SAMSUNG LED 40 lub 37 cali do 3000zł

yogi258

New member
Witam. Chciałem prosić was o radę odnośnie telewizora Samsung LED 37 lub 40 cali do 3000zł. Proszę o pomoc. Inne TV nie wchodzą w grę, tylko Samsung. pokój w którym będzie stał to 3x5m2 , z południa i z zachodu okna, będzie chodził na Cyfrowym Polsacie. Proszę o pomoc.
 

arko07

New member
Jeżeli okna są od południa i zachodu nie polecałbym żadnego TV z błyszczącą matrycą bo albo trzeba będzie zasłaniać okna albo wszystko się będzie odbijać w tv. Z tego co widziałem to chyba wszystkie Samsungi LED z serii D mają właśnie takie matryce.
 

arko07

New member
Tutaj jest test tego tv http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/65908-sharp-40le830-test-otwarty-pierwszy-test-na-rynku.html
W przypadku odbioru z Cyfrowego Polsatu duże znaczenie ma dobre skalowanie z rozdzielczości SD chociaż jeżeli do tej pory oglądałeś na TV kineskopowym to po zmianie na LCD może być niemiła niespodzianka na niektórych kanałach. Dzisiaj np na TVP1 podczas konkursu skoków nie dało się tego oglądać ! Nie wiem z jak niskim bitrate to musieli nadawać ale przy szybszym ruchu widać było poziome prążki o zacinaniu nie wspominając.
 
Do góry