SAMSUNG LED 3D Smart TV UE46F6400

Xander

New member
Witam.
Ja zakupiłem UE40F6500, od 6400 różni się chyba tylko dodatkowym tunerem DVB-S.
Porównując do jakości obrazu TV ES6800 i F6500 - to wychodzi na korzyść F6500. Nie ma przede wszystkim niebieskiej poświaty na ciemnych scenach , która była w ES6800. O wiele lepszy kontrast. Na podświetleniu matrycy 12 F6500 świeci jaśniej niż na podświetleniu 16 w ES6800.
Jedynie pozostała stara wada Ledów - clouding po rogach, ale po skalibrowaniu jest do zaakceptowania.
Po 2 dniach użytkowania ja jestem zadowolony.

pozdrawiam
 

GuRaL1935

New member
Podłączam się do dyskusji. Planuje kupić tv i mialem zamiar UE40ES6800 lecz zobaczyłem nowa wersję F. Teraz nie wiem który model lepszy, Czy ES6800 czy F6400, prawie taka sama cena, każdy z nich ma swoje plusy i minusy. F wiadomo, nowy model, 3D sound (jednak to tylko bajer bo tak małe glosniczki jakie są w cienkich tv nie będą miały dobrego brzmienia),s recomendation, dodatkowy pilot dotykowy (nie potrzebna mysz). 6800 ma 400hz, micro dimming, dvb-s i według mnie ładniejszy wygląd. Te wnioski wyciagnalem na podstawie specyfikacji. Jak to jest w uzytkowaniu? Który polecacie?
 

tso

New member
UE46F6500 to nowy model i nie mogę nigdzie znaleźć jakiegoś testu. Jeśli ktoś posiada link do strony z takowym testem to bardzo proszę o podanie go ku uciesze licznie zgromadzonej gawiedzi na forum.
 

matti123

New member
Witam,

Czy ktoś przeprowadził test tego telewizowa? Lub używa go i mógłby się o nim wypowiedzieć?
Interesuje mnie UE46F6400. Odnoszę go w porównaniach do 42PFL6008
Pozdrawiam
 

matti123

New member
Właśnie widziałem opinie że Philips króluje w twoich opiniach. Rozumiem że na philipsa wskazuje obraz a na samsunga większa multimedialność?
 
Do góry