innymi kablami będzie średnio wyglądać.
 
Do góry